Skocz do zawartości

[skarga] Dwayne Burney


D E S T I N Y

Rekomendowane odpowiedzi

To że stałaś daleko od eventu to nie znaczy że był to dm na evencie xd tamtego dnia dużo osób zostało ukaranych bo po 1 strzelali do 10 osób a po drugie faktycznie dmili obok sceny/uczestników żużlu. Administracja była zaraz obok i nie widziała w moim zachowaniu niczego co pochodziłoby pod ularanie. Ty nie uczestniczyłas w evencie tylko stałaś se gdzieś obok, jako że moja postać ma kosę s freyra, dostałem info od kogoś gdzie jesteś, zabiłem cie raz i se odjechalem tak jak ty wiele razy to robiłaś. Kary proponowane to też sb wyssalas z palca, jak to max aj jakis, szczególnie że admimi byli obok i mnie nie widzieli w tym nic nadzwyczajnego

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

x D mam nadzieje ze skończysz z banem bo twoje wyjasnienie jest tak zalosne jak ty sam. Uczestniczyłam w evencie, widziałeś przecież ssy z twojej porzedniej skargi ;) byłam na nim. To że masz wymyśloną KOSĘ(XD) z moją postacią jest kpina tak jak twoja ekipka do dmku

Odnośnik do komentarza

Ps: co mnie obchodzi że na ssach w innej skardze byłaś na evencie, to są dwie inne sytuacje, na ssach z poprzedniej skargi przyjechałem tam drugi raz po kilkunastu minutach i faktycznie byłaś wtedy na evencie (i tylko wtedy) więc nic złego ci nie robiłem, musiałbym być debilem żeby strzelać do ciebie na evencie i dostac bana xd resztę już wyjaśnilem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Werdykt: Skarga akceptowana.
Uzasadnienie: Oskarżająca znajdowała się w miejscu gdzie był prowadzony event i nawet podczas konfliktu postaci atak na daną osobę nie wchodzi w grę podczas eventu, na evencie jest całkowity zakaz robienia DM oraz wszelkich czynności dezorganizacji. Oskarżony powinien być świadomy jaki czyn popełnia dokonując ataku na oskarżającą.
Kara: Dwayne_Burney - Warn

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...