Skocz do zawartości

Zdjęcie

[O] Enduro Owners

121 odpowiedzi w tym temacie

#41 Matix123

Matix123

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów
  • Nick SA-MP:Shin_Nii

Napisano 18 styczeń 2020 - 23:09

Spoiler

Ja tu tylko to zostawie.

Zobatrz co twoja zazdrość do tej apki robi z Tobą. Wiesz doskonale że będziemy dobrze grali A przede wszystkim dobrze się bawili i dla tego chcesz mi to zepsuć proszę bardzo psuj. Wcale ci nie chodzi o to że odwalałem doskonale o tym wiesz. I powiem ci że taki o to zachowaniem właśnie zniszczyła szmuglersow to na co pracował nishino. Ale przecież ważniejsze jest komuś zrobić na złość niż zająć się własną dupą.

#42 henszel1

henszel1

• Gracz
  • 230 postów
  • Nick SA-MP:Victor_Bambyrovic

Napisano 18 styczeń 2020 - 23:18

Zobatrz co twoja zazdrość do tej apki robi z Tobą. Wiesz doskonale że będziemy dobrze grali A przede wszystkim dobrze się bawili i dla tego chcesz mi to zepsuć proszę bardzo psuj. Wcale ci nie chodzi o to że odwalałem doskonale o tym wiesz. I powiem ci że taki o to zachowaniem właśnie zniszczyła szmuglersow to na co pracował nishino. Ale przecież ważniejsze jest komuś zrobić na złość niż zająć się własną dupą.

człowieku zastanów się co ty piszesz w tym śmiesznym internecie i na tym śmiesznym forum bo co jak co ale twierdząc że ktoś jest zazdrosny o taką gówno apke to nieźle w bani masz

#43 Chucky

Chucky

• Pół Administrator SA-MP
  • 224 postów
  • Nick SA-MP:Christian_Thompson

Napisano 18 styczeń 2020 - 23:19

Okej wyciągaj dalej m4 z plecaka

#44 AllenTriP

AllenTriP

• Sponsor
  • 150 postów
  • Nick SA-MP:Manuel_Drake

Napisano 18 styczeń 2020 - 23:28

człowieku zastanów się co ty piszesz w tym śmiesznym internecie i na tym śmiesznym forum bo co jak co ale twierdząc że ktoś jest zazdrosny o taką gówno apke to nieźle w bani masz

Wyraź swoją opinie w jednym zdaniu, nie jesteś tu potrzebny żeby pisać pod aplikacjach które Ci się nie podobają 20 innych komentarzy. Nie fajnie zachowałeś się w stosunku do odbiorcy tych komentarzy.

Użytkownik AllenTriP edytował ten post 18 styczeń 2020 - 23:28

#45 henszel1

henszel1

• Gracz
  • 230 postów

Napisano 18 styczeń 2020 - 23:30

nie mi tylko całej społeczności pozdro

przeorowadzielm tajemne dohodzenie odrykełem ze og tej jakze poteznej szajki ma 5 lat

Użytkownik henszel1 edytował ten post 18 styczeń 2020 - 23:31

#46 roe

roe

Legenda

• Gracz
  • 1084 postów
  • Nick SA-MP:Dan_Blaise

Napisano 19 styczeń 2020 - 04:40

Jesteście na pustym kurwidole więc p3wnie tylko dlatego dostaniecie akcepta, jeżeli chcesz zobaczyć co to jest rp to idź na konkurencję - tutaj w niecale 2 dni przy dobrych ssach możesz dostać panel XD wszystko izi, więc nie ma czego zazdrościć bo najlepsi wygineli

#47 kubusiek

kubusiek

og kubusiek

• Gracz
  • 682 postów
  • Nick SA-MP:Lavernus Derenville

Napisano 19 styczeń 2020 - 09:58

Spoiler

Ja tu tylko to zostawie.

Swojego płaczu nigdy nie wylewa się w temacie, takie rzeczy powinny pójść do opiekunów organizacji, a nie w temacie.

• Timon i AllenTriP lubią to

#48 Sprint3r

Sprint3r

You know

• Gracz
  • 258 postów
  • Nick SA-MP:Allison Thompson

Napisano 19 styczeń 2020 - 11:00

Ogólnie to fajna apka, ekipa też spoko i trzymam kciuki aby dostali akcepta i żeby działo się coś na serwerze. :)

#49 darki

darki

got me fighting with my mind

• Sponsor
  • 218 postów
  • Nick SA-MP:garett ronnington

Napisano 19 styczeń 2020 - 12:32

czasami jak siedzę i tak sobie mysle, to serio mi jest was zal, ze wy nadal MACIE SILE plakac, ze ten serwer umarl, ze oo, co to sie z nim nie stalo xd. Przykre.

hej, no skoro umarl - to nie wchodzcie tutaj, nie grajcie, nie placzcie, ze konkurencja jest lepszaxd

• mały denio i 420San lubią to

#50 mały denio

mały denio

¯\_(ツ)_/¯

• Komisja ds. Pomocy i Informacji
  • 1273 postów
  • Nick SA-MP:George L. / Wade R.

Napisano 19 styczeń 2020 - 15:52

Gracie dobrze, zmiencie podmianki pod sanchezy bo hq to fuj i bedzie git - grajcie swoje nie patrzcie na hejty cos ciekwego robicie choc osobiscie zrobilbym z tego projekt ic, ale no grajcie sobie powodzonka
  • Matix123 lubi to

#51 roe

roe

Legenda

• Gracz
  • 1084 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 16:53

czasami jak siedzę i tak sobie mysle, to serio mi jest was zal, ze wy nadal MACIE SILE plakac, ze ten serwer umarl, ze oo, co to sie z nim nie stalo xd. Przykre.
hej, no skoro umarl - to nie wchodzcie tutaj, nie grajcie, nie placzcie, ze konkurencja jest lepszaxd

Prawdę zawsze trzeba pisać XD Nie gram tu A wchodzę się pośmiać ze scier jakiś problem?

#52 AllenTriP

AllenTriP

• Sponsor
  • 150 postów
  • Nick SA-MP:Manuel_Drake

Napisano 19 styczeń 2020 - 16:55

Szklarnie_0.1.png

Szklarnie_0.2.png

Szklarnie_0.3.png

• 420San lubi to

#53 DMJ

DMJ

dowództwo lokalnej policji

• Gracz
  • 2718 postów
  • Nick SA-MP:Nicole Charpentier

Napisano 19 styczeń 2020 - 17:54

Nie zwracajcie uwagi na niepotrzebną krytykę ze strony tak zwanych /znawców dobrej rozgrywki roleplay/ mrucznik od zawsze był serwerem na którym można było sobie potoczyć rozgrywkę w miłej, przyjemnej oraz luźnej atmosferze. Generalnie lepiej widzieć, że coś gra nawet ze słabszym poziomem (o dziwo może z czasem się rozwinie) i klimatem, niżeli biegać po Los Santos bez celu. Wszystko się da uregulować, życzę powodzenia w toczeniu swojej rozgrywki na serwerze. A osoby które tutaj wylewają swoją niepotrzebną krytykę; jak chujowo tutaj się toczy rozgrywka, jak można tutaj grać; bądź jak nawet i wasze osoby grają - jeśli chłopacy mają swój zapał oraz chęci to niech sobie grają, czemu nie? może się nauczą pograć i zasilą w przeszłości puste miejsca na innych serwerach - z racji iż tutaj raczej się nie doczekamy wysokich lotów, a rozgrywa w dwadzieścia bądź i trzydzieści graczy przez jakiś okres czasu będzie standardem, a ta liczba nawet pewnie się nie zwiększy tylko co najwyżej zmniejszy; każdy jakoś zaczynał uczyć się poważniej grać - kreować postać i jej charakter z marzeniami i celem, jeśli mają chęć niech grają nawet i gówno; ważne by robili swoje, a z czasem się i Oni nauczą. Życzę powodzenia, kiedyś gra nie była wcale lepsza; a takiego wylewu znawców wszystkiego na tym serwerze nie było, hej. 

• skSzitsu i 420San lubią to

#54 raszer

raszer

d

• Gracz
  • 57 postów
  • Nick SA-MP:zi bang

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:08

i tak wiemy kim sa, nicki nad glowa....

#55 Matix123

Matix123

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 33 postów
  • Nick SA-MP:Shin_Nii

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:21

i tak wiemy kim sa, nicki nad glowa....

Powiem ci że ooc nie miesza się z ic bo to jest mk więc i tak dalej nie znasz nas😉

#56 henszel1

henszel1

• Gracz
  • 230 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:22

xD

• szkarad lubi to

#57 roe

roe

Legenda

• Gracz
  • 1084 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:37

Powiem ci że ooc nie miesza się z ic bo to jest mk więc i tak dalej nie znasz nas

On tego nie pisał poważnie lbie XDDDD

#58 Chucky

Chucky

• Pół Administrator SA-MP
  • 224 postów
  • Nick SA-MP:Christian_Thompson

Napisano 20 styczeń 2020 - 07:49

Powiem ci że ooc nie miesza się z ic bo to jest mk więc i tak dalej nie znasz nas😉

XDDDDDDDDD

#59 Kom3lik

Kom3lik

Gangster

• Gracz
  • 19 postów
  • Nick SA-MP:Felipe_Murillo

Napisano 20 styczeń 2020 - 10:35

To niezłe (MK) xD. Zawodowcy w RP  :dawidpij:

#60 DMJ

DMJ

dowództwo lokalnej policji

• Gracz
  • 2718 postów
  • Nick SA-MP:Nicole Charpentier

Napisano 20 styczeń 2020 - 11:33

Powiem ci że ooc nie miesza się z ic bo to jest mk więc i tak dalej nie znasz nas

Screeny załączone czysto pod aplikacją są stricte OOC.

Nie ma więc mowy o wystąpieniu tutaj MG.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych