Skocz do zawartości

[Skarga] Wiliam Red


ShaKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Wiliam Red
Nick oskarżającego: Norman Klamka
Powód: zabijanie bez /poddajsie
Kara (proponowana): warn
Wyjaśnienie: Więc poszedłem siku, dosłownie 40 sekund, wracając zobaczyłem że owy gracz strzela do mnie, ogarnąłem że to łowca, lecz było już za późno. Zabił mnie raz, dostałem bw, zabił drugi raz i dostałem pakę. Jak widać na załączonych ss'ach, nie ma komendy /poddajsie
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/UaVMZNu

Odnośnik do komentarza

Nick oskarżonego: Wiliam Red

Nick oskarżającego: Norman Klamka

Powód: zabijanie bez /poddajsie

Kara (proponowana): warn

Wyjaśnienie: Więc poszedłem siku, dosłownie 40 sekund, wracając zobaczyłem że owy gracz strzela do mnie, ogarnąłem że to łowca, lecz było już za późno. Zabił mnie raz, dostałem bw, zabił drugi raz i dostałem pakę. Jak widać na załączonych ss'ach, nie ma komendy /poddajsie

Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/UaVMZNu

Po pierwsze za co mam dostać tego warna w zleceniu na ciebie miałem cię zabić lub złapać żywego. Zabiłem cię bo stałeś w towarzystwie dwóch osób i nie chciałem ryzykować. 

Odnośnik do komentarza

to jest jako dm2, oraz utrudnianie rozgrywki na serwerze, przez ciebie idąc do paki tracę mats i bronię

 

również można to według mnie zaliczyć jako nabijanie skilla, bo jeździsz po mieście zabijasz ludzi wbijając skilla, jeśli prawnik jeździ po mieście i zbija każdemu wl to liczy się jako nabijanie skilla

Odnośnik do komentarza

to jest jako dm2, oraz utrudnianie rozgrywki na serwerze, przez ciebie idąc do paki tracę mats i bronię

 

również można to według mnie zaliczyć jako nabijanie skilla, bo jeździsz po mieście zabijasz ludzi wbijając skilla, jeśli prawnik jeździ po mieście i zbija każdemu wl to liczy się jako nabijanie skilla

Mhhh a na czym polega praca łowcy???  Miałem cię złapać  żywego lub martwego a że wybrałem drugą opcje to ty nie możesz mieć nic do tego. Poza tym jak nie chciałeś tracić broni to było pójść do prawnika. Praca łowcy i prawnika się "TROSZKĘ" różnią. Bo gdybyś nie widział to praca łowcy polega na tym że bierze się zlecenia i powiedz mi w czym tu jest nabijanie skila po prostu robię co do mnie należy. Moim zdaniem temat jest do zamknięcia bo żaden nowy argument już tu nie padnie.

Odnośnik do komentarza

/poddajsie jest dlatego, że niektórzy gracze normalnie się poddaja w celu złagodzenia kary i musisz dać ta komendę, bo skąd ktoś ma wiedzieć kim ty jesteś, co masz na celu i o co ci chodzi, a to co ty zrobiłeś jest napisane wyżej w mojej opinii, PD czy FBI też łapią przestępców, ciekawe co bys zrobił jakbyś miał przykładowo 4 wl i nagle podbija do ciebie PD i cie zabija tak po prostu żebyś poszedł do paki bo mogą złapać cię żywego lub martwego xdxdxd

Odnośnik do komentarza

Tylko wiesz byłeś w towarzystwie a nie chciałem ryzykować że mnie zawalą. Było w zleceniu żywy lub martwy . Koniec nie che mi się tego samego powtarzać. Zamiast mi napisać zarzut racjonalnie oparty to ty mi piszesz po co jest /poddajsie . Poza tym Fbi/Pd;ki to nie łowcy nagród. Nie chce mi się tego któryś raz przytaczać. Oddaje sprawę w ręce Admina.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...