Skocz do zawartości
  • 0

przyznanie uzytkownikowi Rezysor rangi weteran


Rezysor

Pytanie

Wniosek!
Nick na forum: Rezysor
Nick InGame: Jacek Pijawa
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: nominacja mnie na weterana
Twoje uzasadnienie: ogolnie, moim zdaniem powinienem dostac weterana, poniewaz jako jedyny z niewielu w czasie slabosci polswiatku przestepczego pobudzilem go w miare, zjednoczylem ponad 20/30 osob w swoim gengu, no i duzo zrobilem dla tego serwisu np zlikwidowalem szkodniki noob rp i wiele innych
Twoje oczekiwania: nominacja na weterana

Odnośnik do komentarza

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ranga weterana jest przeznaczona dla osób, które faktycznie dużo zrobiły dla serwera. Nie oznacza to, że grając w przestępczych od razu ją dostaniesz.

Tiger i Dreptacz dostali rangę za PROMOWANIE serwera, nie za robienie eventów. Wspomniałam o nich bo pojawiały się z nich filmiki na YT.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 0

Ranga weterana jest przeznaczona dla osób, które faktycznie dużo zrobiły dla serwera. Nie oznacza to, że grając w przestępczych od razu ją dostaniesz.

Tiger i Dreptacz dostali rangę za PROMOWANIE serwera, nie za robienie eventów. Wspomniałam o nich bo pojawiały się z nich filmiki na YT.

promowanie serwera rzeczywiscie dalo tyle, ze ogladaly je osoby tylko zwiazane scisle z mrucznikiem, wiec nie ma tu mowy o zadnym promowaniu, ktore nie mialo zadnej korzysci

a ja ozywilem praktycznie rozgrywke, zrobilem "faktycznie" duzo dla serwera

Odnośnik do komentarza
  • 0

promowanie serwera rzeczywiscie dalo tyle, ze ogladaly je osoby tylko zwiazane scisle z mrucznikiem, wiec nie ma tu mowy o zadnym promowaniu, ktore nie mialo zadnej korzysci

a ja ozywilem praktycznie rozgrywke, zrobilem "faktycznie" duzo dla serwera

Świetnie, więc liczymy na współpracę teraz, gdy serwer jest w potrzebie. 

Liczę że dzięki Tobie przestępcze staną na równe nogi, jak i reszta serwera! :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Świetnie, więc liczymy na współpracę teraz, gdy serwer jest w potrzebie. 

Liczę że dzięki Tobie przestępcze staną na równe nogi, jak i reszta serwera! :)

jak mi przyznacie do tego odpowiednie rangi to zapewne bym cos z tym zrobil

Odnośnik do komentarza
  • 0

 

  • Zakazuje się składanie wniosków o przyznanie rangi.

Jeśli tak bardzo zależy Tobie na randze Weterana to zapracuj. Dreptacz i Tiger robili wszystko bo chcieli, nikt im nie kazał i nic nie obiecywał, ranga dla nich to ukłon od Zarządu w ich stronę za to ile zrobili bezinteresownie. Nie dajemy specjalnych rang od tak bo "ja chcę, ja gram, ja wymagam".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...