Skocz do zawartości

[skarga] Michael_Dos_Santos, Danger_Janushiko


M power

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Michael_Dos_Santos, Danger_Janushiko
Nick oskarżającego:Herman_Kroos
Powód: DM2 
Kara (proponowana): Po warnie
Wyjaśnienie: Jechałem sobie Hummerem na lotnisko i wjechałem w lawetę, po czym napisałem /b Nie pykło, i nagle wjechał we mnie Michael po nim Danger, wyskoczylo z aut i zaczemi do mnie strzelać.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/KPEKj

Odnośnik do komentarza

Witam! Nie zgadzam sie z tym ! Herman celowo zablokował wjazd na lawete a ja jadac Cheetahem miałem zamiar z niej wyskoczyć.Byłem bardzo rozpedzony już miałem zamiar wyskakiwać a tu on stoi w poprzeg.Nie zdązyłem wyhamować i wjechałem w niego.Bardzo sie zdenerwowałem gdyż on rozwalił mi całe auto i oddałem w jego auto pare strzałów.Dodam że w większości strzelał tamten gościu ja tylko pod koniec kilka strzałów,gdyż on celowo uniemożliwił wjazd i wyskok z lawety.A nawet jak on upiera sie przy tym że wyskok mu nie wyszedł to po co pcha sie Hammerem na lawete jak wiadomo że sie nie zmieści! Uważam że,nie zasłużyłem na Warna tylko jak już na niższą kare i Herman też powinien zostać ukarany! 

Odnośnik do komentarza

Sprawdź sobie ssy Wjechałem w to i napisałem na czacie OOC nie pyklo i chciałem się usunąć a ty we mnie wjechałeś wskoczyłeś z auta i zacząłeś strzelać. A tak wg co to kogo interesuje czy się wkurzyłeś czy nie, w prawdziwym życiu jak ktoś wjedzie w ciebie to tez wyskakujesz z auta z m4 i napierdalasz do niego? To jest server RP...

Odnośnik do komentarza

No to chyba logiczne że Hammerem nie wjedziesz na taką lawete a pchałeś sie tam jako 1.W prawdziwym życiu np: dostawczakiem też będziesz pchał sie na podziemmny parking,zaklinujesz sie i powiesz "Oj nie pykło" ? I nie wypadłem z auta tylko przez Ciebie z niego wyleciałem.Pozatym nie próbowałeś nawet stamtąd wyjechać poprostu stałeś tam i czekałeś na zbawienie.

Odnośnik do komentarza

Na 1 ss nie widać nawet że do Ciebie strzelam.Mam tylko broń w ręku i celuje,ale nie w twoim kierunku ani w kierunku twojego auta.Na 2 ss widać dopiero jak wyciągam broń i kilka razy strzelam gdy auto już sie pali.Na 2ss masz tyle samo stanu co na 1 i zycia też Ci nie ubyło.

Odnośnik do komentarza

No to podaj dokładny SS na to bo na 1 nic na mnie nie masz a na 2 coś słabo widać czy oddaje strzały czy nie bo po stanie auta ani po zyciu nie idzie tego zobaczyć,a to ze ty widziałeś a nie masz dokładnego SS to nie żaden dowód.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...