Skocz do zawartości

[Skarga] Mikolai_Maciaszek


Khali

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi na którym screenie widać że do Ciebie strzelam ?? Bo tylko na ostatnim robie ci przekopke bo mnie taranowałeś więc nie miej pretensji

 

Gość lata na odpalonym godzie, gdy tylko zobaczył chrzana na tab dał /q, także ban jest tutaj wskazany pozdrawiam :)

skoro gram na godzie to dlaczego mnie nie nagrywacie tylko płaczecie w skargach ? :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest na screenach  ban :)   3 ss jak widać masiv dm2 na innego kolege :D

gosciu xD Przeczytaj dokładnie co to jest ''Mass DM'' bo Mass DM to nie jest to że w grupie strzelamy do auta do innego gracza XDDDDDDDDDDD

Massiv DM2 to jest to jak zabijesz jak dobrze pamietam +5 graczy w krótkim odstępie czasu. Szczerze? Jestem tu znany z DM'u od paru lat. Jestem na liscie ostatniej szansy,

było by to głupie z mojej strony dostać bana w tak głupi sposób. W dodatku dodam że na tym trzecim screenie widać tylko jak celuje do gracza a nie strzelam :) Celowanie nie jest zabronione.

Proszę o nastepne screeny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

gosciu xD Przeczytaj dokładnie co to jest ''Mass DM'' bo Mass DM to nie jest to że w grupie strzelamy do auta do innego gracza XDDDDDDDDDDD

Massiv DM2 to jest to jak zabijesz jak dobrze pamietam +5 graczy w krótkim odstępie czasu. Szczerze? Jestem tu znany z DM'u od paru lat. Jestem na liscie ostatniej szansy,

było by to głupie z mojej strony dostać bana w tak głupi sposób. W dodatku dodam że na tym trzecim screenie widać tylko jak celuje do gracza a nie strzelam :) Celowanie nie jest zabronione.

Proszę o nastepne screeny.

Skoro jesteś taki pewien swojej argumentacji to nei ma problemu, sprawdzamy DM logi.\

 

@Khali w jakich godzianch to było?

Edytowane przez Nishino
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Skoro jesteś taki pewien swojej argumentacji to nei ma problemu, sprawdzamy DM logi.\

 

@Khali w jakich godzianch to było?

uu z czego to pamiętam było to w dniu bożego narodzenia  o godzienie 12 ? coś takiego mogłem się pomylić 

Odnośnik do komentarza

Skoro jesteś taki pewien swojej argumentacji to nei ma problemu, sprawdzamy DM logi.\

 

@Khali w jakich godzianch to było?

SPOKO. JAK JUŻ LECISZ PO LOGACH TO WKLEJ TUTAJ ADMINJAILA KTÓREGO DOSTAŁEM ZA TO ZE DEEMILEM KHALI_TOUTA :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...