Skocz do zawartości

[Skarga] Troy_Colby, Ronald_Sealey


Alduin 60siątka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Troy_Colby, Ronald_Sealey
Nick oskarżającego:James_Hoxworth i nie tylko
Powód:Mg,rk i używanie wallhacka
Kara (proponowana):Ja bym proponował blokadę konta na jakiś czas bo to co odawają to przesada
Wyjaśnienie: LSPD od dłuższego czasu odwala robią mg śledzą itd. Ale dziś przesadzili pan troy bez powodu powinął mnie kiedy obok był bodajże nishino, potem nagle z dupy się zjawił koło sklepu na idle gdzie też próbował bez powodu zakuć mnie i moją koleżankę a jak go zastrzeliliśmy zrobił rk i mg łapiąc mnie spod gs willow
Screeny (obowiązkowe):https://imgur.com/a/ROyPzhc

Edytowane przez James_Hoxworth
Odnośnik do komentarza

Gościu typ mi dał /q, czekałem z 5 minut aż wbije gdy wbij dałem odrazu kajdanki bo na bw leżał Matthew Ashworth znów dał /q, tym razem na kajdankach, potem Creative dał mu aj na 0 minut tp go do mnie i Matthew zaczął uciekać, więc postanowiłem dawać mu cały czas kajdanki bo nie będę go ganiał 2 razy bo on sobie x2 /q daje XD

Creative może wszystko potwierdzić, w sumie to cie zostawiłem potem i Creative dał ci aj

 

A autorowi skargi chyba ss nie działają

Edytowane przez Wojtus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

No prawda ss'y się popsuły, ale to nie zmienia faktu że odwalasz nishino może potwierdzić bo był koło mnie za 1 razem.

Co nie zmienia faktu że ss'y muszą być w skardze xD, skoro Nishino widział wszystko to czemu on nie nadał mi kary?  Skoro "złamałem lkiz"

Edytowane przez Wojtus
Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu że ss'y muszą być w skardze xD, skoro Nishino widział wszystko to czemu on nie nadał mi kary?  Skoro "złamałem lkiz"

ss'y są tylko niektóre fragmenty rozmazane.

Odnośnik do komentarza

No i gdzie te dowody na MG WH i RK? Ja nic nie widze, bo nic nie zrobiłem XD

 

No i gdzie te dowody na MG WH i RK? Ja nic nie widze, bo nic nie zrobiłem XD

 

No i gdzie te dowody na MG WH i RK? Ja nic nie widze, bo nic nie zrobiłem XD

Zrobiliście rk bo was rozwaliliśmy można w logach zobaczyć i nawet nishino światkiem jest na mg. Może teraz się przyznacie a nie wybielacie się próbując uniknąć kary.

Edytowane przez James_Hoxworth
Odnośnik do komentarza

Skargę odrzucam

 

Wyjaśnienie: Skoro Nishino widział tą sytuację nadałby karę jeżeli uznałby takową za słuszną. Na screenie widać jak wyzywasz OOC jednego z policjantów :D

Edytowane przez Chucky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...