Skocz do zawartości

[R][Propozycja] władze serwera


Przemekk

Dodajemy?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dodajemy prawa głosu dla graczy?

    • Tak
      15
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Siema proponuje by przy rekrutacji na P@ bądź do ekipy forum gracze mogli decydować czy ta osoba zasługuje na stanowisko bo obecnie że taka osoba jak vetz dostała mg to jakiś prank ze strony mrucznik rp to dzięki graczom tu jesteście i powinniście szanować ich decyzje a nie wybierać bo tak wam się podoba

https://imgur.com/a/dIikdM5XDDDDDD

 

 

Np że podanie jest kocur nadaje się i druga tura głosowanie, bo bez graczy gowno zrobicie

Edytowane przez roe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

a potem będzie taka sama propozycja z wyłączeniem głosu graczy, bo na stanowisko wejdzie osoba, która się nie nadaje, ale gracze go lubią XD

To tylko propozycja aczkolwiek podanie musi być dobre że się nadaje potem głosowanie, wszystko można zmienic

Odnośnik do komentarza

Jestem na tak nie musi od tego zalezex przyszłość gracza, ale h@ pozna opinie graczy, a głosowania adminów powinne być jawne żeby gracz co stara się o admina wiedział, w jeden z głosujących oddaje głos przeciw, a udaje jego kolegę i wykorzystuje, pozdrawiam ex adminów

Odnośnik do komentarza

Spójrzmy na to z innej perspektywy

Przychodzi nowy gracz - cichy, mało się udziela ale ładnie gra i w ogóle nie łamie regulaminów. Idealny kandydat do ekipy. Startuje rekrutacja do Ekipy Serwera, on pisze podanie, przechodzi i czeka na głosowanie graczy. Ale gracze na niego nie głosują bo go nie znają więc nie dostaje się na wymarzone stanowisko.

 

Ekipa wybierana jest przez sprawiedliwe grono ludzi, jak masz z kimś konflikt to zostaje przydzielona inna osoba, która oceni Twoją osobe/podanie itp.

 

 

Nie wiem taka moja filozofia o 2 w nocy, zmęczony i w ogóle

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego roku

Edytowane przez Eriket
Odnośnik do komentarza

roe zrob ankiete publiczna zobaczymy kto daje na nie, a co do propozycji no to bardzo dobra i zlikwiduje kolesiostwo takie jak np. to ze simeone wj*bal rozalke na vh@ a nikt jej tam nie chce bo sie nie nadaje

 

Spójrzmy na to z innej perspektywy

Przychodzi nowy gracz - cichy, mało się udziela ale ładnie gra i w ogóle nie łamie regulaminów. Idealny kandydat do ekipy. Startuje rekrutacja do Ekipy Serwera, on pisze podanie, przechodzi i czeka na głosowanie graczy. Ale gracze na niego nie głosują bo go nie znają więc nie dostaje się na wymarzone stanowisko.

Ekipa wybierana jest przez sprawiedliwe grono ludzi, jak masz z kimś konflikt to zostaje przydzielona inna osoba, która oceni Twoją osobe/podanie itp.

Nie wiem taka moja filozofia o 2 w nocy, zmęczony i w ogóle

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego roku

Jezeli malo sie udzielal na forum to znaczy ze malo dzialal na rzecz dobra serwera jak np. trafne propozycje

Jezeli ktos aktywnie dziala na rzecz serwera to gracze czyli my z pewnoscia to zauwazymy :-)

Edytowane przez SZITSU
Odnośnik do komentarza

Spójrzmy na to z innej perspektywy

Przychodzi nowy gracz - cichy, mało się udziela ale ładnie gra i w ogóle nie łamie regulaminów. Idealny kandydat do ekipy. Startuje rekrutacja do Ekipy Serwera, on pisze podanie, przechodzi i czeka na głosowanie graczy. Ale gracze na niego nie głosują bo go nie znają więc nie dostaje się na wymarzone stanowisko.

Ekipa wybierana jest przez sprawiedliwe grono ludzi, jak masz z kimś konflikt to zostaje przydzielona inna osoba, która oceni Twoją osobe/podanie itp.

Nie wiem taka moja filozofia o 2 w nocy, zmęczony i w ogóle

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego roku

Jeżeli ktoś jest nowy czy coś to nie mają podstaw żeby dac go na nie XD proste
Odnośnik do komentarza

Spójrzmy na to z innej perspektywy

Przychodzi nowy gracz - cichy, mało się udziela ale ładnie gra i w ogóle nie łamie regulaminów. Idealny kandydat do ekipy. Startuje rekrutacja do Ekipy Serwera, on pisze podanie, przechodzi i czeka na głosowanie graczy. Ale gracze na niego nie głosują bo go nie znają więc nie dostaje się na wymarzone stanowisko.

Ekipa wybierana jest przez sprawiedliwe grono ludzi, jak masz z kimś konflikt to zostaje przydzielona inna osoba, która oceni Twoją osobe/podanie itp.

Nie wiem taka moja filozofia o 2 w nocy, zmęczony i w ogóle

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego roku

Malo kiedy do administracji wybierany cichy gracz bez poglosu

 

Po drugie opinia graczy nie miałaby żadnego wpływu na decyzję byłaby tylko jak wskazuje nazwa OPINIA więc przestań bredzic

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Propozycję odrzucam

 

Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do pracy moderatora to proszę napisać skargę w tym temacie. Nie będziemy zmieniać procesu rekrutacji na Moderatora Globalnego, pamiętaj, że każdemu należy się szansa.

Odnośnik do komentarza

Masz możliwość odwołania od powyższej decyzji do Administracji Forum w ciągu 3 dni od daty rozpatrzenia!



Nie zapomnij odpowiednio oznaczyć wiadomości poprzedzając ją [O] następnie nazwą propozycji!


Trwa proces przenoszenie do działu propozycji Rozpatrzonych.



Pomyślnie przeniesiono.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...