Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Nadia_McTavish

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 lean

lean

Zbanowany

• Zablokowany
  • 128 postów
  • Nick SA-MP:eaeaea

Napisano 20 grudzień 2015 - 15:09

Nick oskarżonego: Nadia_McTavish
Nick oskarżającego: Eagle_Sparks
Powód: Celowe utrudnianie gry ic.
Kara (proponowana):
Wyjaśnienie: Nie interesuje mnie stanowisko oskarżonej/oskarżonego na tym serwerze, każdy powinien tak samo ponosić konsekwencje swoich czynów. Moja akcja była w stu procentach uargumentowana IC, a osoba nie mogła doprowadzić do jej normalnego zakończenia.
Screeny (obowiązkowe):

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3610 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 20 grudzień 2015 - 15:37

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Wizjoner

Wizjoner

Weteran

• Gracz
  • 206 postów
  • Nick SA-MP:Simon Moser

Napisano 20 grudzień 2015 - 15:51

Noooo żal wgl przecież take akcje IC zagrałeś że nie pogada jeszcze do tego pewnie użyłeś dynamiki, skandal  :rolleyes:

#4 lean

lean

Zbanowany

• Zablokowany
  • 128 postów
  • Nick SA-MP:eaeaea

Napisano 20 grudzień 2015 - 16:06

wasze denne wypowiedzi obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, dlatego sobie odpuśćcie, haha.

ps 

Jako administrator powinieneś mieć chyba świadomość kiedy i jak wypowiadać się w skargach. Jako że nie masz tutaj nic do powiedzenia, to najlepiej opuść temat.

Użytkownik lean edytował ten post 20 grudzień 2015 - 16:09

#5 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów
  • Nick SA-MP:Max Capaniero

Napisano 21 grudzień 2015 - 17:19

wasze denne wypowiedzi obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, dlatego sobie odpuśćcie, haha.

ps 

Jako administrator powinieneś mieć chyba świadomość kiedy i jak wypowiadać się w skargach. Jako że nie masz tutaj nic do powiedzenia, to najlepiej opuść temat.

Patrząc na nagranie to ty raczej powinieneś zostać ukarany. Jeśli już mowa o dynamice ona jako przestraszony cywil mogła cie przejechac ;dddd

#6 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 18:01

No ziomek, co tu dużo mówić, jedziemy sobie spokojnie na patrolu, a tu nagle ni z stąd ni z owąd przyjeżdża koleś w masce, wysiada i zaczyna napierdalać z kałacha.. W realnym życiu taka kobieta jak Nadia mogła się przestraszyć i w przypływie emocji nadepnąć na gaz i Cię przejechać, po za tym, powinieneś dostać CK z tej akcji jeśli już tak zależy Ci na rp. Ale mniejsza z tym.

#7 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3610 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 19:18

Skarga akceptowana.

Nadia_McTavish otrzymuje karę w postaci AJ na 10 minut za próbę CK2.

#8 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3610 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 19:18

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych