Skocz do zawartości

[O] Enduro Boyz'


raftciq

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie sie ubrales, nosz kurwa mac!!!  gdyby moja babcia cie zobaczyla ale by cie wyzywala o baben, jeszcze pewnie pUzno jezdziles i juz wugule przeszkadzales w ogladaniu familiady, wstyydzilbys sie rzezimieszku eeee no  oooo kurwa ten screen mnie rozjebal x D powo dalej nwm no probujcie bo co innego wam zostaje :v 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

skad wiesz ze rama jest nie wzmocniona

/do rama jest wzmocniona ?

 

 

 

 

 

 

Dobrze napisał... rama by jebła i niewiadomo co jeszcze xD

Średniawa w chuj to tak szczerze 

Zróbcie ssy całą "ekipą" i jakaś OGARNIĘTA AKCJA i wtedy się zobaczy czy lepiej żebyście usunęli czy żeby wam bardziej pomóc xd

Edytowane przez ghomaline
Odnośnik do komentarza

/do rama jest wzmocniona ?

 

 

 

 

 

 

Dobrze napisał... rama by jebła i niewiadomo co jeszcze xD

Średniawa w chuj to tak szczerze 

Zróbcie ssy całą "ekipą" i jakaś OGARNIĘTA AKCJA i wtedy się zobaczy czy lepiej żebyście usunęli czy żeby wam bardziej pomóc xd

chłopie jak mam zrobic lepsze ss z enduro? będa spokojnie bo tutaj nawet nie miałem jak zabłysnąć

 

 

tak kupie se najwiekszego chinczyka loncina ze 'wzmocniona rama' to przy najechaniu na wieksza dziure mi sie to rozwali, kozaku

 

mrucznik to nie hard rp zeby takie cos się stało ziom

Edytowane przez AllenTriP
Odnośnik do komentarza

wy to sie kurwa cieszcie, ze oni cos w ogole chca grac na tym kurwidolku, gdzie za gre nikt im nigdy nic nie da, sami wszystko beda sobie ogarniac bo chlopcy kratesa nawet nie poswieca 15 minut, zeby napisac im chociaz event. A jedynie beda sie wkurwiac bo odwalacze beda w nich wlatywali i modlcie sie, zeby chociaz telehama na to reagowal

a po jaką cholerę mamy pisać eventy, kiedy nie sprawdzały się one przy liczbie 250 aktywnych osób na serwerze? to teraz przy 25 nagle coś się zmieni? więcej ludzi się pojawi? XD

znam mentalność ludzi z tego serwera nie od dzisiaj i wiem, że nie warto (bo próbowaliśmy wiele razy); lepiej zająć się czymś innym - jakieś postacie epizodyczne czy inne coś

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...