Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ratowanie serwera a poziom LSPD

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 pogrom

pogrom

• Gracz
  • 297 postów
  • Nick SA-MP:mikolaj mason

Napisano 07 luty 2020 - 22:56

Cześć, chciałbym dzisiaj pogadać z Wami o ratowaniu serwera i poziomie LSPD na Mruczniku. Jak wszyscy dobrze wiemy - serwer umiera. Nie ma graczy, którzy mogliby uczyć nowych graczy (których oczywiście brakuje) i utrzymać poziom rozgrywki na wysokim poziomie. Jednakowoż - jak ma do tego dojść, gdy jedna z organizacji, która zawsze powinna być nieskazitelna robi takie rzeczy? I to w przeciągu godziny. Rozumiecie to? W 60 minut LSPD potrafiło zrobić takie akcje, których nie powstydziłaby się żadna organizacja odwalaczy (czy LSPD już nią jest?). Mógłbym tutaj wymieniać ich przewinienia, ale jaki to miałoby sens? Pewnie pisanie tego tematu zajęłoby mi wtedy dwa razy dłużej, a nie o to w tym chodzi. Chodzi w tym o to, że w tej frakcji powinna zostać zorganizowana całkowita czystka - od zwykłych kadetów, po liderów. Takim zagrywkom - musimy wszyscy na tym serwerze powiedzieć stanowcze nie. Podsyłam tylko część rzeczy, które zrobili oni w ciągu "chwili". Niezły wyczyn, nie?

[1] Tutaj, to chyba nic nie muszę pisać - gość płacze o to, że zabraliśmy mu AKCJĄ cokolwiek (w tym przypadku dokumenty) i że nie możemy tego robić. Płacz, to jedna z głównych cech, która określa typowego "funkcjonariusza" policji na tym serwerze.

TxuDs51.png

[2] Tutaj też chyba nie muszę o niczym mówić. Obrazy OOC + /do Co znajduje? /do twoją matkę szmatę. Piękny poziom sobą prezentujecie w tym LSPD kochani, piękny. :)

KOm0XTJ.png

[3] Jeden z PD'ków robi RK, do czego się nawet przyznaje (potem sprawdzę, czy mam z tego film [z RK], ale to jest akcja, ze znikającym hammerem, która będzie niżej) i widział to także admin, który był przy całej akcji i też gra w tej frakcji - Devon Pravesh, ale nic sobie z tego nie robi.

mQVfWlp.png

[4] Jeden z PDków przeskakuje przez płot i zaczyna do nas, tak o, strzelać.

[5] Tutaj właśnie "znikający hummer", o którym wcześniej wspomniałem. Czy naprawdę LSPD musi nam tak robić pod górkę, że Devon Pravesh odspawnowuje nam nasze pojazdy? :)

//edit:

Jeszcze tutaj dołączam screena i film o David Cooper i jego RK, a także Devon Pravesh i jego braku reakcji na złamanie regulaminu tego serwisu.

oopyyf4.png

Użytkownik pogrom edytował ten post 08 luty 2020 - 00:29

• lowflow ellington, yeahbunny i skMetinek lubią to

#2 lowflow ellington

lowflow ellington

• Gracz
  • 404 postów
  • Nick SA-MP:roman makovsky

Napisano 08 luty 2020 - 00:30

Materiał nadaję się na skargę :)

• pogrom lubi to

#3 Leser

Leser

Mnie się kocha albo nienawidzi

• Sponsor
  • 265 postów
  • Nick SA-MP:Alberto_Alvares

Napisano 08 luty 2020 - 00:36

Ja to sie bardziej zastanawiam czemu przy odwalaniu czegos przez organizacje przestepcza czy ogolnie inne org kazdy przejmuje role szeryfa ktory tupnie noga i powie nie gram tego bo wiem lepiej i zaczyna sie wielki placz, unikanie akcji jakies krzywe utrudnianie zamiast grac to do konca, jak ktos to zle rozegral inaczej niz regulamin karze to i tak dosiegnie go kara i dostaniesz zwrot tego co straciles a takimi wiekszymi akcjami moze znajdzie sie wiecej powodow by organizacja dostala upomienie czy ostrzezenie?

• 0Verte i lowflow ellington lubią to

#4 skBarman

skBarman

rzal i bul

• Komisja ds. Pomocy i Informacji
  • 822 postów
  • Nick SA-MP:.Ronald Niels

Napisano 08 luty 2020 - 01:07

Podsumujmy. Zorganizowaliscie jakas akcje, fajnie, przysiegam ze naprawde fajnie się grało, bylo to spoko wymyslone, fajne dm2.

>Za kazdym razem gdy mieliśćie końcówki hp, doslownie bylsicie na strzala odnawialiscie sobie kamzy, elington to chyba z 3-4 razy zajebal kamze

>Marcus Walker robiący RK i zajebujący dwóch pd z tylu kiedy wstaje po bw, nie wspominajac o reszcie.

>Wy, z koncowkami hp, przeskakujecie przez wielki płot i spierdalacie ulicą na seville po swoje wozy i potem mowicie, ze wygraliscie dm i pd padlo, gdzie z pd 2 osoby zginęły a was bylo 2-3 razy wiecej niz nas.

>Po calej akcji nie mija 10 minut, a wy jeździcie hummerem wokól LSPD i czekacie na ludzi aż wyjadą na patrole aby ich rozjebać w 10 

>Ludzie wyjeżdzają, a wy w jebanym centrum miasta, 2 dniem apki, w kamizelkach, skinach mechanikow, z m4, ellington robiący DB rozpierdalacie kazdego i zabieracie im wszystko

>Temat na forum ratowanie serwera a poziom lspd ?? Ratujecie serwer robiąc krzaka i ssy pod to aby akceptowali wam te organizacje? To syrop ktory zrobił krzaka był bardziej oryginalny i nie potrafili mu tego wykryć

>Poziom ??? aktualnie wasz poziom nie różni się niczym od poziomu mechanika z east beach, elington udaje wielkeigo gracza znanego serwera ls** i mowi kto by się tam nadawał a kto nie xD

aaa i ps. Poza jeżdzeniem do organizacji i dyktowaniu im swoich /warunków/, bo ich rozjebiecie, i dm2 to nie robicie nic xD

jednym slowem temat to parodia

Użytkownik skBarman edytował ten post 08 luty 2020 - 01:14

#5 skSzitsu

skSzitsu

• Gracz
  • 384 postów
  • Nick SA-MP:Ross_Walker

Napisano 08 luty 2020 - 01:15

Potwierdzam, poziom LSPD jest tragiczny, deduir jeszcze jakoś to ogarniał ale LSPD za DMJ'ota to jakaś kpina.

Z PD nie warto się strzelać, bo i tak zaraz zrobią RK, a admin na to przymknie oko, ale jak ty k.... zrobisz RK to od razu warn, tak to jest.

• skaziak lubi to

#6 pogrom

pogrom

• Gracz
  • 297 postów

Napisano 08 luty 2020 - 01:16

"Podsumujmy. Zorganizowaliscie jakas akcje, fajnie, przysiegam ze naprawde fajnie się grało" - wzajemnie, dzięki za tę akcję, ogólnie.

"Marcus Walker robiący RK i zajebujący dwóch pd z tylu kiedy wstaje po bw, nie wspominajac o reszcie." - ten gracz został już wyrzucony.

"Wy, z koncowkami hp, przeskakujecie przez wielki płot i spierdalacie ulicą na seville po swoje wozy i potem mowicie, ze wygraliscie dm i pd padlo, gdzie z pd 2 osoby zginęły a was bylo 2-3 razy wiecej niz nas." - dlaczego tutaj płaczesz, że ktoś Ci coś napisał, haha (co do samej akcji, to się nie wypowiem, bo mnie tam nie było - płynąłem pontonem)? I rozumiem, że te 2 osoby z PD zostały zabite przez Marcus Walker po jego rzekomym RK, tak? Plus - z tego, co słyszałem, to nie było nas więcej, ale Was i różnica na Waszą korzyść była całkiem spora. (Już nie chcę pisać o RK, itd. Ellington wszystko opisał w poście niżej).

"Po calej akcji nie mija 10 minut, a wy jeździcie hummerem wokól LSPD i czekacie na ludzi aż wyjadą na patrole aby ich rozjebać w 10" - nie wiem, czy było to 10 minut, więc musiałbym sprawdzić, ale na pewno nie było nas 10 - możesz nie kłamać, chociaż tutaj. :)

"Ludzie wyjeżdzają, a wy w jebanym centrum miasta, 2 dniem apki, w kamizelkach, skinach mechanikow, z m4, ellington robiący DB rozpierdalacie kazdego i zabieracie im wszystko" - nie kłam, co im zabieramy? Akcją dokumenty? Tylko jeden gracz miał skina mechanika - z tego, co pamiętam i raczej nie świadczy to o niczym.

"Temat na forum ratowanie serwera a poziom lspd ?? Ratujecie serwer robiąc krzaka i ssy pod to aby akceptowali wam te organizacje? To syrop ktory zrobił krzaka był bardziej oryginalny i nie potrafili mu tego wykryć" - co to znaczy robić krzaka? Jakbyś mógł to napisać, ale normalnie, jak laikowi - po polsku.

"Poziom ??? aktualnie wasz poziom nie różni się niczym od poziomu mechanika z east beach, elington udaje wielkeigo gracza znanego serwera ls** i mowi kto by się tam nadawał a kto nie xD" - te słowa chyba nie do mnie i w ogóle mają się nijak do tej skargi. Jeżeli my prezentujemy poziom "mechanika z East Beach", to co robi LSPD, które w ciągu 60 minut złamało regulamin multum razy, ale nic im się nie stanie, bo mają w swoich szeregach admina Devon Pravesh, który odspawnowuje nam pojazdy?

Użytkownik pogrom edytował ten post 08 luty 2020 - 01:20

• lowflow ellington lubi to

#7 lowflow ellington

lowflow ellington

• Gracz
  • 404 postów

Napisano 08 luty 2020 - 01:17

Może tak byś wypowiedział się do tematu, a nie opisujesz event co tu z eventu nie jest nic wstawione.

- żadnych kamz nie odnawiałem może mnie pomyliłeś z innym graczem, ale to i tak niezłe musisz mieć WH, bo strzelanina była na bardzo długim dystansie skiny wasze widziałem, ale nicków czy ile macie hp już nie, więc nie wiem jakim cudem Wy widzieliście. Tylko na początku z Williamem jakimś sie strzelałem na blisko, ale to dosłownie minuta na początku.

- Marcus Walker nie gra u nas i daj dowody na te RK (automatycznie Ci odpowiadam o David Cooper, który przyznał się do RK)

-  Po co wracasz do wiadomości, gdzie pisaliśmy kto wygrał event? Jak dziecko w przedszkolu. Przecież to najmniej ważne, a Was bolało że my wygraliśmy szczególnie, że mieliście przewagę liczebną, tak mieliście Wy przewagę liczebną i na początku pisałem to z Nathan Barkley, że nie wiem czy jest sens skoro nas jest połowa mniej, ale to chociaż umówiłem się z nim, że w razie gdy padniemy nie ma zabierania licek i stanowe (co plus dla niego). NAJLEPSZE JEST TO, ŻE Z WAMI BYŁO DWÓCH MEDYKÓW, KTÓRZY TYCH 2/3 WASZYCH PODNIEŚLI I DALEJ DM'ili. NAPISALIŚCIE, ŻE MARCUS WALKER ROBIŁ RK TO JA BEZ DOWODÓW GO WYWALIŁEM, A TE TRZY OSOBY U WAS CAŁY CZAS GRAJĄ I NAWET NIE POTRAFICIE SIĘ PRZYZNAĆ.

- nie wiem co to ma znaczyć założyliśmy organizację na standardy serwera

- ale jakiego wielkiego gracza z siebie  robię przeciez durnie sobie to ubzduraliście skoro Ronald Sealey piszę o grze na mruczniku, a widzę to:KOm0XTJ.png

to mu odpisuję, ze jest bitym gównem. 

Ja na "zarzuty" co do graczy grających u nas od razu odpowiadam i nawet ich wywalam bez dowodów czemu nie odniesiecie się do:

- żałosnej i po prostu zjebanej gry Ronald Sealey

- znikające pojazdy przez Devon Pravesh

- RK przez David Cooper

- WH przez tego swat'a co przeskakuje przez mur

- chujowy poziom Bastian Mainz, który płaczę o dokumenty zabrane na /me - chcieliśmy jego dane tylko zobaczyć xD

Użytkownik lowflow ellington edytował ten post 08 luty 2020 - 01:22

• pogrom i mlody g lubią to

#8 skSzitsu

skSzitsu

• Gracz
  • 384 postów

Napisano 08 luty 2020 - 01:21

De facto jak dostaniesz rannego i medyk cie podniesie to nie robisz RK, tak samo jak dostaniesz rannego, odczekasz czas i dalej walisz w typa to też nie jest RK, RK zachodzi dopiero jak trafisz do szpitala.

#9 lowflow ellington

lowflow ellington

• Gracz
  • 404 postów

Napisano 08 luty 2020 - 01:22

To tak samo może być z kamizelkami, wymieniasz na nową co chwile bo masz zapas w aucie

• pogrom lubi to

#10 skSzitsu

skSzitsu

• Gracz
  • 384 postów

Napisano 08 luty 2020 - 01:24

No kamizelki podczas strzelaniny na luźnie można dawać, a PD płacze bo takiego dostępu nie mają i dobrze im tak.

#11 pogrom

pogrom

• Gracz
  • 297 postów

Napisano 08 luty 2020 - 01:27

De facto jak dostaniesz rannego i medyk cie podniesie to nie robisz RK, tak samo jak dostaniesz rannego, odczekasz czas i dalej walisz w typa to też nie jest RK, RK zachodzi dopiero jak trafisz do szpitala.

David Cooper zrobił RK bez apteczki, czy innego medyka, a co do eventu - to musimy pamiętać o tym, że jest to LSPD. Frakcja, która prawie na każdym serwerze jest najlepiej zorganizowana z największym rygorem, wstaje i bije w nas dalej, bo ktoś dał wpisał /komenda id? I co wtedy odegrali, bo jest to chyba serwer Roleplay? Że z sera szwajcarskiego, szaman go dotknął dwa razy i ten wstał, po czym chwycił za M4 i kontynuował strzelanie? Jakbyśmy my mieli pięciu medyków i oni, to moglibyśmy się bić bez końca. Na dodatek ich głównym argumentem są kamizelki (o których się nie wypowiem, bo nic o tym nie wiem), które - bądź, co bądź - nawet, jeśli miałyby miejsce, to miałyby jakiekolwiek, minimalne (w porównaniu do leczenia medyków) szanse na "przejście", gdyby ktoś odegrał, że umieszcza je w aucie.

Użytkownik pogrom edytował ten post 08 luty 2020 - 01:31

• lowflow ellington lubi to

#12 lowflow ellington

lowflow ellington

• Gracz
  • 404 postów

Napisano 08 luty 2020 - 01:40

Najlepsze jest to, że zjeby nie potrafią przegrać akcji bez lamentu na forum. Ja im serdecznie podziękowałem w ich temacie, a oni zaczęli płacz o jakieś kamizelki jak im jasno powiedziałem, że nie robiłem tego, ale nie ukrywam była strzelanina, był chaos może ktoś z moich graczy tak robił - szczególnie, ze ktoś tam ma prace kamizelkarza, ale no to dajcie jakiś dowód, bo nie będę pół organizacji karał co się może okazać nieprawdą. A gdy im napisałem, że dziwne dla mnie o tych kamizelkach skoro ja właśnie nie widziałem ich nicków na daleko to już zakończyli pisać o tym w naszym temacie, jedynie ten dekiel o tym tu wspomina jeszcze co jest w ogóle jednym wielkim żartem. Dajemy im dowody wyciągnięte na tacy na pięciu graczy to oni udają, że nic się nie dzieję xD

Pisałem Wam już raz zacznijcie grać IC. Mamy już blisko 50 osób zebrane na zorganizowane akcje przeciwko Departamentowi, więc nie wiem powołajcie jakiś wydział do tej sprawy jeden, który będzie nas rozpracowywał jakieś śledztwo czy coś, inwigilacja itd. Uwierzcie jakbyście mnie schwytali i mieli dowody, że dowodzę tą grupą czy organizuje zamachy/akcję i się w to tak zaangażowali to bym śmiało dał CK, wyrok na krześle. I nasze usunięcie z serwera o który tak pragniecie by się zakończyło w pomyślny sposób. 

Na koniec warto wziąć pod uwagę wypowiedź 0Verte i Mrucznika w końcu są założycielami serwera i od początku jest tu luźne RP i naznaczona fabuła rozgrywki przez zarząd:

baba1.PNGbaba2.PNG

• 0Verte, pogrom i Erak lubią to

#13 rafalekslodki

rafalekslodki

• Sponsor
  • 571 postów
  • Nick SA-MP:S. Ortega/L. Bonitto

Napisano 08 luty 2020 - 01:52

Generalnie szkoda, że wyszło tak, a nie inaczej. Mieliśmy zorganizować zwyczajną akcję, ale stał się oczywiście mrucznik i wszystko uciekło na forum. Nadal nie rozumiem o co chodzi z tymi oskarżeniami dot. medyka. Zgadza się, uleczył jedną albo dwie osoby, które po tym fakcie nie wykonywały dalszych działań w waszym kierunku. Sam tego pilnowałem, tak. Możecie spokojnie sprawdzić dmglogi czy cokolwiek innego. Co do dawania sobie wzajemnie przez was kamizelek się nie wypowiem, mniejsza.

#14 lowflow ellington

lowflow ellington

• Gracz
  • 404 postów

Napisano 08 luty 2020 - 01:58

No pierwsza sensowna wypowiedź ze strony PD, ale to może przez to że doszło do Was o naszej racji, nie? Dwóch z PD mi pisało na /w, że nawet medyków tam nie było, a tu jednak byli i uleczali, ale nie brali dalszego udziału. Ale też nie widzę sensu po co ich uleczali po to by stali z boku lub wrócili na komi? To nie mogli te 180 sekund poczekać? Wiem, że tu kłamiesz, bo ciężko się do tego przyznać - napisz po prostu, że Wasz tok myślenia określał się "kurwa odwalacze, będą kamzy odnawiać itd. my nie mamy możliwośći kamizelek - dobra bierzemy medyka". A jestem przekonany o tym udziału PD robiących RK, bo pisał na /w sam organizator eventu i jeden z naszych graczy, który naszedł Wam na plecy i wszystko mówił na discordzie. A czemu uciekło na forum? Przez Wasze dzieci z frakcji. Tylko i wyłącznie. 

Chętnie bym sprawdził  te logi, nie logi, ale wątpię czy jakiś uczciwy administrator wyraziłby te chęci skoro jeden z adminów od Was nam odspawnuje auta podczas akcji, eh.

Użytkownik lowflow ellington edytował ten post 08 luty 2020 - 01:59

• pogrom lubi to

#15 2137 Armin

2137 Armin

Zbanowany

• Zbanowany
  • 2011 postów
  • Nick SA-MP:Armin Verwest

Napisano 08 luty 2020 - 02:06

KOm0XTJ.png

Ten gościu powinien zostać wyrzucony z PD i nie powinien mieć wstępu do żadnej frakcji porządkowej ani przestępczej. Taka gra powinna być niedopuszczalna. 

TxuDs51.png

Jeżeli źle mówię to mnie poprawcie bo nie wiem czy to nie jest akcja systemowa i nie widzę całego screena. Ale ta akcja "zabiera mu dokumenty" śmierdzi mi PG. Gra ooc też powinna być zakazana podczas takiej akcji, tutaj administracja powinna dostać cmd /togooc która by blokowała chat /b

mQVfWlp.png

Skoro się przyznaje to kara administracyjna sie należy. Przy akcji jak już takie rzeczy się działy dawno powinien być ukarany. 

Co do filmików to widać terminatorstwo, chociaż gościu ten co przeskoczył nie znoobił aż tak mocno bo oddał dwa strzały i uciekł, więc akurat w tym przypadku nie karałbym go jakoś mocno. 

Ja to sie bardziej zastanawiam czemu przy odwalaniu czegos przez organizacje przestepcza czy ogolnie inne org kazdy przejmuje role szeryfa ktory tupnie noga i powie nie gram tego bo wiem lepiej i zaczyna sie wielki placz, unikanie akcji jakies krzywe utrudnianie zamiast grac to do konca, jak ktos to zle rozegral inaczej niz regulamin karze to i tak dosiegnie go kara i dostaniesz zwrot tego co straciles a takimi wiekszymi akcjami moze znajdzie sie wiecej powodow by organizacja dostala upomienie czy ostrzezenie?

Jeżeli organizacja nie chce grać to powinna być usuwana od razu bez możliwości odwoływania się. Służby porządkowe mają bardzo duży arsenał, który mogą wykorzystywać. Stąd powoływanie się na jakiś poziom nie może mieć miejsca, ze względu na arsenał broni jaki ma LSPD a także pojazdy. 

>Za kazdym razem gdy mieliśćie końcówki hp, doslownie bylsicie na strzala odnawialiscie sobie kamzy, elington to chyba z 3-4 razy zajebal kamze

>Marcus Walker robiący RK i zajebujący dwóch pd z tylu kiedy wstaje po bw, nie wspominajac o reszcie.

>Wy, z koncowkami hp, przeskakujecie przez wielki płot i spierdalacie ulicą na seville po swoje wozy i potem mowicie, ze wygraliscie dm i pd padlo, gdzie z pd 2 osoby zginęły a was bylo 2-3 razy wiecej niz nas.

>Po calej akcji nie mija 10 minut, a wy jeździcie hummerem wokól LSPD i czekacie na ludzi aż wyjadą na patrole aby ich rozjebać w 10 

>Ludzie wyjeżdzają, a wy w jebanym centrum miasta, 2 dniem apki, w kamizelkach, skinach mechanikow, z m4, ellington robiący DB rozpierdalacie kazdego i zabieracie im wszystko

>Temat na forum ratowanie serwera a poziom lspd ?? Ratujecie serwer robiąc krzaka i ssy pod to aby akceptowali wam te organizacje? To syrop ktory zrobił krzaka był bardziej oryginalny i nie potrafili mu tego wykryć

>Poziom ??? aktualnie wasz poziom nie różni się niczym od poziomu mechanika z east beach, elington udaje wielkeigo gracza znanego serwera ls** i mowi kto by się tam nadawał a kto nie xD

Obowiązują zasady luźnego RP. Skrypt jest tak dostosowany że jeżeli gracz będzie miał określoną ilość HP to padnie, dlatego na mruczniku normalną praktyką jest ściganie uciekającej osoby na low HP i normalne jest to że może ona przeskakiwać przez płot. Może odgrywać że krwawi ale wcale nie musi. Na tym polega zasada luźnego RP, aby akcja rozgrywki była jak najbardziej dynamiczna i nie polegała na leżeniu na chodniku i byciu opatrywanym przez 2h przez lekarza. 

Co do kamz to ta sama sytuacja, jeżeli da się je przekazywać między sobą to jest to praktyka którą się stosuje, gdyby to było coś nienormalnego na mruczniku to zostałby narzucone ograniczenia skryptowe i na przykład nie dałoby się przekazywać kamizelki zanim nie upłynie 5 minut. 

Tak to prawda, na mruku do póki twoja postać nie zginie to RK nie jest robione. W dodatku z tego co pamiętam po 30 minutach powrót na miejsce też nie jest RK.

Podsumowując no niestety nic się nie zmieniło. Na mruczniku mentalność służb porządkowych dalej jest taka że dobry szeryf musi wygrywać zawsze ze złym bandytom, nie ma kultury gry tylko ciągłe napiny. PD nie myśli o swoim interesie, bo gdyby podchodziło z pełną kulturą do gry i poszanowaniem przestępczych to te przestępcze by rosły. Z tego co wiem na serwerze nie było długo żadnej porządnej organizacji przestępczej. No bo dlaczego miałaby być, jeżeli chcą coś odegrać a przyjeżdża PD i musi wygrać. A jeżeli nie wygra to odmawia gry. Takie sytuacje nie mogą mieć miejsca na serwerze, w interesie każdego powinno być poszanowanie drugiego gracza, wyłączenie emocji i wspólna kulturalna gra, wtedy zaczną się rozwijać organizacje przestępcze i zdrowa gra na serwerze. Należy też przetrzeć ten błędny sterotyp że przestępcze to odwalacze a LSPD to pro gracze, w większości wypadów jest na odwrót. 

Użytkownik 2137 Armin edytował ten post 08 luty 2020 - 02:19

• pogrom lubi to

#16 kerszer

kerszer

• Gracz
  • 294 postów
  • Nick SA-MP:William Eisenberg

Napisano 08 luty 2020 - 02:06

witam serdecznie jak nie ma dowodów na kamzy jak są

Spoiler

#17 skSzitsu

skSzitsu

• Gracz
  • 384 postów

Napisano 08 luty 2020 - 02:07

witam serdecznie jak nie ma dowodów na kamzy jak są

Spoiler

Dawanie kamizelek podczas strzelaniny nie narusza regulaminu LKiZ, więc nie wiem czemu się afiszujesz posiadaniem takiego screena, że ktoś sb daje kamzy podczas strzelaniny, pozdrawiam.

• 2137 Armin lubi to

#18 kerszer

kerszer

• Gracz
  • 294 postów
  • Nick SA-MP:William Eisenberg

Napisano 08 luty 2020 - 02:09

ja się nie afiszuje ja tylko neguje stwierdzenie ellingtona że nie ma na to dowodów pozdrawiam

#19 2137 Armin

2137 Armin

Zbanowany

• Zbanowany
  • 2011 postów
  • Nick SA-MP:Armin Verwest

Napisano 08 luty 2020 - 02:12

Rozdawanie kamizelek nie jest bugiem, nie jest zabronione. Gdyby było to by było zabezpieczone skryptem i byłbym określony czas. Warunkiem nakładania kamizelki jest odegranie akcji. Może być nawet w kilku słowach, niestety serwer nie ma funkcji /ado aby widzieć akcje nad głową a domyślam się że w tej odległości akcja się nie załadowała.

#20 lowflow ellington

lowflow ellington

• Gracz
  • 404 postów

Napisano 08 luty 2020 - 02:14

ja się nie afiszuje ja tylko neguje stwierdzenie ellingtona że nie ma na to dowodów pozdrawiam

twoje mówienie o kamzach było gdy waliłeś na długi dystans ze snajperki ;)

Dawanie kamizelek podczas strzelaniny nie narusza regulaminu LKiZ, więc nie wiem czemu się afiszujesz posiadaniem takiego screena, że ktoś sb daje kamzy podczas strzelaniny, pozdrawiam.

TxuDs51.png

Jeżeli źle mówię to mnie poprawcie bo nie wiem czy to nie jest akcja systemowa i nie widzę całego screena. Ale ta akcja "zabiera mu dokumenty" śmierdzi mi PG. Gra ooc też powinna być zakazana podczas takiej akcji, tutaj administracja powinna dostać cmd /togooc która by blokowała chat /b

Z tym Bastianem była strzelanina, padł ranny i odegrałem, że schyla się do niego /me przeszukuje od gory do dolu, potem /do co znajduje, on ze /do dokumenty, ja /me zabiera mu dokumenty, wiec PG to nie było.

mQVfWlp.png

Skoro się przyznaje to kara administracyjna sie należy. Przy akcji jak już takie rzeczy się działy dawno powinien być administrator. 

Dawno powinien być administrator? Przy tym był administrator Devon Pravesh z PD, który nie zareagował. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych