Skocz do zawartości

unknown group


skBarman

Rekomendowane odpowiedzi

ObccTGp.gif


 


 


 


 


 


 


 


>to niedawno powstała grupa


>zajmują się zleceniami które przyjmują od osób trzecich, porwaniami za okupem, morderstwami, kradzieżami


>większość z nich to byli żołnierze


>>są opłacani przez kilku ludzi dość wysoko postawionych w półświatku przestępczym


 


 


ITsi28O.jpg


 


 




 


 


 


ooc; elo tu barman, przejąłem sobie slot hitman agensi, zobaczymy co wyjdzie z tych 20 osób na serwerze, bo nie wróży to nic dobrego xd,


 


 


ekipa;


ja


kerszer


rafalekslodki


destiny


copernik


syrop


tymbark


darki


taymor


baranek69


wauiat Wojtuś


Edytowane przez barman
  • Like 24
Odnośnik do komentarza

Ale mnie boli, ze po > zdanie się rozpoczyna raz z wielkiej, a raz z małej litery. Ja rozumiem, ze gra 20 osób, ale no.... i jeszcze składnie bym poprawiła

Edytowane przez alicja
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Ale mnie boli, ze po > zdanie się rozpoczyna raz z wielkiej, a raz z małej litery. Ja rozumiem, ze gra 20 osób, ale no.... i jeszcze składnie bym poprawiła

 

owszem, duze litery to sie przyznam, ale skladnia jest okay ;>

Odnośnik do komentarza

unknown group - całkiem znośna organizacja zrzeszająca niedobitki osób, które grają tutaj jeszcze roleplay, przynajmniej raz na jakiś czas

 

ja trzymam kciuki, jakbyście potrzebowali jakiejś furki na slot czy dofinansowania na eventy/epizody/interakcję to piszcie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie, a nie myślałeś żeby pomóc trochę innym organizacjom? Może jak macie nagrana akcje w tym stylu wlaczcie do gry inne organizacje żeby Wam jakoś pomogły, nawet jakąś głupotę typu zorganizowanie auta które nie naprowadzi organów ścigania na Was, albo zdobędzie więcej informacji o ofierze. Kiedyś organizacje konkurowaly ze sobą, ale teraz raczej powinny nawzajem organizować sobie grę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...