Skocz do zawartości

[A][A] Dyskusja nt. wniosku do zarządu o rangę zasłużony.


Raspberry

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

  • Zakazuje się składanie wniosków o przyznanie rangi.

Jeśli byłeś administratorem i odszedłeś (jeśli wgl odchodziłeś z własnej woli) to czemu wtedy nie złożyłeś wniosku o zasłużonego? W dodatku ta ranga nie jest dla liderów czy "dla zachęty". Zasłużony nie jest tez potrzebny do prowadzenia organizacji. Przykłady liderów (i w dodatku zwykłych graczy) masz w liście liderów KO, nie potrzebują oni rang by umieć prowadzić jakiekolwiek organizacje. Jest to tez sygnał dla nas (KO), ze chyba będzie trzeba się pożegnać z Tobą jako liderem.

 

 

 

 

Czyli bez rangi nie jesteś w stanie prowadzić frakcji?

 

https://mrucznik-rp.pl/topic/91536-przyznanie-rangi-zas%C5%82u%C5%BCony/

 


 

Nie napisałem nigdzie że nie jestem w stanie prowadzić frakcji bez rangi. Serio, skąd sobie to wytrzasnęliście? Czytacie to ze zrozumieniem?

 

Nie pamiętam czy jak odchodziłem była już ranga zasłużony. I też nigdzie nie napisałem że chcę ją dla zachęty. Po prostu odwaliłem tutaj swój wolontariat i mając możliwość upomniałem się o coś. 

 

I nie wiem co złego w tym ze dopisałem że by to po prostu ułatwiło grę mojej organizacji. Jednak San News prowadzi eventy na które zlatuje się duży procent serwera, tak? Nie mowie tu o jakims patologicznym tepaniu itd, tylko o trzymaniu porządku. Przykład z wczoraj - liczba graczy na serwerze to z 30 osob. Pojechaliśmy w 5 na miasto, po chwili przyjechala 5 typów i zaczeli nas okładać, popadaliśmy, wszystkie chęci do gry znikneły, a my nie możemy nic na to poradzić bo @ na serwerze brak. Ale widzę, że napisanie wniosku o zasłużonego dla mnie i wzmianka o tym, że pomoże nam to w grze w tej dżungli to jest powód dla KO, żeby już się mnie pozbyć XDDDD Jednak ten serwer to mentalny śmietnik i nic się tu nie zmieni, a liczba graczy będzie wciąż spadać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

@@Raspberry,

 

Na ten moment ranga zasłużonego też by ułatwiła życie mojej frakcji i w zasadzie umożliwiłaby normalną grę.

Czyli "potrzebuje zasłużonego by lepiej prowadzić frakcję i móc grać normalnie na serwerze".

 

 

Prosiłbym o status zasłużonego w zamian za moją pracę dla tego serwisu, kiedy ten jeszcze błyszczał i miał się dobrze.

Fajnie, ze działałeś kiedy "błyszczał i miał się dobrze". Tez grałem w takich czasach, ale jest kilka spraw - zasłużony nie pomoże Tobie w prowadzeniu frakcji, "normalną gre" tez nie (chyba, ze chcesz się tepać do ludzi i udawać, ze się "przyjechało", co nie jest normalną rozgrywką).

 

 

Jednak ten serwer to mentalny śmietnik i nic się tu nie zmieni, a liczba graczy będzie wciąż spadać.

Czemu więc chcesz zasłużonego na "mentalnym śmietniku"?

 

 

Pojechaliśmy w 5 na miasto, po chwili przyjechala 5 typów i zaczeli nas okładać, popadaliśmy, wszystkie chęci do gry znikneły, a my nie możemy nic na to poradzić bo @ na serwerze brak

https://mrucznik-rp.pl/forum/407-skargi/

Masz discord Mrucznik-RP - https://prnt.sc/qrhj8a

Masz shoutbox - https://prnt.sc/qrhjce

Masz wiele możliwości komunikacji i wezwania pomocy, ale lepiej siedzieć z założonymi rączkami i udawać, ze nic się nie da.

 

 

Ale widzę, że napisanie wniosku o zasłużonego dla mnie i wzmianka o tym, że pomoże nam to w grze w tej dżungli to jest powód dla KO, żeby już się mnie pozbyć XDDDD

Dałem Tobie cytat dlaczego odrzucone, dałem tez w wypowiedzi, jak i tutaj, powody dlaczego KO może się pochylić nad Tobą i liderką San News.

Jeśli dalej nie widzisz problemów to już nie jest moja sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Rudy tobie jakby zasłużonego nie dali to byś się zalamal razem z rozala A raspbery jak napierdalal giere to ty przechodziłes misje tanczenie aut w singlu z kolegami

Poważnie ten serwer jest w takiej dupie że ludzie przy wpierdolu w takiej nie byli, zamiast się cieszyć że jest tu weteran z dawnych lat i dac mu nagrodę za to co zrobił to jeszcze się wyklocasz czlogista masz 500iq zamykam mrukola

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze działałeś kiedy "błyszczał i miał się dobrze". Tez grałem w takich czasach, ale jest kilka spraw - zasłużony nie pomoże Tobie w prowadzeniu frakcji, "normalną gre" tez nie (chyba, ze chcesz się tepać do ludzi i udawać, ze się "przyjechało", co nie jest normalną rozgrywką).

 

 

Nie mowie tu o jakims patologicznym tepaniu itd, tylko o trzymaniu porządku

 

Przecież nawet napisałem w tym poście coś xD Nie wiem czy nie czytasz tego co piszę, czy może zwyczajnie nie rozumiesz.

 


 

Czemu więc chcesz zasłużonego na "mentalnym śmietniku"?

 

Zauważyłem, że Michał napisał wniosek więc stwierdziłem czemu i ja mam nie napisać? Po prostu poprosiłem o rangę zasłużonego dla mnie za swoją służbę na tym serwerze i dopisałem ze w dodatku może to pomóc w rozgrywce, bo jednak jak SN coś robi to zlatuje się troche serwera i jest raban. A tu widzę od razu ze KO pożegna się ze mna, bo napisałem wniosek chyba. Właśnie to pokazało jacy jesteście dla graczy. Jesteście jak komuchy, jak ktoś coś stara się dobrego zrobić to go niwelujecie, bo chyba boicie się o swoje stołki czy coś xD

Odnośnik do komentarza

no ogolnie telehama sie nie wypowiadaj bo ty tam pierdziales w pieluche kiedy raspberry mial admina

 

powracajac - zasluzony na pewno by pomogl mu w prowadzeniu frakcji ze wzgledu na mozliwosc zmniejszenia szkodnikow ktorzy psuja gre ktora jest przeprowadzana przez dana frakcje

no ludzie, macie ledwo 50 ludzi na serwerze i raz na jakis czas wejdzie admin, zbije 1h i sobie pojdzie, a szkodniki nadal sobie chodza wiec

Odnośnik do komentarza

@Telehama

 

Z całym szacunkiem, jednak uważam że tekst ’pożegnanie się z liderem SN’ był nie potrzebny. Byłem liderem organizacji przez parę lat i sam uważam, że jakiekolwiek komendy administracyjne ułatwiają prowadzenie organizacji. Często odwalacze psują rozgrywkę, a ty jako lider - zwykły gracz, nie jesteś w stanie nic z tym zrobić. Niby są administratorzy, ale popatrzmy na to realnie - nie są oni na każde polecenie czy skargę lidera. Nie uważam też, że powinien otrzymać automatycznie rangę Zasłużonego, bo jest liderem - po prostu chciałem zwrócić uwagę, że ten tekst skierowany w jego stronę był zbędny.

Nie traktuj tego, jako atak w twoją stronę, lecz jako zwykłą... moją opinię.

 

Tak poza tym... Swoją drogą uważam też, że obecne dinozaury(gracze z dawnych lat), którzy wiele zrobili dla rozwoju serwera czy samej rozgrywki powinni być troszkę lepiej traktowani przez Zarząd, chociażby dlatego, że mamy jeszcze chęci odgrywania ciekawych akcji na jakimś tam poziomie mimo upływu tylu lat i mimo obecnej sytuacji - wśród odwalaczy, bo takich teraz pełno... No, a głównie starzy gracze zostają lub powracają i to oni starają się nadal dobrze działać na serwerze. Doceńcie trochę takich graczy - to prośba ode mnie. ☺

 

Pozdro!!!

Edytowane przez Smoker3S
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Rządzicie i pajacujecie jakby grało tutaj z 500 osób i byście za to dostawali pesos. Wiecie co, nawet rozumiem jakby te 50 osób na serwerze to byliby jacyś zajebiści ultra hard playerzy co utrzymują ten serwer w kupie, ale jest całkowicie inaczej - gra tylko w tym momencie SN, LSMC, PD i te org przestępcze a reszta to dmiarze. Po prostu napisałem wniosek o Zasłużonego, który by miał dodatkowy atut - utrzymywanie porządku przy eventach, a wy dosłownie się zesraliście. JAK TO BEZ ADMINA NIE MOZESZ PROWADZIĆ FRAKCJI? LIDER SN NIE ROBI Z CIEBIE ADMINA HURR DURR. Ja tam bym zrozumiał wasze oburzenie gdybym był jakimś totalnym świeżakiem, który jakims magicznym sposobem dostał lidera i nagle startuje do zarządu. Ja po prostu chciałem zawalczyć o coś co może mi się należy.

 


 

Tak poza tym... Swoją drogą uważam też, że obecne dinozaury(gracze z dawnych lat), którzy wiele zrobili dla rozwoju serwera czy samej rozgrywki powinni być troszkę lepiej traktowani przez Zarząd, chociażby dlatego, że mamy jeszcze chęci odgrywania ciekawych akcji na jakimś tam poziomie mimo upływu tylu lat i mimo obecnej sytuacji - wśród odwalaczy, bo takich teraz pełno... No, a głównie starzy gracze zostają lub powracają i to oni starają się nadal dobrze działać na serwerze. Doceńcie trochę takich graczy - to prośba ode mnie. ☺

 

Mogę uznać że jest tu mowa o mnie, komorniku, Shojim itd. Wróciliśmy na serwer i próbujemy grać jak za dawnych lat. Wy - zarząd, zamiast nam w tym pomagać to nam to tylko utrudniacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ja to w sumie składam podpis, jestem byłym administratorem; paru letnim członkiem zarządu najważniejszej frakcji na serwerze oraz jej liderem, a nawet nie mam uprawnień, aby pomóc członkom swojej frakcji w ogranięciu szkodliwych graczy podczas braku administracji na serwerze; gdzie sam z niej odchodziłem, aby mieć więcej czasu na prowadzenie danej organizacji. Owy stopień /wyróżnienia/ w sumie będzie bardziej zasługa na rzecz serwera, fajnie by było jakby dostawały to osoby z jakimś stażem; które starają się tutaj coś własnego na dobrym poziomie. 

Edytowane przez DMJ
  • Like 4
Odnośnik do komentarza

no ogolnie telehama sie nie wypowiadaj bo ty tam pierdziales w pieluche kiedy raspberry mial admina

 

powracajac - zasluzony na pewno by pomogl mu w prowadzeniu frakcji ze wzgledu na mozliwosc zmniejszenia szkodnikow ktorzy psuja gre ktora jest przeprowadzana przez dana frakcje

no ludzie, macie ledwo 50 ludzi na serwerze i raz na jakis czas wejdzie admin, zbije 1h i sobie pojdzie, a szkodniki nadal sobie chodza wiec

 

Ranga Zasłużonego to ranga nieaktywności - całkowitej rezygnacji i głównie z gry na SAMP według założeń 0Verte. Lepiej poczekać na rekrutację i zostać adminem.

Odnośnik do komentarza

Ranga Zasłużonego to ranga nieaktywności - całkowitej rezygnacji i głównie z gry na SAMP według założeń 0Verte. Lepiej poczekać na rekrutację i zostać adminem.

nw czy to jakis zart, mam sie smiac? bo serio nw

on mowi, ze chce dostac range zasluzonego, bo na to po prostu ZASLUGUJE, zrobil swoje dla serwera i tyle, wiec beka z cb

Odnośnik do komentarza

nw czy to jakis zart, mam sie smiac? bo serio nw

on mowi, ze chce dostac range zasluzonego, bo na to po prostu ZASLUGUJE, zrobil swoje dla serwera i tyle, wiec beka z cb

Nie będziemy naginać zasad nadawania rangi Zasłuzonego.

Odnośnik do komentarza

Rozalka, odbijając od tej rangi Zasłużonego..

Nie uważasz jednak mimo wszystko, że ‚starzy gracze’ którzy powracają powinni mieć dobry stosunek na linii Gracze-Zarząd?

To głównie tacy gracze utrzymują jeszcze serwer na jakimś poziomie i powinni być traktowani z szacunkiem przez Zarząd i na odwrót.

Jest jeszcze mniejsza już, bo mniejsza, ale część osób, którą nadal trzyma sentyment do Mrucznika - a podczas, gdy właśnie Ci gracze pracowali już na dobro serwera, to część obecnej administracji w tamtym czasie była jeszcze ’mechanikami’ - chyba mnie rozumiesz?

Przede wszystkim o takich graczy należy walczyć, a nie ich odstraszać.

Edytowane przez Smoker3S
Odnośnik do komentarza

kto normalny chce rangę zasłużony i być obok takich ludzi jak shank czy błażej którzy jawnie przyczynili się do upadku tego serwisu, osobiście nie wziął bym tej rangi nawet z dopłatą. Szanujcie sie ludzie!!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

kto normalny chce rangę zasłużony i być obok takich ludzi jak shank czy błażej którzy jawnie przyczynili się do upadku tego serwisu, osobiście nie wziął bym tej rangi nawet z dopłatą. Szanujcie sie ludzie!!!

Śmieszny jesteś, więcej zrobiłem od ciebie tutaj w jeden miesiąc, niż ty przez cały pobyt w administracji, gdybym nic nie robił, to nie byłoby mnie od 2015 na randze admina :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

no właśnie już nawet kogito więcej zrobił od ciebie. za jego kadencji gracze bardziej się angażowali. był łebski, bo bez wysiłku i skutecznie działał na pojedyncze osoby. po was był na konkurencji, ale tylko przez kilka miesięcy, podobno potem przeszedł na zawodostwo i pilnuje nastrojów w grupach konsumenckich na aledrogo

 

brakuje tu takiego animatora jak on. następcy sami się nie zgłoszą. ana jednorazowych zajawkach u co sprytniejszych graczy nie ma co się opierać. żeby projekt się nie wypalił, trzeba tym sterować.

Odnośnik do komentarza

no właśnie już nawet kogito więcej zrobił od ciebie. za jego kadencji gracze bardziej się angażowali. był łebski, bo bez wysiłku i skutecznie działał na pojedyncze osoby. po was był na konkurencji, ale tylko przez kilka miesięcy, podobno potem przeszedł na zawodostwo i pilnuje nastrojów w grupach konsumenckich na aledrogo

 

brakuje tu takiego animatora jak on. następcy sami się nie zgłoszą. ana jednorazowych zajawkach u co sprytniejszych graczy nie ma co się opierać. żeby projekt się nie wypalił, trzeba tym sterować.

 

Skąd ty o tym wszystkim wszystkim wiesz, a masz konto od grudnia?

Edytowane przez Raspberry
Odnośnik do komentarza

Rudy tobie jakby zasłużonego nie dali to byś się zalamal razem z rozala A raspbery jak napierdalal giere to ty przechodziłes misje tanczenie aut w singlu z kolegami

Poważnie ten serwer jest w takiej dupie że ludzie przy wpierdolu w takiej nie byli, zamiast się cieszyć że jest tu weteran z dawnych lat i dac mu nagrodę za to co zrobił to jeszcze się wyklocasz czlogista masz 500iq zamykam mrukola

To Cię zdziwię, ale nawet nie pchałem się na vH@, a to czy dostanę zasłużonego czy nie to już będzie decyzja Zarządu. Mi to tam lotto bo to tylko ranga. Ciekawe tez rzeczy piszesz bo nie kojarzę Raspbery z 2009-2012 (chyba, ze miał inny nick), a wtedy to grałem. Jakbyś znalazł dyskusję z elitą mrucznikowską to byś znalazł mój nick (jest nawet mój wpis tam na ten temat). Zanim coś głupiego napiszesz to pierw zrób research ile kto gra, taka porada. ;)

 

 

no ogolnie telehama sie nie wypowiadaj bo ty tam pierdziales w pieluche kiedy raspberry mial admina

 

powracajac - zasluzony na pewno by pomogl mu w prowadzeniu frakcji ze wzgledu na mozliwosc zmniejszenia szkodnikow ktorzy psuja gre ktora jest przeprowadzana przez dana frakcje

no ludzie, macie ledwo 50 ludzi na serwerze i raz na jakis czas wejdzie admin, zbije 1h i sobie pojdzie, a szkodniki nadal sobie chodza wiec

To samo co wyżej. Nie wiesz - nie wypowiadaj się bo tylko ośmieszasz tym siebie. xD

 


 

 

Zauważyłem, że Michał napisał wniosek więc stwierdziłem czemu i ja mam nie napisać? Po prostu poprosiłem o rangę zasłużonego dla mnie za swoją służbę na tym serwerze i dopisałem ze w dodatku może to pomóc w rozgrywce, bo jednak jak SN coś robi to zlatuje się troche serwera i jest raban. A tu widzę od razu ze KO pożegna się ze mna, bo napisałem wniosek chyba. Właśnie to pokazało jacy jesteście dla graczy. Jesteście jak komuchy, jak ktoś coś stara się dobrego zrobić to go niwelujecie, bo chyba boicie się o swoje stołki czy coś xD

 

Dlatego napisałem kiedy powinieneś pisać wniosek o zasłużonego, a nie dopiero teraz się obudziłeś (podobnie zresztą jak Michał, który miał możliwość kłócenia się o zasłużonego, a wziął weterana XD). San News nie jest tez jakąś odrębną organizacją, która potrzebuje lidera - admina czy zasłużonego, a jest to kolejna zwykła organizacja. W ogóle:

 

jak ktoś coś stara się dobrego zrobić to go niwelujecie

Co dobrego dla serwera jest w Twoim wniosku? Oświeć mnie i to serio.. Dostałeś San News, organizacja ta jest silna jeśli chodzi o przekaz, etc. zamiast to wykorzystać i zrobić coś dobrego dla serwera to piszesz wniosek o zasłużonego i twierdzisz, ze to jest coś dobrego.

 

Fakt jest to coś dobrego, ale dla Ciebie. Było wiele osób, które zrobiły coś dobrego dla tego serwera i nie potrzebowały admina czy zasłużonego, mogę ich nawet wymienić.

 


 

 

A tu widzę od razu ze KO pożegna się ze mna, bo napisałem wniosek chyba.

Ratuje Cię wyraz "chyba".

 

Czytaj z osoby trzeciej, a nie jako ty

 

Na ten moment ranga zasłużonego też by ułatwiła życie mojej frakcji i w zasadzie umożliwiłaby normalną grę

 

Gram w tej organizacji, robiłem bądź pomagałem w eventach i na kilkanaście eventów, w których uczestniczyłem (i adminowałem) to tylko na około 2 były ataki cziterów, reszta to po prostu gracze, którzy chcą się pokazać, więc np. wskakują na scenę i robią durne rzeczy.

Wkleję tez tutaj to co napisałem u Michała we wniosku.

 

Przy rezygnacji było złożyć wniosek o rangę zasłużonego do Zarządu (nadal możesz to zrobić, wystarczy PW gdzie pokażesz, ze masz wystarczająco wielkie zasługi by otrzymać ów rangę).

 

W bardzo prostych słowach:

Wchodzisz w skrzynkę pocztową na forum

Tworzysz nową wiadomość

Dodajesz wszystkich H@ i vH@ (tutaj ściągawka)

Odpowiednio nazywasz temat

Piszesz we wiadomości czemu mamy Cię nominować na zasłużonego

 

To wszystko, tak proste i banalne. ;)

 

 

 

@Telehama

 

Z całym szacunkiem, jednak uważam że tekst ’pożegnanie się z liderem SN’ był nie potrzebny. Byłem liderem organizacji przez parę lat i sam uważam, że jakiekolwiek komendy administracyjne ułatwiają prowadzenie organizacji. Często odwalacze psują rozgrywkę, a ty jako lider - zwykły gracz, nie jesteś w stanie nic z tym zrobić. Niby są administratorzy, ale popatrzmy na to realnie - nie są oni na każde polecenie czy skargę lidera. Nie uważam też, że powinien otrzymać automatycznie rangę Zasłużonego, bo jest liderem - po prostu chciałem zwrócić uwagę, że ten tekst skierowany w jego stronę był zbędny.

Nie traktuj tego, jako atak w twoją stronę, lecz jako zwykłą... moją opinię.

 

Tak poza tym... Swoją drogą uważam też, że obecne dinozaury(gracze z dawnych lat), którzy wiele zrobili dla rozwoju serwera czy samej rozgrywki powinni być troszkę lepiej traktowani przez Zarząd, chociażby dlatego, że mamy jeszcze chęci odgrywania ciekawych akcji na jakimś tam poziomie mimo upływu tylu lat i mimo obecnej sytuacji - wśród odwalaczy, bo takich teraz pełno... No, a głównie starzy gracze zostają lub powracają i to oni starają się nadal dobrze działać na serwerze. Doceńcie trochę takich graczy - to prośba ode mnie. ☺

 

Pozdro!!!

 

 

Jest to tez sygnał dla nas (KO), ze chyba będzie trzeba się pożegnać z Tobą jako liderem.

 

Czemu tak bardzo nie zwracacie uwagi na tak ważne wyrazy?

Co można zrozumieć po tym wniosku:

- wnioskodawca był/jest członkiem społeczności M-RP

- wnioskodawca był administratorem

- wnioskodawca PRAWDOPODOBNIE został wyrzucony z administracji, powód:

 

Wziąłem długą nieobecność z której już jednak nie udało mi się wrócić.

(czyt. nieaktywność - z tego co kojarzę to wyrzucenie z administracji juz przekreśla szansę wniosku na Zasłuzonego, ale mogę się mylić)

- wnioskodawca chwali się tym, ze działał na rzecz M-RP kiedy serwer miał wzlot (jak dla mnie słaby argument bo nic więcej nie jest ukazane, może w PW [jeśli takowe napisze] ukaże lepsze dokonania niz samo działanie)

- wnioskodawca twierdzi, ze dzięki randze SN będzie miało łatwiej i on sam będzie mógł grać w końcu na serwerze

 

Cały wniosek... Jeśli coś źle zostało zinterpretowane to niestety, ale takie słowa zostały użyte we wniosku, więc tu nie lezy wina po mojej stronie, a następnym razem radzę lepiej dobierać słowa.

 


 

Przecież nawet napisałem w tym poście coś xD Nie wiem czy nie czytasz tego co piszę, czy może zwyczajnie nie rozumiesz.

 

 

zasłużony nie pomoże Tobie w prowadzeniu frakcji, "normalną gre" tez nie (chyba, ze chcesz się tepać do ludzi i udawać, ze się "przyjechało", co nie jest normalną rozgrywką).

 

Eh.. Nie rozumiesz przykładu? Jest to najprostszy przykład dotyczący ułatwienia rozgrywki czyli tepnięcie się do kogoś bo "nie chce mi się tam jechać, będę szybciej"... Mogłem tez po prostu napisać "chyba, ze chcesz się tepać do stacji paliw by zatankować". Dalej jest to przykład...

 


 

Specjalnie dla niektórych ważniejsze kwestie bądź wyrazy podkreśliłem bo widzę, ze nie każdy zwraca uwagę na wszelkie wyrazy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...