Skocz do zawartości

[Skarga] Nadia_McTavish


lean

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Nadia_McTavish
Nick oskarżającego: Eagle_Sparks
Powód: Celowe utrudnianie gry ic.
Kara (proponowana):
Wyjaśnienie: Nie interesuje mnie stanowisko oskarżonej/oskarżonego na tym serwerze, każdy powinien tak samo ponosić konsekwencje swoich czynów. Moja akcja była w stu procentach uargumentowana IC, a osoba nie mogła doprowadzić do jej normalnego zakończenia.
Screeny (obowiązkowe):

https://www.youtube.com/watch?v=J6ujpG5JC4Q

Odnośnik do komentarza

wasze denne wypowiedzi obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, dlatego sobie odpuśćcie, haha.

 

ps 

Jako administrator powinieneś mieć chyba świadomość kiedy i jak wypowiadać się w skargach. Jako że nie masz tutaj nic do powiedzenia, to najlepiej opuść temat.

Edytowane przez lean
Odnośnik do komentarza

wasze denne wypowiedzi obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, dlatego sobie odpuśćcie, haha.

 

ps 

Jako administrator powinieneś mieć chyba świadomość kiedy i jak wypowiadać się w skargach. Jako że nie masz tutaj nic do powiedzenia, to najlepiej opuść temat.

Patrząc na nagranie to ty raczej powinieneś zostać ukarany. Jeśli już mowa o dynamice ona jako przestraszony cywil mogła cie przejechac ;dddd

Odnośnik do komentarza

No ziomek, co tu dużo mówić, jedziemy sobie spokojnie na patrolu, a tu nagle ni z stąd ni z owąd przyjeżdża koleś w masce, wysiada i zaczyna napierdalać z kałacha.. W realnym życiu taka kobieta jak Nadia mogła się przestraszyć i w przypływie emocji nadepnąć na gaz i Cię przejechać, po za tym, powinieneś dostać CK z tej akcji jeśli już tak zależy Ci na rp. Ale mniejsza z tym.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...