Skocz do zawartości

[A]AmmuNation Willowfield


Wojcik

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż mi gdzie dzień przed wrzuceniem skargi deemiłem i dostawałem skargi? XDDDDDDDDDD ostatnie skargi na Ross_Walker są z pół roku temu z września, a na ciebie i Twoich członków wczorajsze/dzisiejsze.

Złe opinie w naszym temacie były tylko wynikiem osobistej niechęci między mną a autorami negatywnych postów.

Tak, tak usuną posty, które piszą o Was prawdę, tylko dlatego, że są nieprzychylne dla Was? Czyli posty w aplikacji GS Commerce wynikające z osobistej niechęci, które były nieprzychylne dla nas też powinny zostać usunięte? XDDD

 

 

dzisiejsze skargi za dm2 na ekipe GS Willowfield:

 

Liam Grand : https://mrucznik-rp.pl/topic/92069-skarga-liam-grand/

Lider Wojciaszko: https://mrucznik-rp.pl/topic/91954-skarga-allen-kadi-angelo-peters-victor-maguire/

Liamek ma ostatnią szansę.

A skarga na mnie zostanie odrzucona jak sprawdzą logi.

Poza tym czy ty masz jakieś rozdwojenie jaźni? Dzisiaj 08 a ty wstawiasz skargę z 04 i mówisz że to dzisiejsza.

Odnośnik do komentarza

dobra wezcie zamknijcie morde juz o tych graczach chuj was to szczerze obchodzi gdzie gra kazdy se moze robic na tym serwerze co chce bo jest luzne rp a wy spinacie sie o jakies zjebane skargi XDDDD

 

bez kitu jebnijcie sie w leb bo poziom przez takich ludzi wlasnie jak wy spada pozdrawiam serdecznie

 

powodzenia wojciechu

Edytowane przez yeahbunny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Patrzące te wasze komentarze to mi się śmiać chce, a wy to co kurwa niewinni? nigdy nie dostaliście warna bana? Nikt kurwa nic tylko na kogoś, rozumiem wyrażacie tutaj swoją opinie, ale kurwa wypominać osoby po kolei, bo zrobili to i tam, ogarnijcie się bo to nie jest fajne. 
 

Odnośnik do komentarza

SkFlorianek 17 apelacji zarejestrowany 19stycznia 2019

Ja mam 33 a jestem zarejestrowany 10 lipca 2016 

To teraz chłopie sobie oblicz kto więcej miałby apelacji, a potem coś pisz

Edytowane przez Pawel_Piotr
Odnośnik do komentarza

generalnie z mojej perspektywy wyglada to zabawnie, bo kazdy z was pierdoli ze ten miał bana, tamten miał bana, a sami wszyscy jestescie tylko zwyklymi niszczycielami tego serwerka x dd

florian, oni mają 20+, a sam masz 17 apelacji xD

nie rozumiem nadal fenomenu pierdolenia o odwalaczach, skoro kazdy stąd ma po 15+ apelacji xD

 

pawel piotr - 30+ apelacji

yeahbuny - 25+ apelacji

szitsu - 20+/-

no i reszta, wezcie trzymajcie sie tam w tym ammunation dla DMu

Odnośnik do komentarza

generalnie z mojej perspektywy wyglada to zabawnie, bo kazdy z was pierdoli ze ten miał bana, tamten miał bana, a sami wszyscy jestescie tylko zwyklymi niszczycielami tego serwerka x dd

florian, oni mają 20+, a sam masz 17 apelacji xD

nie rozumiem nadal fenomenu pierdolenia o odwalaczach, skoro kazdy stąd ma po 15+ apelacji xD

 

pawel piotr - 30+ apelacji

yeahbuny - 25+ apelacji

szitsu - 20+/-

no i reszta, wezcie trzymajcie sie tam w tym ammunation dla DMu

podpisuje sie pod tym.

dobrze ze doczytalem ten temat do konca bo chcialem wlasnie napisac to samo XD

Odnośnik do komentarza

Weźcie ludzie ogarnijcie, To jest temat aplikacji na biznes a nie offtop do obrażania się na wzajem. Chcecie się wyzywać to idźcie na PW a nie tutaj zaśmiecacie.

Proszę moderatora aby usuną posty nie wnoszące nic do tematu.

Odnośnik do komentarza

aM4y9jP.png

**na stronie ANW pojawiła się zakładka VIP**

 

Dhgrlhr.png

Zdobądź status VIP i otrzymaj bronie za połowę ceny!
Status VIP dotyczy jednej osoby, nie można przyjść z kolegami do sklepu i kupić dla nich broń ze zniżką.

Koszt statusu VIP na jeden miesiąc to 1.000.000$

W celu zakupu proszę o kontakt na email ANW@ls.net (PW @Wojciaszko)

Poniżej standardowy cennik, ale jakby obniżyć cenę o połowę?! Jak za darmo!

4D9El4n.png

//grafika VIP z google, lekka moja edycja

Edytowane przez Wojciaszko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...