Skocz do zawartości

[Skarga] Jason McTavish


ali

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Jason McTavish
Nick oskarżającego: Ally Clinton
Powód: DM2, non-rp
Kara (proponowana): Warn, ewentualnie bardzo długi aj.
Wyjaśnienie: Zaczynając od początku. Wymieniony wyżej gracz jeździł za moim autem i w pewnym momencie zaczął do niego strzelać. Ja jako wystraszony obywatel szybko udałam się na komisariat i zgłosiłam sprawę na policji. Jason czekał przed komisariatem, więc gdy policja go zobaczyła jeden z policjantów rozpoczął pościg. Nagle pod komisariat zjechało się mnóstwo ludzi, jeden gracz przejechał mnie motorem, wiec odegrałam akcje z pękniętą kością. W szpitalu wszystko ładnie pięknie, ale gdy opuszczałam szpital z lekarzami Jason sobie kucnął i zaczął DMić. Nie wiem jakie myślenie ma ten gracz, ale w miejscu publicznym gdzie są kamery, mnóstwo ludzi on sobie stoi w masce i z bronią? Gracz jest chyba w Hitmanach, więc tym bardziej powinien trzymać klasę i poziom. To co zrobił jest po prostu żałosne. Ten osobnik zepsuł mi dalszą część gry. Kara nie może być łagodna.
Screeny (obowiązkowe): https://streamable.com/etk80

Odnośnik do komentarza

Bardzo ładnie to napisałaś '' szybko udałam się na komisariat i zgłosiłam sprawę na policji.'' 

Kolejna rzecz jeśli miałem powód a mianowicie kontrakt to nie był to dm2 zwłaszcza że miałem do tego odegraną akcję, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...