Skocz do zawartości
  • 0

Niszczenie polityki IG przez KO


AbażurowyEryk

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polityka nadaje się tylko na epizody.

Nie twórzcie systemów prawnych bo normalny szary gracz (na którym powinno wam zależeć) siedzi in-game, a nie na forum.

Mam w dupie rozciąganie sfery incharacter na forum. Jak rozgrywka roleplay to tylko na serwerze.

Stworzenie projektu IC powinno zajmować góra 10 minut ingame. Krótki opis, podstawowe skiny, wyposażenie, siedziba i garaż. Tyle w temacie. Po tygodniu weryfikacja: Akcept i nowe możliwości albo delete org + tygodniowa blokada tworzenia kolejnego projektu na koncie.

Kilka okienek ui, by wystarczyło do ogarnięcia nawet systemu eventów.

Mówicie że to luźne rp, ale nikt z was nie rozumie jak przyciągnąć do tej idei zaangażowanych graczy.

Jak komuś się podoba pomysł to zapraszam na PW. Rozwiniemy, zaprojektujemy i podamy dalej osobom decyzyjnym.

kurwa o to mi chodzi Edytowane przez skaziak
Odnośnik do komentarza
  • 0

Ty się trzymasz schematów In Real a ja tworzę politykę mrucznikową czyli tworzę swój schemat, który jest akceptowany przez większość. Pozdrawiam

Czyli cyrk na kółkach, na moje oko polityką powinny zająć się bardziej obeznane w temacie osoby, bo obecnie jest dramat.

Odnośnik do komentarza
  • 0

 

Polityka nadaje się tylko na epizody.

Nie twórzcie systemów prawnych bo normalny szary gracz (na którym powinno wam zależeć) siedzi in-game, a nie na forum.

Mam w dupie rozciąganie sfery incharacter na forum. Jak rozgrywka roleplay to tylko na serwerze.

Stworzenie projektu IC powinno zajmować góra 10 minut ingame. Krótki opis, podstawowe skiny, wyposażenie, siedziba i garaż. Tyle w temacie. Po tygodniu weryfikacja: Akcept i nowe możliwości albo delete org + tygodniowa blokada tworzenia kolejnego projektu na koncie.

Kilka okienek ui, by wystarczyło do ogarnięcia nawet systemu eventów.

Mówicie że to luźne rp, ale nikt z was nie rozumie jak przyciągnąć do tej idei zaangażowanych graczy.

Jak komuś się podoba pomysł to zapraszam na PW. Rozwiniemy, zaprojektujemy i podamy dalej osobom decyzyjnym.

 

Czyli chcesz za nich odwalić całą robotę, a oni na koniec cię zbanują za powiedzenie tego co myślisz o danej rzeczy?

 

https://www.youtube.com/watch?v=FtwBAxXxDuE

 

 

nom powinny tylko tu nie ma takich osob xD

 

 

nom powinny tylko tu nie ma takich osob xD

To też prawda.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Eryk podjął współpracę z KO, jednak nie przebiegła ona pomyślnie i ostatecznie kształtem sądownictwa IC zajmuje się inna osoba. Wniosek uznaje się za zamknięty na 80. ZZ

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...