Skocz do zawartości

Zdjęcie

Droga komisjo organizacyjna, od Was zależy przyszł

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nishino

Nishino

Król Role Play

• Administrator SA-MP
  • 992 postów
  • Nick SA-MP:Russ_Pham

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:14

Super że gracze dyskutują, ale liczyłem że będzie więcej feedbacku od komisji organizacyjnej, narazie jedyna sensowna dyskusja była z Eriket. Doczekamy się reszty?

A co byś chciał wiedzieć. Półświatek jest jaki jest i będzie ciężko go zmienić, głównie przez brak skryptu by urozmaicić im grę, pewnie zarzucisz nam argumentem, że kiedyś półświatek się trzymał i było dużo organizacji. Prawda, ale wtedy byli gracze a skrypt był wystarczający jak na początek sceny Role Play lecz przez 10 lat nic w skrypcie znaczącego dla półświatka się nie wydarzyło, stąd ten upadek. Zaniedbanie serwisu, brak aktywności przez właścicieli serwisu to główna przyczyna upadku serwera.

FBI po odejściu chrzana z liderki powinno zostać wcielone do LSPD jako wydział bo nie ma sensu na taka liczbę graczy trzymac dwóch frakcji porządkowych, które w głównej pierze cel maja taki sam. Brak pozwolenia przez wyższe siły.

ERS gra tylko medyków, bo skrypt napisany przez PECETA pozarow i plam został w magiczny sposób rozwalony, a do naprawy nie ma komu, dlatego nie mamy strażaków.

LSPD nie mam uwag, zmiana lidera była dobra decyzja.

SCoSA - skoro mamy klimat luźnego RP, nie wiem co robi na naszym serwerze sad. Po co i na co to komu to nie wiem. Wybiórcze nadawanie kar w postaci wyroków czy grzywny zależne od humoru, ograniczenie rozgrywki na tygodnie z powodu blocka postaci. Totalny bezsens jak na nasz serwer.

Teraz truskawka na torcie, polityka. Brak jakiejkolwiek aktywnie prowadzonej polityki na serwerze, aktywnego rzadu który by narzucał z gory styl gry czysto w postaci IC. Rząd w którym byliby zwolennicy i przeciwnicy, próby obalenia rzadu.
  • SZITSU lubi to

#42 TymbarK

TymbarK

"Każdy ma tylko jedno przeznaczenie."

• Gracz
  • 253 postów
  • Nick SA-MP:Jorgen Torstein

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:28

A co byś chciał wiedzieć. Półświatek jest jaki jest i będzie ciężko go zmienić, głównie przez brak skryptu by urozmaicić im grę, pewnie zarzucisz nam argumentem, że kiedyś półświatek się trzymał i było dużo organizacji. Prawda, ale wtedy byli gracze a skrypt był wystarczający jak na początek sceny Role Play lecz przez 10 lat nic w skrypcie znaczącego dla półświatka się nie wydarzyło, stąd ten upadek. Zaniedbanie serwisu, brak aktywności przez właścicieli serwisu to główna przyczyna upadku serwera.

FBI po odejściu chrzana z liderki powinno zostać wcielone do LSPD jako wydział bo nie ma sensu na taka liczbę graczy trzymac dwóch frakcji porządkowych, które w głównej pierze cel maja taki sam. Brak pozwolenia przez wyższe siły.

ERS gra tylko medyków, bo skrypt napisany przez PECETA pozarow i plam został w magiczny sposób rozwalony, a do naprawy nie ma komu, dlatego nie mamy strażaków.

SCoSA - skoro mamy klimat luźnego RP, nie wiem co robi na naszym serwerze sad. Po co i na co to komu to nie wiem. Wybiórcze nadawanie kar w postaci wyroków czy grzywny zależne od humoru, ograniczenie rozgrywki na tygodnie z powodu blocka postaci. Totalny bezsens jak na nasz serwer.

Teraz truskawka na torcie, polityka. Brak jakiejkolwiek aktywnie prowadzonej polityki na serwerze, aktywnego rzadu który by narzucał z gory styl gry czysto w postaci IC. Rząd w którym byliby zwolennicy i przeciwnicy, próby obalenia rzadu.

Jeśli chodzi o politykę to mogę się nią zająć wystarczyłoby kilka chętnych osób do pomocy :)

#43 Erak

Erak

Gardzę wami wszystkimi

• Gracz
  • 1182 postów
  • Nick SA-MP:Aki_Nakamura

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:40

Jest rada miasta która może przegłosować postawienie pomnika i nazwę ulicy. Rząd to KO.

#44 Nishino

Nishino

Król Role Play

• Administrator SA-MP
  • 992 postów
  • Nick SA-MP:Russ_Pham

Napisano 12 styczeń 2020 - 18:01

Jest rada miasta która może przegłosować postawienie pomnika i nazwę ulicy. Rząd to KO.

Nie napisałem kto jest kto, tylko ze brak aktywnego rzadu, zaangażowania w politykę serwera.

#45 levisjeans

levisjeans

Zablokowany

• Zablokowany
  • 284 postów
  • Nick SA-MP:nino hampton

Napisano 12 styczeń 2020 - 18:02

@Nishino więc skoro jest jaki jest i będzie trudno go zmienić to po co w ogóle jesteście?

Ja bym zaczął ma Waszym miejscu od doraznego reagowania na to co robią obecne organizacje, i dawanie feedbacku co jest nie tak, co robią źle. Rzuć parę pomysłów żeby zobaczyli że można i że się da, aż w końcu sami zaczną myśleć. Nie trzeba tu gruntownych zmian tylko solidnego wsparcia, bo oni go potrzebują.

#46 Erak

Erak

Gardzę wami wszystkimi

• Gracz
  • 1182 postów
  • Nick SA-MP:Aki_Nakamura

Napisano 12 styczeń 2020 - 19:35

Nie napisałem kto jest kto, tylko ze brak aktywnego rzadu, zaangażowania w politykę serwera.

A ja wyjaśniłem czemu tak jest.

#47 mały denio

mały denio

¯\_(ツ)_/¯

• Gracz
  • 1160 postów
  • Nick SA-MP:Nicolas H. George L.

Napisano 14 styczeń 2020 - 07:04

Sam chetnie ruch oporu zrobilbym

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych