Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Carlos Ciaparozza

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Beryl

Beryl

Newbie

• Gracz
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Peter Davis

Napisano 09 luty 2020 - 22:12

Nick oskarżonego:Carlos Ciaparozza
Nick oskarżającego:David Cooper
Powód:nieustanne DM2
Kara (proponowana):Warn
Wyjaśnienie:dostałem zgłoszenie o strzelaniu pod siłownią ganton, podjechałem pytam co się dzieje, i momentalnie zostałem rozstrzelany. Nie ma co tu więcej pisac, wszystko na screenach.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/gallery/ObGVCtZ
http://imgur.com/gallery/Kzj5XTP

#2 1K2a3m4i

1K2a3m4i

Sąsiad Adama P.

• vH@
  • 4083 postów
  • Nick SA-MP:Jacob Williams

Napisano 13 luty 2020 - 00:49

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

@skMatish

#3 skMatish

skMatish

kox

• Gracz
  • 165 postów
  • Nick SA-MP:John_Skolioza

Napisano 13 luty 2020 - 00:53

nie no beka z ciebie chlopie, lezales na bw to cie tylko do szpitala wyslalem bo i tak kto inny by to zrobil, przyjme te symboliczne 5minut aj.
  • testoviron477 lubi to

#4 Beryl

Beryl

Newbie

• Gracz
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2020 - 08:09

Po przyjechaniu na wezwanie, w trakcie rozmowy z medykiem zostałem przez was ostrzelany. Także gdy dotarłem na miejsce, miałem ful HP. Dla ciebie to jest RP, że przyjeżdża policja na miejsce i zaczynasz strzelać jak głupi gdzie popadnie?

#5 testoviron477

testoviron477

• Gracz
  • 144 postów
  • Nick SA-MP:Siergiej_Molotov

Napisano 13 luty 2020 - 08:11

Po przyjechaniu na wezwanie, w trakcie rozmowy z medykiem zostałem przez was ostrzelany. Także gdy dotarłem na miejsce, miałem ful HP. Dla ciebie to jest RP, że przyjeżdża policja na miejsce i zaczynasz strzelać jak głupi gdzie popadnie?

jak najbardziej jezeli carlos jest ic jp i antysystemowy to jak najbardziej mial do tego prawo. Pomysl o gangach w stanach oraz o ich dzielnicach na ktore przyjezdza policja to od razu dostaje kulke 

#freeciaparoza

#6 Beryl

Beryl

Newbie

• Gracz
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2020 - 08:16

Dla mnie to jest zwykły DM, którego ten użytkownik dopuścił się kilka razy w ciągu krótkiej przestrzeni czasowej. Do tego jazda na dachu, co też nie jest grą RP.

#7 skMatish

skMatish

kox

• Gracz
  • 165 postów

Napisano 13 luty 2020 - 09:47

Dla mnie to jest zwykły DM, którego ten użytkownik dopuścił się kilka razy w ciągu krótkiej przestrzeni czasowej. Do tego jazda na dachu, co też nie jest grą RP.

to zalacz wiecej ssow fiflaku bo na na twoich ssach tylko na jednym z nicj do ciebie strzelam wiec xddxd

#8 Beryl

Beryl

Newbie

• Gracz
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2020 - 12:55

Strzelałeś, jest dowód i koniec. Nie widzę kwestii dyskusyjnej tutaj.

#9 skMatish

skMatish

kox

• Gracz
  • 165 postów

Napisano 13 luty 2020 - 23:23

oproznij se wora czy cos albo kolege popros zeby ci troche bialka dostarczyl bo juz ci napisslem wyzej ze sie przyznaje bo cie do szpitala poslalem

#10 Eriket

Eriket

Po prostu Filip

• Moderator Globalny
  • 255 postów
  • Nick SA-MP:Evan_Jones

Napisano 13 luty 2020 - 23:27

Skargę akceptuje

Uzasadnienie: Na załączonych dowodach widać, jak oskarżający otrzymał bezpodstawny DM2 od gracza Carlos Ciaparozza. 

Kara: 40 minut AJ

Jeżeli gracz złożył skargę na forum, stopień kary może zostać podniesiony o 1 poziom (np. z kary średniej na karę ciężką) lub wartość kary może być pomnożona przez 2.

jak najbardziej jezeli carlos jest ic jp i antysystemowy to jak najbardziej mial do tego prawo. Pomysl o gangach w stanach oraz o ich dzielnicach na ktore przyjezdza policja to od razu dostaje kulke 

#freeciaparoza

Raczej wątpie aby zwykły obywatel latał z bronią ciężką i strzelał do policji + plus Wy nie jesteście w gangu.

#11 Eriket

Eriket

Po prostu Filip

• Moderator Globalny
  • 255 postów
  • Nick SA-MP:Evan_Jones

Napisano 13 luty 2020 - 23:28

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji. Dział do składania odwołań: https://mrucznik-rp..../425-odwołania/

#12 Nishino

Nishino

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1007 postów
  • Nick SA-MP:Russ_Pham

Napisano 18 luty 2020 - 23:54

Kara została nadana na serwerze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych