Skocz do zawartości

[skarga]Makumba/Jamniczek/McKwacz/Fatty/Wiertarka/


BartoRQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:  Ovuemwue_Makumba, Bartek_Fatty Tommy Wiertarka, Apolinary_Jamniczek Loren Atomuwka, Belmondo McKwacz
Nick oskarżającego: Rodrigo_Quintacinte
Powód: NAGMINNY SUROWY DM2, Szkodzenie serwerowi.
Kara (proponowana): BAN
Wyjaśnienie: Poraz kolejny.. Nie bede laczyl w dwoch skargach, naleza sie obie bo sa nowi e-koledzy, nie musze sie chyba tlumaczyc wszystko widac na SS, Nie mozna nawet swobodnie odegrac przewozu zatrzymanego do aresztu..  To wyglada jak niemiecka egzekucja. 
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/oTGr17l

Edytowane przez BartoRQ
Odnośnik do komentarza

Odbijaliśmy naszego kolege, który został aresztowany przez policję i jakoś tak wyszło, że doszło do strzelaniny, którą ZAPOCZĄTKOWAŁ PD'EK robiąc dt z okna, więc moi kumple odpowiedzieli ogniem, ale ja podczas tej strzelaniny nie wystrzeliłem nawet naboju, bo wyszedłem z samochodu i jakiś typ mnie zaatakował i walił na dziure i dopiero pod koniec celowałem do radiowozu, ale strzału nie oddałem. Poza tym celowałem już jak moi kumple go zabili, więc nie widzę swojej winy na tych ss'ach. A poza tym całą sytuację widział Nishino (Eduardo Correia), który nawet zbanował naszego kolege za speedfire i nie nadał nam ajota za DM2 bo sam widział, że pierw strzały oddał PD'ek z okna, a my jedynie zastosowaliśmy zasadę adekwatności reakcji.

//Makumba poprosił o przekazanie.



 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem, dzięki takiej rozgrywce tchnęliśmy trochę życia - to była obława, dokonywaliśmy przejęcia naszego człowieka. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że jakiekolwiek przejawy interakcji pomiędzy użytkownikami ożywiają ten serwer bo przy obecnej sytuacji można by co najwyżej jakiegoś ducha poprosić o odgrywanie. Uważam, że co najwyżej się nieco zapędziliśmy bo rzeczywiście nie na co dzień widzi się na środku ulicy sześciu po zęby uzbrojonych osobników oddających salwę w funkcjonariusza, jednakże kara bana w żadnym wypadku się do tego nie kwalifikuje. Już pomijam fakt, że zostałem niesłusznie zbanowany za posiadanie nielegalnego wspomagania rozgrywki, którego nie miałem ale to już nie jest tematem tej skargi. Spłycając całość proponuje zakończyć całą sytuacje polubownie, bo skarga jest nieadekwatna gdyż mieliśmy powód IC i użyliśmy jedynie niezbędnych środków do osiągnięcia celu.

 

PS: Sam siebie oskarżyłeś, a nas wpisałeś jako oskarżających

Odnośnik do komentarza

Weźcie lepiej piszcie ksiązki dla Dzieci, bo jestescie zajebisci bajkopisarze xd My go normalnie odwozilismy do komisariatu, ty myslisz ze ja jestem glupi jak wy i bede napierdalal w kazdego jak w lezie, napewno jest jakis sens zeby robic DB to ekipy patologi serwerowej, nic tlyko klaskac jajami dla was

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

-głupi jak wy

-napierdalał każdego jak (w lezie)

-db jest zabronione, my go nie robiliśmy i proszę nam noża do rąk nie wkładać

-ekipa patologii serwerowej

 

Panie Rodrigo, ja nie wiem gdzie pobierał Pan lekcje kultury, natomiast jeżeli chce Pan otrzymać takie to może udzielić je Panu "ekipa patologii serwerowej". Polecam się do usług Belmondo McKwacz.

 

A tak na poważnie to obraziłeś nas trzy raz i zarzuciłeś raz nieprawdę. Ja mam nadzieje, że osobą z KS sprawdzająca tą skargę wyciągnie konsekwencje z tytułu tych komplementów w naszym kierunku i szybko połapie się kto jest wśród nas manipulatorem i bajkopisarzem. Jak już wspominasz o książce dla dzieci to chętnie możemy otworzyć jakąś razem, nauczysz się może czegoś. Z obrazkami czy już bez?

Edytowane przez Kazordon
Odnośnik do komentarza

-głupi jak wy

-napierdalał każdego jak (w lezie)

-db jest zabronione, my go nie robiliśmy i proszę nam noża do rąk nie wkładać

-ekipa patologii serwerowej

 

Panie Rodrigo, ja nie wiem gdzie pobierał Pan lekcje kultury, natomiast jeżeli chce Pan otrzymać takie to może udzielić je Panu "ekipa patologii serwerowej". Polecam się do usług Belmondo McKwacz.

 

A tak na poważnie to obraziłeś nas trzy raz i zarzuciłeś raz nieprawdę. Ja mam nadzieje, że osobą z KS sprawdzająca tą skargę wyciągnie konsekwencje z tytułu tych komplementów w naszym kierunku i szybko połapie się kto jest wśród nas manipulatorem i bajkopisarzem. Jak już wspominasz o książce dla dzieci to chętnie możemy otworzyć jakąś razem, nauczysz się może czegoś. Z obrazkami czy już 

DMicie kazdego jak leci bo " bronicie " " KOLEGI " Wiec zaslugujecie na taki szacunek jaki aktualnie macie czyli jego brak a nwet ponizej tego braku. Ja to sie ciesze ze troche chamstwo wam minelo i nie jezdzicie w 20 osob na pace yosomite. Ogolnie to nawet sie nie dziwie ze tylu graczy odchodzi z tego serwera bo jest jak jest.. Koledzy Cziterzy, Dmiarze, szkodniki serwerowe, no i jednoznacznie patologia serwerowa, jestescie jak karyna z seba w bloku co codziennie sie kloca, ja to nie wiem gdzie was wychowali ze taka agresywnosc w grze, myslalem ze gry sa od tego by sprawiac frajde, no w sumie dla was frajda to DMienie kazdego, a jeszcze wieksza frajde macie jak dodali dla kazdego BW.

Odnośnik do komentarza

DMicie kazdego jak leci bo " bronicie " " KOLEGI " Wiec zaslugujecie na taki szacunek jaki aktualnie macie czyli jego brak a nwet ponizej tego braku. Ja to sie ciesze ze troche chamstwo wam minelo i nie jezdzicie w 20 osob na pace yosomite. Ogolnie to nawet sie nie dziwie ze tylu graczy odchodzi z tego serwera bo jest jak jest.. Koledzy Cziterzy, Dmiarze, szkodniki serwerowe, no i jednoznacznie patologia serwerowa, jestescie jak karyna z seba w bloku co codziennie sie kloca, ja to nie wiem gdzie was wychowali ze taka agresywnosc w grze, myslalem ze gry sa od tego by sprawiac frajde, no w sumie dla was frajda to DMienie kazdego, a jeszcze wieksza frajde macie jak dodali dla kazdego BW.

Przecież ten post nic nie wnosi offtop

 

 

Jestem świadkiem zdarzenia i od razu mówie, że wszystko to co mówią te DM'iarze to żałosne kłamstwa. Nie było żadnego odbijania tylko poprostu czysty DM2 który także dokonali na mnie gdy tankowałem pojazd na stacji Idlewood. Zero szacunku dla oskarżonych i życze im srogiej BANICJI.

 

Wesołych świąt.

Z kolei ty kolego zarzucasz kłamstwa bez jakiejkolwiek podkładki w postaci SS'a

 

Rzucacie oskarżeniami na lewo i prawo nie mając nawet jednego SS'a żeby udowodnić, że to co mówicie nie jest wyssane z palca. Równie dobrze mogę napisać, że Edyta Górniak dawała koncert na iddlewood i to jest mniej więcej miarodajnie na tyle rzetelna informacja co wasza xD. Traktujmy się poważnie, albo nie przychodźmy na to forum bo jedyne na co was stać to właśnie to co tutaj prezentujecie, czyli szereg inwektyw w naszym kierunku i sugerowanie że nie należy nam się najmniejszy szacunek. No wy chyba z całym szacunkiem zmysły postradaliście.

 

PS. Nie jesteśmy złymi ludźmi. Oskarżenie dotyczy łamania regulaminu serwerowego, proszę nie traktować mnie na równi z mordercą, czy innym gwałcicielem bo to jest co najmniej niesmaczne z waszej strony.

Odnośnik do komentarza

Każdy widzi co odpierdalacie na serwerze, naprawde kazdy administracja to sie was chyba boi, ze ich powyzywacie dlatego sie tak z wami bawia w Ajoty i warniki, kiedys to odrazu dostawalo sie bana za szkodzenie serwerowy i dziekuje dowidzenia. A teraz przez takich typow, nawet nic pograc nie idzie, bo przejada zobacza i rozpierdola cala rozrywke. 

Odnośnik do komentarza

Każdy widzi co odpierdalacie na serwerze, naprawde kazdy administracja to sie was chyba boi, ze ich powyzywacie dlatego sie tak z wami bawia w Ajoty i warniki, kiedys to odrazu dostawalo sie bana za szkodzenie serwerowy i dziekuje dowidzenia. A teraz przez takich typow, nawet nic pograc nie idzie, bo przejada zobacza i rozpierdola cala rozrywke. 

No może i kiedyś banowano, jednakże od pewnego czasu administracja realizuje wizję nowego podejścia i idąc zgodnie z jego ideą każdy administrator ma pełnić funkcję mentora, nie kata ani boga który zachowuje się tak jakby miał władzę absolutną. Jakkolwiek chciałbyś na to spojrzeć to każdy musi przyznać sam przed sobą, że na serwerze nie jest już 500/500 i nie można sobie pozwolić na aż tak surowe kary. Poza tym za co ja mam być warnowany/banowany? Za to że odbijałem kolegę z rąk policji w sposób dynamiczny - no wydaje mi się że to nie powinno podlegać karze bo to nie był DM, mało tego mieściło się to w granicach tolerancji. Na serwerze panuje luźne RP, posiadaliśmy przewagę liczebną i mieliśmy ku temu powody. Wszystkie przesłanki aby odbić kolegę zostały spełnione, poza tym po wszystkim i tak chyba zgarnęliście reszty jak mniemam na podstawie załączonych ssów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No może i kiedyś banowano, jednakże od pewnego czasu administracja realizuje wizję nowego podejścia i idąc zgodnie z jego ideą każdy administrator ma pełnić funkcję mentora, nie kata ani boga który zachowuje się tak jakby miał władzę absolutną. Jakkolwiek chciałbyś na to spojrzeć to każdy musi przyznać sam przed sobą, że na serwerze nie jest już 500/500 i nie można sobie pozwolić na aż tak surowe kary. Poza tym za co ja mam być warnowany/banowany? Za to że odbijałem kolegę z rąk policji w sposób dynamiczny - no wydaje mi się że to nie powinno podlegać karze bo to nie był DM, mało tego mieściło się to w granicach tolerancji. Na serwerze panuje luźne RP, posiadaliśmy przewagę liczebną i mieliśmy ku temu powody. Wszystkie przesłanki aby odbić kolegę zostały spełnione, poza tym po wszystkim i tak chyba zgarnęliście reszty jak mniemam na podstawie załączonych ssów. Pozdrawiam.

Ogolnie na serwerze gramy REALIA, a ja jak ogladam filmiki z udzialem amerykanskiej policji czy SWAT i to nie z filmu tylko udostepnione materialy na roznych stronach, to jescze nigdy nie widzialem jak jakas ekipa " gangsterow " odbija swojego kolege z rąk policji, gdzie lada moment by cala komenda sie zleciala i jeszcze 3 inne, dla mnie to jest DM2, a nie jakas dynamika strzelania z okna xd. Dotego nicki niektorych waszych kolegow mowia same za siebie, luzne rp ale tez bez przesady, bo za bardzo luzne sie robi ze az spodnie z dupy spadają, wam to juz wogole. Przez to nie mozna normalnie nic tu pograc bo przyjedziecie i wszystko rozjebiecie, nawet jak komus chce mandat dac za brak swiatel, to bedzie przejezdzac taka ekipa i wszystko rozpierdoli w drobny mak. 

Odnośnik do komentarza

BartorQ, ja oczywiście przeczytałem ostatni post, ale już nie zamierzam kolejny raz odpowiadać na to bo to się mija z celem. Dodam tylko, że jak chcesz nas oczerniać kolejny raz, że niby "rozpierdalamy wszystko xd", bo nigdy takiej sytuacji nie było, a jak była to daj na to dowody. Proszę o werdykt.

Odnośnik do komentarza

Jak kolejny raz, skoro jedna skarge na was napisalem xd - Rozpierdalacie od 1.5 miesiaca kazdemu gre, jaj eszcze pamietam jak jeszcze byla cisza i spokoj mozna bylo cos normalnie odegrac, ale tera jezdza jakies pawiany na sultanie w kilka osob i psuja rozgrywki z jakimis zjebanymi nickami. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...