Skocz do zawartości

[Skarga] Kiril_Panayatov


Didier

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden dm2, dostałeś wcześniej propozycje poddania się. Odrzuciłeś naszą ofertę i próbowałeś uciekać w związku z czym zaczęliśmy robić Ci ostrzał samochodu w celu zaprzestania twojej próby ucieczki jako osobie poszukiwanej.

Odnośnik do komentarza

Nie dostalem zadnej propozycji. Stalem spokojnie na mechach i sie wjebaliscie we mnie a tak swoja droga to wasz kierowca felix jakiś tam miał na mnie zlecenie ktore zresztą pozniej zrealizowal wiec a ty mu po prostu w pomagales mnie dorwac robiac db xd

Odnośnik do komentarza

Coś kręcisz..coś tu śmierdzi, najpierw piszesz że nie dostałeś propozycji a pózniej piszesz że jednak "felix jakiś tam" miał  na Ciebie zlecenie. Skąd wiesz że miał zlecenie ?. Wychodzi na moje a dm nie był bezpodstawny i dobrze o tym wiesz. Dostałeś propozycje, stwierdziłeś że uciekniesz a my zrobiliśmy ostrzał. DB nie było bo nie byłem driverem :)

Edytowane przez laszlokrk
Odnośnik do komentarza

boze kurwa czy ty odrozniasz zlecenie od hitman agency a lowcy nagrod czy nie? Wiem ze mial zlecenie bo po tym jak mnie zabil wyswietlil sie komunikat ze zostalem przeniesiony do szpitala. Z racji ze tak krecisz i fermencisz wnosze o podniesienie kary dla gracza o jeden stopien jak przewiduje lkiz 

Odnośnik do komentarza

Akceptuje.

Kiril_Panayatov - 40min Aj za DM2.

Uzasadnienie: Screen nie ukazuje, by graczowi było nadane /poddajsię, w drodze od warsztatu do bazy mechaników nic nie miał. Wskazuje na to iż wjechaliście na baze mechaników i najzwyczajniej w świecie go ostrzelaliście. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...