Skocz do zawartości

[A][A] Droga komisjo organizacyjna, od Was zależy przyszł


levisjeans

Rekomendowane odpowiedzi

..przyszlosc serwera.

 

 

Zacznę od tego, że jak ja zaczynałem grać roleplay to byłem totalnym dnem. Na szczęście wtedy doświadczeni gracze z politowaniem patrzyli na to co robię, lapali się za głowę i.. Tłumaczyli co i jak. Potem ja stałem się doświadczonym graczem, miałem to szczęście że wtedy na mruczniku grywało po 200-250 osób. Wtedy tych którzy nie umieją grać w organizacjach się kasowalo, żeby było miejsce dla tych dobrych. Wróciłem na forum parę dni temu i zdążyłem wyciągnąć parę wniosków. Gra bardzo mało ludzi, i nasi mistrzowie roleplayu każdego kto zagra coś co im się nie spodoba zniechęcają do dalszych prób śmiejąc się z nich i szydzac, ale żaden nie podpowie. Z takim podejściem będziecie grali w pięć osób na serwerze. Wtedy wszedłem w temat plebiscytu 2019roku, i zobaczyłem że komisja roku jest komisja organizacyjna. I pomyslalem sobie ze bez sensu oczekuje od graczy czegoś takiego jak napisałem wyżej, przecież to szanowna komisja jest od tego.

 

Widzę jakieś próby, nagrody za aktywność, wskrzeszenie mojego pomysłu postaci epizodycznych, ale czy nie zaczynacie od dupy strony?

Jest jakaś afera z szajka, że grają gówno. Są dwie opcje, możemy ich wszyscy zlinczowac i doprowadzić do skasowania organizacji. Problem w tym że to nie czasy sprzed pięciu lat, i dzisiaj trzeba dbać o KAŻDEGO kto chce cokolwiek zagrać. Dlaczego opiekun organizacji przestępczych nie weźmie, nie złapie pod rękę takiego gracza i nie pokaże mu co i jak? Dlaczego nie doradzi, nie podpowie?

 

Ruszcie się i pomóżcie tym graczom którzy chcą ogarnąć podstawy, a zaufajcie mi - oni już sovie dalej sami poradzą bez sztucznego nakrecania rozgrywki przez KO typu nagroda za aktywność. Peace

Edytowane przez levisjeans
  • Like 13
Odnośnik do komentarza

Ruszcie się i pomóżcie tym graczom którzy chcą ogarnąć podstawy, a zaufajcie mi - oni już sovie dalej sami poradzą bez sztucznego nakrecania rozgrywki przez KO typu nagroda za aktywność. Peace

Czyli mam rozumieć, że zachęcenie organizacji do aktywności poprzez zaoferowanie im nagrody za ich prace na serwerze to zły pomysł? xD 

 

 

Dlaczego opiekun organizacji przestępczych nie weźmie, nie złapie pod rękę takiego gracza i nie pokaże mu co i jak? Dlaczego nie doradzi, nie podpowie?

 

 

Każdy opiekun poszczególnej kategorii organizacji na serwerze pomaga jak tylko może.. Wy oczekujecie żebyśmy za was grali? Możemy wam pomóc na tyle, żebyście sami także nakręcali rozgrywkę i sami wychodzili z inicjatywami.. My jesteśmy otwarci na propozycje oraz różnego rodzaju współprace.

 

 

 i dzisiaj trzeba dbać o KAŻDEGO kto chce cokolwiek zagrać. 

 

 

My nikogo nie blokujemy, jak ktoś chce grać to proszę bardzo.. 

 

 Wtedy tych którzy nie umieją grać w organizacjach się kasowalo, żeby było miejsce dla tych dobrych. 

Teraz się pomaga każdemu bez wyjątków

Odnośnik do komentarza

Czyli mam rozumieć, że zachęcenie organizacji do aktywności poprzez zaoferowanie im nagrody za ich prace na serwerze to zły pomysł? xD

 

To super pomysł, pytanie brzmi czy zwiększyło to aktywność? Słuchaj, problem tkwi nie w tym że oni nie chcą grać, a w tym że nie potrafią sobie zorganizować tej gry. Ty umywasz ręce i twierdzisz, że jesteście otwarci na propozycje.. Ale nikt tu nie ma pomysłów! Kiedyś wyrzucalo się tych którzy nie mieli tych pomysłów, a rola KO to było lokalizowanie takich graczy i eliminownaie ich. Ale w obecnej sytuacji musicie zmienić taktykę i to WY jako gracze doświadczeni powinniście pokazać jak mają działać ci którzy działają teraz.

Mówisz, że pomaga się każdemu bez wyjątku. Nie było mnie jakiś czas więc nie jestem w temacie, może mógłbyś mi przybliżyć jaka pomoc od strony KO dostały ostatnio organizacje? (nie chce żeby to zabrzmiało jak ofensywa, pytam bo nie było mnie długo)

 

Wybacz, że nie cytuję Twojej konkretnej wypowiedzi na którą odpowiadam, ale jestem na telefonie i strasznie to nie wygodne, dlatego moja odpowiedź ma formę jaka ma.

Edytowane przez levisjeans
Odnośnik do komentarza

może mógłbyś mi przybliżyć jaka pomoc od strony KO dostały ostatnio organizacje? (nie chce żeby to zabrzmiało jak ofensywa, pytam bo nie było mnie długo)

 

 

To lepiej spytać o to organizacje bo moja wypowiedź może być zbyt mało obiektywna (jak to gracze twierdzą, że jesteśmy zbyt mało obiektywni w werdyktach)

Odnośnik do komentarza

Zzaufaj mi, graczy z organizacji przestępczych już wypytalem. To nie jest tak że z dupy napisałem tego posta. Nie było mnie, więc zasiegnalem opinii tych którzy grają. Teraz chce usłyszeć twoja.

Zresztą jak możesz być nieoviektywny odpowiadając na to pytanie? Albo komuś pomogliscie, albo nie, nie widzę tu miejsca na manipulacje. A jeśli będzie, to liczę że osoby w temacie to zweryfikuja.

Edytowane przez levisjeans
Odnośnik do komentarza

Zzaufaj mi, graczy z organizacji przestępczych już wypytalem. To nie jest tak że z dupy napisałem tego posta. Nie było mnie, więc zasiegnalem opinii tych którzy grają. Teraz chce usłyszeć twoja.

Zresztą jak możesz być nieoviektywny odpowiadając na to pytanie? Albo komuś pomogliscie, albo nie, nie widzę tu miejsca na manipulacje. A jeśli będzie, to liczę że osoby w temacie to zweryfikuja.

Skoro brniesz w przestępcze to poproszę o wypowiedź ich opiekunów

@@Krates  

@@Sandał 

@@WrZASKUUU 

@

Edytowane przez Eriket
Odnośnik do komentarza

A Twoja wypowiedź jako gościa który też jest w Ko? Chyba że ta wypowiedź to to, co już napisałeś.

Anyway, nie chciałem po prostu robić zamieszania i rozmawiać o dwóch sprawach naraz, ale organizacje publiczne chyba też podlegają Waszej opiece? Mógłbyś mi powiedzieć czym zajmuje się FBI na codzien na serwerze?

 

https://mrucznik-rp.pl/forum/1252-archiwum-wydarze%C5%84/

 

We wszystkich tematach przestępstw które sprawdziłem (sprawdzałem losowo) albo nie było w ogóle reakcji, albo zdawkowa informacja że rozpoczęli śledztwo. Są jakieś ich efekty? Tu proszę o wypowiedź kogoś z przestępczych - czy były jakieś konsekwencje, interakcje że strony FBI?

Edytowane przez levisjeans
Odnośnik do komentarza

gosciu

 

Czyli mam rozumieć, że zachęcenie organizacji do aktywności poprzez zaoferowanie im nagrody za ich prace na serwerze to zły pomysł? xD 

 

 

Każdy opiekun poszczególnej kategorii organizacji na serwerze pomaga jak tylko może.. Wy oczekujecie żebyśmy za was grali? Możemy wam pomóc na tyle, żebyście sami także nakręcali rozgrywkę i sami wychodzili z inicjatywami.. My jesteśmy otwarci na propozycje oraz różnego rodzaju współprace.

 

 

My nikogo nie blokujemy, jak ktoś chce grać to proszę bardzo.. 

 

Teraz się pomaga każdemu bez wyjątków

no juz badzmy szczerzy, jedyny kto kiedykolwiek jak robilem organizacje przestepcza na mruczniku wpadl do mnie z pomoca bartek luccese (free) west, krates, telehama. A jezeli chodzi o terazniejszych opiekunów to wbil tylko sandał, a reszta nwm co tam robi, chyba wrzucaja aplikacje do wgladu i na tym sie konczy ich robota. powinni zrobic dla was nowa range, tylko do wrzucania aplikacji do wgladu, bo większość jedynie to robi. a mimo wszystko praktycznie nikt kto jest w ko nie wchodzi na serwer.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że problemu należy szukać od góry, wiesz, rozgsrnieta osoba da radę pokierować nawet największym gamoniem tak żeby cokolwiek robił, no ewentualnie go zmieni. Tu nie dzieje się nic, dodatkowo kierownik KO zamiaqst cieszyć się z takiej dyskusji (mam nadzieję że nie odebraal tego tematu jako atak, to tylko moje przemyślenia) to ja ukrywa z durnym powodem że jest w złym miejscu.. Dla mnie to jest poniżej krytyki.

 

 

 

 

UWAGA: Nie chciałbym żeby ten temat miał formę wylew1qnia swoich zalow w kierunku komisji, a jedynie dyskusji na temat co mogą zrobić ze swojej strony jako osoby odpowiedzialne za organizację.

Edytowane przez levisjeans
Odnośnik do komentarza

kazdy mowil; o jak to dobrze telehama kierownik ko, oooo dajcie rozalce sie wykazac na vice kierowniku ko

no to macie swoje wykazanie sie xD

 

 

ale spelniliscie chociaz jedna z obietnic, ze w organizacjach nie bedzie odwalaczy

bo kurwa organizacji juz nie ma xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

..przyszlosc serwera.

 

 

Zacznę od tego, że jak ja zaczynałem grać roleplay to byłem totalnym dnem. Na szczęście wtedy doświadczeni gracze z politowaniem patrzyli na to co robię, lapali się za głowę i.. Tłumaczyli co i jak. Potem ja stałem się doświadczonym graczem, miałem to szczęście że wtedy na mruczniku grywało po 200-250 osób. Wtedy tych którzy nie umieją grać w organizacjach się kasowalo, żeby było miejsce dla tych dobrych. Wróciłem na forum parę dni temu i zdążyłem wyciągnąć parę wniosków. Gra bardzo mało ludzi, i nasi mistrzowie roleplayu każdego kto zagra coś co im się nie spodoba zniechęcają do dalszych prób śmiejąc się z nich i szydzac, ale żaden nie podpowie. Z takim podejściem będziecie grali w pięć osób na serwerze. Wtedy wszedłem w temat plebiscytu 2019roku, i zobaczyłem że komisja roku jest komisja organizacyjna. I pomyslalem sobie ze bez sensu oczekuje od graczy czegoś takiego jak napisałem wyżej, przecież to szanowna komisja jest od tego.

 

Widzę jakieś próby, nagrody za aktywność, wskrzeszenie mojego pomysłu postaci epizodycznych, ale czy nie zaczynacie od dupy strony?

Jest jakaś afera z szajka, że grają gówno. Są dwie opcje, możemy ich wszyscy zlinczowac i doprowadzić do skasowania organizacji. Problem w tym że to nie czasy sprzed pięciu lat, i dzisiaj trzeba dbać o KAŻDEGO kto chce cokolwiek zagrać. Dlaczego opiekun organizacji przestępczych nie weźmie, nie złapie pod rękę takiego gracza i nie pokaże mu co i jak? Dlaczego nie doradzi, nie podpowie?

 

Ruszcie się i pomóżcie tym graczom którzy chcą ogarnąć podstawy, a zaufajcie mi - oni już sovie dalej sami poradzą bez sztucznego nakrecania rozgrywki przez KO typu nagroda za aktywność. Peace

Czasy o których piszesz to praktycznie moment kiedy na Mrucznik był hype bo to był jedyny serwer, który akceptował każdego. Serwer na którym można nauczyć się grać RP, a nie wymagają od Ciebie wysokiego poziomu od początku "kariery" na serwerze.

Jeśli lider ma problemy z organizacją to czemu nie napisze do nas? Czemu nie poprosi o pomoc? Nie gryziemy i nie połykamy w całości, a wesprzemy kogoś jeśli tego potrzebuje. Skoro milczy to znaczy, ze radzi sobie i wie co jego ludzie potrzebują. Ja sam jeszcze przebywając na serwerze wspieram graczy jeśli ci napiszą do mnie na /w. Nikt z komisji nie zamyka się na graczy, a wręcz odwrotnie.

 

 

Myślę, że problemu należy szukać od góry, wiesz, rozgsrnieta osoba da radę pokierować nawet największym gamoniem tak żeby cokolwiek robił, no ewentualnie go zmieni. Tu nie dzieje się nic, dodatkowo kierownik KO zamiaqst cieszyć się z takiej dyskusji (mam nadzieję że nie odebraal tego tematu jako atak, to tylko moje przemyślenia) to ja ukrywa z durnym powodem że jest w złym miejscu.. Dla mnie to jest poniżej krytyki.

 

 

 

 

UWAGA: Nie chciałbym żeby ten temat miał formę wylew1qnia swoich zalow w kierunku komisji, a jedynie dyskusji na temat co mogą zrobić ze swojej strony jako osoby odpowiedzialne za organizację.

Jeśli lubisz bałagan to w nim żyj. Mogłem milczeć z ukryciem Twojego tematu, a zamiast tego to poinformowałem na statusie, a także pokierowałem gdzie taki temat możesz stworzyć. Jeśli jest to dla ciebie poniżej krytyki to współczuję. Ja wolę mieć porządek w swoich działach niż chaos bo komuś temat chciało się napisać.

 

 

kazdy mowil; o jak to dobrze telehama kierownik ko, oooo dajcie rozalce sie wykazac na vice kierowniku ko

no to macie swoje wykazanie sie xD

 

 

ale spelniliscie chociaz jedna z obietnic, ze w organizacjach nie bedzie odwalaczy

bo kurwa organizacji juz nie ma xD

Hej, psst. Za czasów Westa tez spadała ilość graczy i to nie raz. To znaczy, ze West tez był złym kierownikiem KO? No bo za jego czasów to nawet było zebranie kryzysowe serwera, a skWayne ratował serwer eventami, to chyba tez coś oznacza - według twojej logiki. ;)

Odnośnik do komentarza

@telehama

 

Co do pierwszej odpowiedzi - czemu nie piszą do Was? Tego nie wiaem, ale zakładanie że skoro nie piszą to wszystko gra... Nie chcę tego kpmentowac. Super że starasz się pomagać ingame, ale komisja organizacyjna nie po to istnieje, wydaje mi się że jest stworzona do pomocy na innym ppziomie rozgrywki, na /w to może pomagać zaufaany gracz, a Ty po to masz narzędzia które masz jako kierownik żeby przy ich pomocy coś robić.

 

Czyli jak rozumiem nie wiesz w jakim stanie są organizacje na serwerze mrucznik RP i nie interesuje Qcie to bo wszystko gra, bo się nie odzywaja?

Odnośnik do komentarza

@vettz wypowiedz się XDDDDDDDDDDDD
Nie no ogólnie ożywiałem półświatek i uczyłem zgredów jak sie gra murzyna nawet wkleilem poradnik ze slownikiem to zostalem przeruchany na dwadziescia stron bo chcialem pomoc typeckzom wiec dobro nie wraca elo essa emigracja na konkurencje 

Odnośnik do komentarza

nw KO nie może nic zrobić dopóki nie będzie kozak skryptu na narkotyki cornery i inne gówno
luccese zrobil kurwa rozpiske tym debilom żeby mogli to zrealizować i poznac dzialanie każdego narkotyku

zresztą to jest kurwa na konkurencji rozpisane juz od dawna żeby ludzie mogli odgrywac
szanuje creative że zapierdala ostro ale są priorytety i tym sa organizacje przestepcze bo to one nakrecaja rozgrywke najbardziej

a co do projektow od KO to nie ma graczy na to wiec 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

bo byli gracze

edit

a zeby ich przywrocic potrzebne są nowości bo po co maja grac na mruczniku ze skryptem z 2000roku jak do wyboru maja jakies serwery zaczynajace sie na ls a tam jest sto razy bardziej rozbudowane wszystko i wgl

Edytowane przez niegram
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...