Skocz do zawartości

[O] Valakas Mafia


Justin_Braund

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

WPNUgd8.png

 

Valakas Mafia - Zorganizowana grupa przestępcza,  rozkręcająca się w półświatku przestępczym pod koniec roku 2018. Jednak słuch o nich zamilkł już w kwietniu tego samego roku.  Jednakże, po S'C jak i w całym Los Santos  krążą ploty że ich stary Boss został aresztowany a grupa bez niego nie mogła sobie poradzić i z czasem sie rozpadła. W styczniu 2019 roku na temat owych gangster'ów było bardzo głośno w San Fierro dla tego postanowili uciec do Los Santos. Są dopiero kreującym się gównem w ciemnym świecie, ale za wszelką cenę traktują wszystko na poważnie i nie dają się wyruchać na kasę. Ekipie zrzesza się ludzi przeważnie czarno-skórnych i mały zakątek białych. Próbują za wszelką cenę dorównać współczesnym gangsterom. Sergio Costa wraz ze swoją prawą ręką Tony Kadi wykupili dla starej ekipy lokal ładnie umeblowany z dala od South Central. - Verona Beach.

 

 

exsUZZ5.png

 

Verona Beach - Jedna z bogatszych ulic w Los Santos zamieszkująca przez ekipę. Dzielnica sama w sobie nie jest tak bardzo znana przez półświatek przestępczy w Los Santos.  Zajmują się zarówno handlem nowych narkotyków w obieg oraz broni sprowadzanych z Meksyku. Członków grupy można najczęściej spotkać w całym Los Santos w coraz innych miejscach.

 

 

BP98QDg.png

 

Siemano. - Jak widać postanowiłem założyć coś własnego pod panelem jednej z Mafii - Od dawna nie miałem styczności z taką sprawą, lecz chciałbym spróbować. Może wyjdzie? Kto wie. Nazwa i historia jest w pełni wymyślana przez nas, nie chcieliśmy tworzyć czegoś z internetu i kopiować ich historii, kultury, czy hierarchii. Wolimy wszystko ustalić sobie sami, zachęcam do interakcji - Czy to przy nas, czy to z nami. Jesteśmy otwarci tak na prawdę na wszystko, każdy rodzaj gry, jak i wszystkie propozycje.

 

 

SJ8PrQd.png

Justin_Braund

_KamilPL

James_Hoxworth

Gabrysia

Alladynooo

Cytrynk

Edytowane przez Justin_Braund
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

 

Wszystko było napisane za pozwoleniem KamilaPL oraz Jogusia.


Co nie zmienia faktu, że praca jest przepisana 1 do 1 i nie jest twoja

 

Nawet przepisałeś część OOC XD

 

/połączone - prt

Edytowane przez PRT
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co wam chodzi... Justin_Braund nie ukradł tej starej apki, została wymyślona przeze mnie oraz Jogusia, a także stare logo zostało zrobione przeze mnie a ta nowa apka, którą wstawił to chciałem tą apke reaktywować razem z Justin_Blaund, więc poprosiłem go żeby za mnie wstawił tą apke z nową grafiką, którą zrobiłem bo nie chciałem sam to wstawiać. Z Jogusiem też była podobna sytuacja że poprosiłem go żeby za mnie to wstawił a z nim nie wstawiam nowej apki że względu na jego niską aktywność oraz odejście z mrucznika.

Edytowane przez _KamilPL
Odnośnik do komentarza
- No zajebiście było o was głośno, aż uciekliście do miasta które jest w tym samym stanie. Na pewno wszystkie organy ścigania nie otrzymały wiadomości o was, taki martwy epizod z braku życia wzięty.

- Dobrze, że napisałeś, iż jesteście dopiero kreującym się gównem w ciemności, przynajmniej się nie kryjesz przed wyglądem, sensem całej aplikacji.

- " za wszelką cenę traktują wszystko na poważnie i nie dają się wyruchać na kasę" - tego nie będę nawet komentował.

- "Sergio Costa wraz ze swoją prawą ręką Tony Kadi wykupili dla starej ekipy lokal ładnie umeblowany z dala od South Central" - Tony Kadi to chyba w każdym typie organizacji próbował być, albo był. Kiedy zrozumiecie, że jedna postać nie może być wszystkim na raz? 

 

Aplikacja napisana jak gówno to prawda, wybacz za hejt; ale to prawda. Nie wiem po co startujecie z czymś kiedy nie macie pojęcia. Gracie jakbyście wszystko mieli na starcie, to nie ma sensu, ekipa również nie powala. 

Jestem ciekawy, aż kto dopuszcza do akceptacji wglądu tutaj takie aplikacje. 

Edytowane przez DMJ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

 

- No zajebiście było o was głośno, aż uciekliście do miasta które jest w tym samym stanie. Na pewno wszystkie organy ścigania nie otrzymały wiadomości o was, taki martwy epizod z braku życia wzięty.
- Dobrze, że napisałeś, iż jesteście dopiero kreującym się gównem w ciemności, przynajmniej się nie kryjesz przed wyglądem, sensem całej aplikacji.
- " za wszelką cenę traktują wszystko na poważnie i nie dają się wyruchać na kasę" - tego nie będę nawet komentował.
- "Sergio Costa wraz ze swoją prawą ręką Tony Kadi wykupili dla starej ekipy lokal ładnie umeblowany z dala od South Central" - Tony Kadi to chyba w każdym typie organizacji próbował być, albo był. Kiedy zrozumiecie, że jedna postać nie może być wszystkim na raz? 
 
Aplikacja napisana jak gówno to prawda, wybacz za hejt; ale to prawda. Nie wiem po co startujecie z czymś kiedy nie macie pojęcia. Gracie jakbyście wszystko mieli na starcie, to nie ma sensu, ekipa również nie powala. 
Jestem ciekawy, aż kto dopuszcza do akceptacji wglądu tutaj takie aplikacje. 

 

Może i nasza apka nie jest napisana na 10/10 lecz nasza gra ic jest bardzo dobra :)

Odnośnik do komentarza

Znam gości od apki i nie wróżę im długiego pobytu w półświatku przestępczym, sam tą aplikację nawet odrzucałem xD A i z tego co pamietam to tamta apka była plagiatem, pozdrawiam

Słuchaj z tej apki co odrzucałeś była inna ekipa, jedynie kogo mamy z tamtej ekipy to Tonego Kadiego który bardzo dobrze radzi sobie z grą ic :)

Odnośnik do komentarza

Apka średniawa, Tony Kadi to chyba następca Camaro Black który też zwiedził prawie wszystkie organizacje na serwerze począwszy od przestępczych do porządkowych.

Jestem pewien, że i tak wam pójdzie lepiej niż aktualnemu Bahamas pod przewodnictwem tego nie dorozwoja xD.

 

Ps.

Ciekawe czy nada mi za to Warna potężny lider xd

Nie wiem jak to traktować w każdym razie dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Może i nasza apka nie jest napisana na 10/10 lecz nasza gra ic jest bardzo dobra :)

Apka/temat organizacji to wasza wizytówka, nie możecie ciągle się zasłaniać"bardzo dobrą grą ic" skoro temat wygląda jak shit to całokształt też daje dużo do życzenia

Edytowane przez Timon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...