Skocz do zawartości
  • 0

Usunięcie SCoSA.


Nishino

Pytanie

Wniosek!

Nick na forum: Nishino.

Nick InGame: Russ Pham.

Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Usunięcie frakcji Supreme Court of San Andreas i zastąpienie tego skryptem.

Twoje uzasadnienie: Wybiórcze przyznawanie kar, oraz interpretowanie KK przez czlonkow SCoSA to odwieczny problem organizacji. Nadawanie kar w postaci wyroków (blokad) na kilka dni, bądź tygodni za grę Role Play i ograniczenie tym samym dostępu fo serwera dla osób którzy grają Role Play na serwerze to najbardziej nieprzemyślany aspekt przy tworzeniu sadu.

Twoje oczekiwania: Usunięcie organizacji, zastąpienie skryptem który umożliwi dalsze odgrywanie na serwerze z ograniczeniami do gry np. w stanowym na dłuższy czas.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Epizodyczna gierka w stanowym byłaby czymś fantastycznym, ale przy aktualnym stanie serwera nie wydaje mi się, by miało to jakikolwiek sens.

Trzeba by było wymyślić inne rozwiązanie, które nie ograniczałoby się do wybiórczych blokad postaci na kilka dni przez sąd. W zasadzie jestem za.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 0

Usunięcie sądu będzie na plus.

+ Dać możliwość LSPD wrzucania kogoś co paki adekwatnie do czynu; np na czas 1h, 2h (to i tak mniej niż blok na pare dni), a niech sobie grają ile siedzieli. 

Jest to uwzględnione w projekcie Mrucznika 2.0 - jednakże jak to pójdzie? Zależy od rozmów Telehamy z GLD. 

Odnośnik do komentarza
  • 0

Pozwolę się wypowiedzieć bezpośrednio jako GLD SCoSA;

 

Przytaczając słowa pomysłodawcy tematu mam mieszane uczucia co do jego przekonań, zarazem muszę trochę przyznać mu racji. Każdy Sędzia nadając wyrok opiera się o Kodeks Karny, żadna forma spoufalania się nie była mile widziana, gdy siedziałem na stołku VLD i teraz gdy jestem Głównym Liderem aczkolwiek nie jestem w stanie wszystkich kontrolować i wyciskać czy mówi prawdę czy blefuje. Aktualnie skład organizacji jest okrojony do zaufanych osób (tak myślę) więc mam pewność że ktoś niczego nie schrzani. Przechodząc do kwestii blokowania dostępu do serwera moglibyśmy od tego stronić i nadawać kary pieniężne lecz nie we wszystkich artykułach Kodeksu Karnego mowa o nakładanie tego typu wyroków, niegdyś funkcjonowało więzienie stanowe do którego pierw wrzucali pod eskortą US Army, później FBI lecz to wszystko zostało usunięte więc dostaliśmy taką opcję jaką jest blokada postaci zależna od wyroku. Sam Sąd opierał się na możliwościach które dawała Administracja czy też Komisja Organizacyjna.

 

Aktualnie prowadzę rozmowy z KO jak to ujął Telehama szukając złotego środku by nie likwidować Sądu, aczkolwiek jestem z tym pogodzony jak to ostateczne wyjście.

 

Serdecznie pozdrawiam autora tematu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 0

Generalnie to takie nadawanie kar w postaci blokady z jednej strony dla graczy RP jest niedobre ale z drugiej strony dla osób niekoniecznie odgrywających jakiekolwiek RP a jedynie DMiących było lepszym rozwiązaniem niż AJ 20 za DM2, który dostawali już wielokrotnie i zawsze mi się wydawało, że jak coś wpływało do sądu to była już poważniejsza sprawa albo czysty DM2 jakiegoś odwalacza po czym mógł ochłonąć po bloku (bo co by mu dała 1h stanowego albo 20m AJ jak by to przeafczył).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 0

Pozwolę się wypowiedzieć bezpośrednio jako GLD SCoSA;

 

Przytaczając słowa pomysłodawcy tematu mam mieszane uczucia co do jego przekonań, zarazem muszę trochę przyznać mu racji. Każdy Sędzia nadając wyrok opiera się o Kodeks Karny, żadna forma spoufalania się nie była mile widziana, gdy siedziałem na stołku VLD i teraz gdy jestem Głównym Liderem aczkolwiek nie jestem w stanie wszystkich kontrolować i wyciskać czy mówi prawdę czy blefuje. Aktualnie skład organizacji jest okrojony do zaufanych osób (tak myślę) więc mam pewność że ktoś niczego nie schrzani. Przechodząc do kwestii blokowania dostępu do serwera moglibyśmy od tego stronić i nadawać kary pieniężne lecz nie we wszystkich artykułach Kodeksu Karnego mowa o nakładanie tego typu wyroków, niegdyś funkcjonowało więzienie stanowe do którego pierw wrzucali pod eskortą US Army, później FBI lecz to wszystko zostało usunięte więc dostaliśmy taką opcję jaką jest blokada postaci zależna od wyroku. Sam Sąd opierał się na możliwościach które dawała Administracja czy też Komisja Organizacyjna.

 

Aktualnie prowadzę rozmowy z KO jak to ujął Telehama szukając złotego środku by nie likwidować Sądu, aczkolwiek jestem z tym pogodzony jak to ostateczne wyjście.

 

Serdecznie pozdrawiam autora tematu :)

Nie nadajesz się do gry w sądzie, co potwierdzi przynajmniej czterech jeśli nie pięciu byłych liderów. Nie bez powodu nie chciał cie żaden lider od 2016 roku, aż do końca 2018/początku 2019. A od czasu jak jesteś w sądzie ponownie to nie przyłożyłeś nawet najmniejszego palca, żeby zrobić coś związanego z prawodawstwem.

Edytowane przez KobaltowyEryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 0

Nie nadajesz się do gry w sądzie, co potwierdzi przynajmniej czterech jeśli nie pięciu byłych liderów. Nie bez powodu nie chciał cie żaden lider od 2016 roku, aż do końca 2018/początku 2019. A od czasu jak jesteś w sądzie ponownie to nie przyłożyłeś nawet najmniejszego palca, żeby zrobić coś związanego z prawodawstwem.

Z całym szacunkiem dla Ciebie ale od 2015 do 2018 nie brałem czynnego udziału w grę na serwerze gdyż byłem zbanowany... Wystarczająco Ty przykładałeś palca odwalając jakieś numery ;) Ten temat nie służy do prywatnych problemów, jeżeli chcesz podywagować to zapraszam na PW.

 

Pomimo, iż uważasz że nie chciał mnie żaden lider to fakt jest taki że trzykrotnie byłem VLD, a obecnie jestem GLD.

Edytowane przez Doktorek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...