Skocz do zawartości
  • 0

Zmiana kierownika KO


skSzitsu

Pytanie

Wniosek!
Nick na forum: SZITSU
Nick InGame: Ross Walker
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Zmiana kierownika KO
Twoje uzasadnienie: Obecny kierownik KO jest niekompetentny, dodatkowo co po chwile wywołuje jakieś afery, skandale i przekręty z rozalka w roli głównej. Obiecywał +100 graczy na serwerze za jego kadencji a obecnie ciężko jest otrzymać wynik ponad 50graczy, doprowadził do upadku półświatka przestępczego, na swojego vicelidera wybrał niekompetentną osobę Rozalke XD.

Twoje oczekiwania: Zmiana kierownika KO

 

 

Samego wniosku proszę nie odrzucać, bo zgodnie z regulaminem wniosków jest on poprawny, nie można jedynie pisać o wyrzucenie/zmiane @/MG/Członka zarządu, a o kierownika można ;)

  • Like 20
Odnośnik do komentarza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

telehama się nie sprawdza, zasłania się zasadami choć sam je łamie. jeszcze za gracza widac było jakas normalność to teraz po vha i ko odjebalo po równo xd zamiast rozwiązać problem - ignoruje. proszę państwa ja od dobrych dwóch miesięcy nie dostałem od niego odpowiedzi.

Sytuacja prosta: prosiłem o pomoc i co w zamian dostałem? „Nie mam czasu idę na wota” i wyszedł, zostawiajac mnie z problemem.

 

w ko powinna być osoba dostępna dla graczy a nie jakiś dzieciak z niewyparzonym pyskiem co mysli ze po randze wolno mu wszystko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 0

Podpis. Będzie dobrze jak każdy będzie miał równe szanse na dostanie się do posiadania panelu. Teraz działa tylko koleżeństwo i nawet taki kolega kierownika KO napiszę do niego a ten odrzuca apke. Nie powinno to tak działać KO powinni mieć własne zdanie na temat apki a nie z innych stron + Powinni dać chociaż szanse a nie oceniać organizacje po okładce lub po tym, że prawie taka sama już była.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Telehama jest bierny jako kierownik KO. Sam wielokrotnie reagował tylko na sytuacje a nigdy nie wykazywał inicjatywy aby ratować sytuacje organizacji. Jego relacje z rozalką oraz wybranie jej na vice kierownika komisji w przypadku kiedy nie posiadała pożądanych kompetencji tylko odpowiednie znajomości jest kpiną. Już wielokrotnie oddawał rozalce lidera SN mimo jasne sprzeciwu ze strony społeczności. Jego wiedza o organizacjach została podsumowana jego wspanialłym poradnikiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 0

doprowadził do upadku półświatka przestępczego

Pomimo tego, że jestem członkiem ekipy rudego (a zarazem jedynym pomocnikiem od przestępczych właśnie), to się z Tobą teraz obiektywnie nie zgodzę. Półświatek przestępczy był już martwy za kadencji [memberid=1064], kiedy to zrezygnowałem z roli asystenta i odłączyłem się totalnie od Mrucznika na jakiś czas. Patrząc jednak z perspektywy czasu na cały rozwój i ewolucję serwera to proces upadku przestępczych rozwijał się z dnia na dzień i nie jest to wina tylko i wyłącznie jednej osoby. Już kiedy Verwest trzymał stołek kierownika to półświatek przestępczy ewidentnie podupadał. Nie ma możliwości jakiegokolwiek odratowania tego, jeśli ogólnie gracze odchodzą od Mrucznika, a gra kryminalisty zaczyna robić się cholernie nużąca, bo od paru lat organizacje przestępcze nie dostały pod swoje skrzydła żadnego nowego skryptu, wynalazku czy jakieś małej innowacji (chociaż pomysłów było wiele, które skrypterzy realizowali, ale potem Mrucznik magicznie ich po prostu nie wgrywał). Jest chujowo od dawna innymi słowy. Co do reszty się nie wypowiem, bo tu już nie mam nawet jak być obiektywnym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
  • 0

Dobrze wypowiem się też tutaj bo mnie trochę śmieszy te wasze podejście to tego wszystkiego. Na wstępie dodam, że nie chce nikogo urazić ale powiem prawdę, staram się szanować każdego czy sktom, west, barker albo innych kierowników KO, KPI czy KS. W każdej komisji będzie panowała lewizna czy to mniejsza czy większa bo każdy będzie chciał mieć na najwyższych stanowiskach kolegów którzy są mu podlegli niestety taka prawda w KO lewizna była i za Barkera jak i za Verwesta czy Telehamy. Zawsze będzie bo taki jest urok komisji serwerowych i ja osobiście wolałem mieć osobe którą lubie niż osobę która się lepiej sprawdzi na tym stanowisku. Za każdego kierownika decyzje były kierowane sympatią do danej osoby i nikt mi nie powie, że nie bo niestety taka jest prawda. Kierownik KO cię lubił dostawałeś liderki czego chciałeś a jak cię nie tolerował to traciłeś za byle gówno. Chciałbym też dodać, że nie bronie telehamy bo on też odwala aktualnie durne rzeczy ale u każdego kierownika jakaś lewizna jest tylko, że Telehama robi to bardziej otwarcie :)

Pozdrawiam <3

Edytowane przez Duble
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
  • 0

Dobrze wypowiem się też tutaj bo mnie trochę śmieszy te wasze podejście to tego wszystkiego. Na wstępie dodam, że nie chce nikogo urazić ale powiem prawdę, staram się szanować każdego czy sktom, west, barker albo innych kierowników KO, KPI czy KS. W każdej komisji będzie panowała lewizna czy to mniejsza czy większa bo każdy będzie chciał mieć na najwyższych stanowiskach kolegów którzy są mu podlegli niestety taka prawda w KO lewizna była i za Barkera jak i za Verwesta czy Telehamy. Zawsze będzie bo taki jest urok komisji serwerowych i ja osobiście wolałem mieć osobe którą lubie niż osobę która się lepiej sprawdzi na tym stanowisku. Za każdego kierownika decyzje były kierowane sympatią do danej osoby i nikt mi nie powie, że nie bo niestety taka jest prawda. Kierownik KO cię lubił dostawałeś liderki czego chciałeś a jak cię nie tolerował to traciłeś za byle gówno. Chciałbym też dodać, że nie bronie telehamy bo on też odwala aktualnie durne rzeczy ale u każdego kierownika jakaś lewizna jest tylko, że Telehama robi to bardziej otwarcie :)

Pozdrawiam <3

No i przez to mamy taką sytuację jak mamy. Zamiast dać komuś szansę i stanowisko, na którym pokaże inny pogląd, stanowisko na sytuację, nawet krytykując kierownika to bierze sie e-cumpla i... nie wiem co się z tym robi, lewizny sie szerzy i inby na 4um. Z drugiej strony ta komunikacja w komisjach powinna być opanowana. Dodatkowo sam zarząd nie pomagał kierownikom i czasami zmieniał ich decyzje, bądź miał na nie ogromny wpływ. I potem szło to dalej. Dzisiaj jeszcze ma kto robić lewizny, ale za pół roku to już szczerze wątpie. Edytowane przez Kalman
Odnośnik do komentarza
  • 0

Dobrze wypowiem się też tutaj bo mnie trochę śmieszy te wasze podejście to tego wszystkiego. Na wstępie dodam, że nie chce nikogo urazić ale powiem prawdę, staram się szanować każdego czy sktom, west, barker albo innych kierowników KO, KPI czy KS. W każdej komisji będzie panowała lewizna czy to mniejsza czy większa bo każdy będzie chciał mieć na najwyższych stanowiskach kolegów którzy są mu podlegli niestety taka prawda w KO lewizna była i za Barkera jak i za Verwesta czy Telehamy. Zawsze będzie bo taki jest urok komisji serwerowych i ja osobiście wolałem mieć osobe którą lubie niż osobę która się lepiej sprawdzi na tym stanowisku. Za każdego kierownika decyzje były kierowane sympatią do danej osoby i nikt mi nie powie, że nie bo niestety taka jest prawda. Kierownik KO cię lubił dostawałeś liderki czego chciałeś a jak cię nie tolerował to traciłeś za byle gówno. Chciałbym też dodać, że nie bronie telehamy bo on też odwala aktualnie durne rzeczy ale u każdego kierownika jakaś lewizna jest tylko, że Telehama robi to bardziej otwarcie :)

Pozdrawiam <3

Niestety ale inni nie umieją tego zrozumieć.
Odnośnik do komentarza
  • 0

No i przez to mamy taką sytuację jak mamy. Zamiast dać komuś szansę i stanowisko, na którym pokaże inny pogląd, stanowisko na sytuację, nawet krytykując kierownika to bierze sie e-cumpla i... nie wiem co się z tym robi, lewizny sie szerzy i inby na 4um. Z drugiej strony ta komunikacja w komisjach powinna być opanowana. Dodatkowo sam zarząd nie pomagał kierownikom i czasami zmieniał ich decyzje, bądź miał na nie ogromny wpływ. I potem szło to dalej. Dzisiaj jeszcze ma kto robić lewizny, ale za pół roku to już szczerze wątpie.

Ale tak było od kiedy tu gram nie ważne czy było 500 graczy czy 100 zawsze było to samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 0

Pomimo tego, że jestem członkiem ekipy rudego (a zarazem jedynym pomocnikiem od przestępczych właśnie), to się z Tobą teraz obiektywnie nie zgodzę. Półświatek przestępczy był już martwy za kadencji [memberid=1064], kiedy to zrezygnowałem z roli asystenta i odłączyłem się totalnie od Mrucznika na jakiś czas. Patrząc jednak z perspektywy czasu na cały rozwój i ewolucję serwera to proces upadku przestępczych rozwijał się z dnia na dzień i nie jest to wina tylko i wyłącznie jednej osoby. Już kiedy Verwest trzymał stołek kierownika to półświatek przestępczy ewidentnie podupadał. Nie ma możliwości jakiegokolwiek odratowania tego, jeśli ogólnie gracze odchodzą od Mrucznika, a gra kryminalisty zaczyna robić się cholernie nużąca, bo od paru lat organizacje przestępcze nie dostały pod swoje skrzydła żadnego nowego skryptu, wynalazku czy jakieś małej innowacji (chociaż pomysłów było wiele, które skrypterzy realizowali, ale potem Mrucznik magicznie ich po prostu nie wgrywał). Jest chujowo od dawna innymi słowy. Co do reszty się nie wypowiem, bo tu już nie mam nawet jak być obiektywnym.

Fakt. Już jak byłem Vice Kiero KO za panowania Verwesta to półświatek przestępczy podupadał.

Można było go już tylko na siłę podtrzymywać jednak żadna siła i żaden nowy wymysł niezbyt już pomagał. Po prostu jeśli graczy z dnia na dzień jest coraz mniej, to ciężko jest utrzymać coś na stałym poziomie. Mimo wszystko uważam, że powinno się tak czy siak chociaż próbować poprawiać grę przestępczych. Doświadczony asystent i poprawna współpraca z kierownikiem, może gwarantować organizację nawet całkiem ciekawej gierki półświatka.

 

Który kierownik KO był najlepszy według was?

Smoker3S:)

Edytowane przez Smoker3S
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 0

Polecam poczytać czym jest komuna.

Może czas na zmiany? Jestem za.  Niestety ale z doświadczenia wiem że na większości serwisach społecznościowych panuje statut  z przed 30 lat. W skrócie komuna.

 

 

Co do wniosku czas na większe zmiany

Odnośnik do komentarza
  • 0

Telehama zrobił parę spoko rzeczy, które powinny być zrobione dawno, ale były blokowane gdy ja kierowałem. Fuzja FBI z LSPD oraz usunięcie sądu. Przydałoby się jeszcze zrezygnować z polityki, która i tak nie ma żadnej władzy na serwerze. Jedynym wyjątkiem był skTom, który mógł wgrać obiekty lub coś wykonać gdy zostało przegłosowane. Zwykły gracz nie ma i nie będzie miał takich mocy przy wgrywaniu aktualizacji raz na x czasu. USSS bez żadnej konkretnej obecnie roboty również powinno zostać zamknięte. Półświatek leżał za Armina, za mnie i leży za Telehamy, więc to nie jego wina. Błędna interpretacja luźnego RP pozwoliła pewnej grupie graczy wyniszczyć wszystkie organizacje i większość szanujących się liderów uciekło na inne projekty. Jedyny zarzut obecnie jaki tu padł w kierunku Telehamy to to, że zadaje się z Rozalką. Jedyny komentarz do tego to xD.

 

 

//Telehama: Spokojnie. Jeszcze nie kończę. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 0

Półświatek upadł raczej po Arminie a nie za jego kadencji, to właśnie dzięki niemu jako jedyny kierownik KO na przestrzeni ostatnich 5 lat albo i więcej zrealizował postawiony sobie cel zwiększenia liczby graczy co zresztą wielokrotnie udokumentował.

To właśnie za jego czasów nieudolne LSPD z nieudolną pomocą administracji nie potrafiło sobie poradzić z HA czy rebeliami na serwerze. Co jak co ale gdy przestępcze były tu zbyt silne to był jeszcze większy płacz niż gdy ich nie ma :huh:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...