Skocz do zawartości

[Skarga] Carlos Ciaparozza


Beryl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Carlos Ciaparozza

Nick oskarżającego:David Cooper

Powód:nieustanne DM2

Kara (proponowana):Warn

Wyjaśnienie:dostałem zgłoszenie o strzelaniu pod siłownią ganton, podjechałem pytam co się dzieje, i momentalnie zostałem rozstrzelany. Nie ma co tu więcej pisac, wszystko na screenach.

Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/gallery/ObGVCtZ

http://imgur.com/gallery/Kzj5XTP

Odnośnik do komentarza

Po przyjechaniu na wezwanie, w trakcie rozmowy z medykiem zostałem przez was ostrzelany. Także gdy dotarłem na miejsce, miałem ful HP. Dla ciebie to jest RP, że przyjeżdża policja na miejsce i zaczynasz strzelać jak głupi gdzie popadnie?

Odnośnik do komentarza

Po przyjechaniu na wezwanie, w trakcie rozmowy z medykiem zostałem przez was ostrzelany. Także gdy dotarłem na miejsce, miałem ful HP. Dla ciebie to jest RP, że przyjeżdża policja na miejsce i zaczynasz strzelać jak głupi gdzie popadnie?

 

jak najbardziej jezeli carlos jest ic jp i antysystemowy to jak najbardziej mial do tego prawo. Pomysl o gangach w stanach oraz o ich dzielnicach na ktore przyjezdza policja to od razu dostaje kulke 

#freeciaparoza

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest zwykły DM, którego ten użytkownik dopuścił się kilka razy w ciągu krótkiej przestrzeni czasowej. Do tego jazda na dachu, co też nie jest grą RP.

to zalacz wiecej ssow fiflaku bo na na twoich ssach tylko na jednym z nicj do ciebie strzelam wiec xddxd
Odnośnik do komentarza

Skargę akceptuje

 

Uzasadnienie: Na załączonych dowodach widać, jak oskarżający otrzymał bezpodstawny DM2 od gracza Carlos Ciaparozza. 

 

Kara: 40 minut AJ

 

 

 

Jeżeli gracz złożył skargę na forum, stopień kary może zostać podniesiony o 1 poziom (np. z kary średniej na karę ciężką) lub wartość kary może być pomnożona przez 2.

 

 

jak najbardziej jezeli carlos jest ic jp i antysystemowy to jak najbardziej mial do tego prawo. Pomysl o gangach w stanach oraz o ich dzielnicach na ktore przyjezdza policja to od razu dostaje kulke 

#freeciaparoza

Raczej wątpie aby zwykły obywatel latał z bronią ciężką i strzelał do policji + plus Wy nie jesteście w gangu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...