Skocz do zawartości
  • 0

Słaby poziom KO


lowflow ellington

Pytanie

Wniosek!
Nick na forum: lowflow ellington
Nick InGame: Henk Kuitert
Czego dotyczy zgłaszana sprawa: Kolesiostwo, definitywne niszczenie rozgrywki graczom, nieposzanowania pracy innych użytkowników, niekompetencja, hipokryzja to wszystko zarzucam obecnej Komisji Organizacyjnej, a szczególnie @Telehama i @Krates

Twoje uzasadnienie: 

Chciałbym przedstawić hipokryzję, niekompetencję, definitywne niszczenie rozgrywki przez KO na chociażby graczach byłej aplikacji men-at-arms, a liczyła ona około 20 osób. Graliśmy z dwa dni, drugiego dnia trafił się event z LSPD - kto przechwyci kasę ten wygrywa - My wygraliśmy. Po akcji w naszym temacie zaczął się lament przez członków PD o rzekome odnawianie kamizelek (co nie jest łamaniem LKiZ). My odpowiedzieliśmy merytorycznie z tematem ( https://mrucznik-rp.pl/topic/92071-ratowanie-serwera-a-poziom-lspd/page-2 ), gdzie podczas godziny gry na serwerze mieliśmy już masę dowodów na beznadziejną grę PD. W tamtym temacie Telehamy już było dziwne, bo niby coś pisał o winie PD, ale też próbował bronić zachowanie cheater'a, odspawnienie auta przez administratora. Później Krates nam odrzucił aplikację - napisałem do niego na prywatną wiadomość jaki był powód. Odpisał, że ma informatorów i niezbite dowody mam sobie darować pisanie odwołania by wzajemnie nie tracić czasu:

JOqWXAS.png

 

foivqTE.png

 

 

Pogrom napisał odwołanie, a telehama rozpatrzył pozytywnie, że nic na nas takiego nie ma. To co to były za niezbite dowody i informatorzy? Czy weszło w grę czyste kolesiostwo? Presja kolegów? "wyjeb to, wyjeb to, oni tylko DM"? Gdybyśmy faktycznie sobie darowali odwołanie tak jak pisałeś to z Twoich widzi misiów nie pograli sobie tego co chcieliśmy. Na szczęście byliśmy przekonani, że nic na nas nie masz i tylko kłamiesz

 

8KNGF2Y.png

 

 

 

Krates jako członek KO stworzył wiele projektów czysto od KO dla graczy, ale niestety ograniczało się to do samego wstawienia tematu, nic po za tym więcej nie ugrał:

https://mrucznik-rp....iver/?hl=driver

 Parę tygodni temu przejął SA Bahamas i do dzisiaj dodał tylko parę screenów, gdzie inna organizacja by miała taką nieaktywność w temacie by została od razu wyrzucona.

 

Dodam tutaj jeszcze o hipokryzji Telehamy, gdy tworzona była nasza aplikacja org. terrorystyczna by walczyć z rządem i Departamentem. Od początku pisaliśmy, że nie będziemy DMić co się rusza, ale do PD jak najbardziej będziemy strzelać, porywać, przytrzymywać dla okupu, wpływów itd. Można śmiało powiedzieć, że chcieliśmy stworzyć małą wojnę, angażować cywilów do wstąpienia naszej "armii" by obalić rząd - no jestem przekonany, że gra by była zajebista dla wszystkich. Również chcieliśmy, aby też się zaangażował chociażby wydział SWAT, który duży sens by miał na walkę z nami, prowadzić śledztwo co do nas - rozgryźć nas od środka. Wszystko jako PD mają szerokie pole do popisu, ale oni nie - woleli płakać na forum i udawać, że nic się nie dzieję. Do sedna - gdy my tak graliśmy to dla KO byliśmy odwalaczami, DMiarzami, tak stworzenie organizacji terrorystycznej stricte po to by walczyć z GOV/PD było dla nich tym, a gdy kubusiek tworzy Polskich kibiców co o tematyce wspomniałem, że jak najbardziej tematyka ta na serwer się nadaję, ale to granie stricte PL jest żałosne i fajnie jakby to by było chociaż w odsłonie amerykańskiej to Krates vel Mobster napisał:

 

BwW58AZ.png

 

 

 

DMJ wyrzucił z PD gracza, który był ranny i odgrywał powiadomienie reszty przez radio. Telehama bronił tamtego kolesia pisząc: 

ag6Et9K.png

No i to jest racja żeby realności się nie dopatrywać w 100%, bo to jest luźne RP jest jasno napisana fabuła rozgrywki przez h@:

 

Los Santos jest miastem opanowanym przez przestępców, nawet cywile chodzą po mieście uzbrojeni. Każdy walczy o swoje miejsce siłą a tych, którzy stoją na drodze do ich celu traktują serią z kałacha. Więc pamiętaj, Los Santos to nie el dorado pokoju gdzie ludzie żyją w zgodzie z Policją i wszyscy poświęcają się radosnej i owocnej współpracy. To miasto, w którym co drugi obywatel jest kryminalistą a na każdym zakręcie może czekać cię śmierć. Więc nie czekaj, weź sprawy w swoje ręcę i dołącz do ludzi siejących zamęt w Los Santos lub grup, które mają na celu uspokojenie motłochu i sprawienie by sprawiedliwość zatriumfowała, bądź zostań (nie)uczciwym pracownikiem i stań się najbogatszym człowiekiem w LS

 

Ale czemu, gdy jest aplikacja stworzona nie przez waszych znajomych co prawda kontrowersyjna, ale nie utrudniająca nikomu grę to wypisujecie o jakimś high RP, a gdy łamią Wasi znajomi LKiZ to wypisujecie, że nie dopatrujcie się realności, to luźne RP itp. I to nazywam przez Was hipokryzją, niekompetencją, niszczenie gry co niektórym, a za tym wszystkim stoi kolesiostwo.

 

Jak najbardziej jestem za wymieniem chociażby tej dwójki z KO na kogoś kompetentnego. 

 

Twoje oczekiwania: Zmiana Kierownika KO i wyrzucenie Kratesa. 

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rany, nie mam pojęcia czemu, ale przez Twój awatar pomyślałam, że to Czadra napisała ten temat. Już miałam w głowie wizję jakieś nowej aferki typu nowy rozdział zarządu, publiczne wojny administracji - a tu lipa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
  • 0

Oczywiście, że na tym serwerze jest kolesiostwo. Zarząd nic nie traci na tym, ludzie dalej tu grają i będą grać, bo nie grają dlatego by grać RP a po to by dmić.

 

Przepraszam, ale przypisywanie kolesiostwa wyłącznie tej społeczności (tak jakby nigdzie indziej kumoterstwo nie funkcjonowało) to już jest naprawdę głupie gadanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 0

Przepraszam, ale przypisywanie kolesiostwa wyłącznie tej społeczności (tak jakby nigdzie indziej kumoterstwo nie funkcjonowało) to już jest naprawdę głupie gadanie.

Ja przypisuję kolesiostwo tej społeczności dlatego, że o niej jest tutaj mowa, tylko ona mnie tutaj interesuje, nie rozmawiamy o innych.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Sam byłem za stworzeniem organizacji terrorystycznej na serwerze, bo mogło to rozkręcić rozgrywkę na linii Rząd - Przestępczy, czy w zasadzie... mogło to być napędzenie rozgrywki dla całego serwera, dla każdego gracza. Podobało mi się, że coś takiego stworzyliście, jednak niestety nie zdążyłem nawet zobaczyć poziomu waszej gry, więc nie wypowiadam się na ten temat.

 

Kolesiostwo, definitywne niszczenie rozgrywki graczom, nieposzanowania pracy innych użytkowników, niekompetencja, hipokryzja to wszystko zarzucam obecnej Komisji Organizacyjnej [..]

 

No dzięki. :(

Odnośnik do komentarza
  • 0

OZYWA7m.jpg

 

O jezus. Jak ja nie lubię tracić czasu na takie pierdoły. A już w szczególności na takich ludzi jak Ty. Czas to pieniądz, a Ty go tylko marnujesz.
No dobrze, ale skoro mus to mus - pora na defensywę, bo mr [memberid=606] próbuje bawić się w zbawcę. Zacznijmy po kolei.

 


Później Krates nam odrzucił aplikację - napisałem do niego na prywatną wiadomość jaki był powód. Odpisał, że ma informatorów i niezbite dowody mam sobie darować pisanie odwołania by wzajemnie nie tracić czasu:

Po pierwsze: to Ty napisałeś, że nie planujesz pisać odwołania, więc przestań mi zarzucać jakieś farmazony i zacznij pisać to, co faktycznie było i się zadziało.

Pogrom napisał odwołanie, a telehama rozpatrzył pozytywnie, że nic na nas takiego nie ma. To co to były za niezbite dowody i informatorzy? Czy weszło w grę czyste kolesiostwo? Presja kolegów? "wyjeb to, wyjeb to, oni tylko DM"? Gdybyśmy faktycznie sobie darowali odwołanie tak jak pisałeś to z Twoich widzi misiów nie pograli sobie tego co chcieliśmy. Na szczęście byliśmy przekonani, że nic na nas nie masz i tylko kłamiesz


Rozpatrzył to pozytywnie, bo miał na głowie jakże kochanego 0Verte. Telehama doskonale zdawał sobie sprawę, że jesteście bandą szkodników i odwalaczy oraz widział screeny na których DMiliście na serwerze każdego kogo popadnie, bawiąc się w kolejną Rebelię (szkoda, że tylko Mrucznik jeszcze nie wbił na serwer i nie ponadawał wam kilku minigunów - może wtedy zgarnęlibyście slot od buta za swoją fenomenalną grę, kto wie x-D). Jednakowoż mając nad sobą Verte, który pruł się o brak uzasadnienia z mojej strony (jakoś nie miałem ochoty mówić bandzie szkodników, że są szkodnikami i dlatego taka aplikacja trafia do kosza: ale cóż - następnym razem będę tak robił, bo dostałem nowe wytyczne) oraz o to, że "dużo chęci zostało włożone w aplikację", a ja was tak bezpodstawnie usuwam - Rudy (Telehama) stwierdził, że nie będzie bawił się w żadne kłótnie, bo i jemu szkoda czasu, więc umawiamy się na powrót waszej aplikacji. Ja miałem oczywiście pilnować każdego waszego ruchu i choćby przy najmniejszym złamaniu LKiZ mieliście lecieć na łeb z powrotem do kosza. Na szczęście sami stwierdziliście, że zamykacie aplikację. No i fajnie.

 

Co to były za dowody? Tak jak mówię, w głównej mierze screeny z waszego ciągłego DMienia, które są dla mnie jednoznaczne z odrzucaniem aplikacji. Tymi informatorami byli gracze, którzy mieli z wami do czynienia i wysłali mi takowe screeny lub opowiadali jakie to cyrki nie dzieją się na serwerze, bo men at arms udaje proroleplay organizację. Wchodzili w nich między innymi administratorzy, członkowie organizacji przestępczych oraz członkowie organizacji porządkowych. Tożsamości zdradzał nie będę, bo jeszcze i do nich zaczniecie się pruć. A wolę oszczędzić tym dobrym ludziom zachodu :D

 

Kolesiostwo? Ale przy czym? Przy odrzucaniu aplikacji? XD Jak ktoś tworzy temat, by sobie "legalnie" poodwalać to nie dziw się, że szybko trafiasz do odrzuconych. Jesteś szkodnikiem, a szkodniki naturalną koleją rzeczy się tępi i to jest chyba powszechnie znana informacja. Coś takiego nie ma prawa bytu, po prostu.

 

Także ten: nie kłamałem. Głupio byłoby atakować tak liczną grupkę odwalaczy bez odpowiedniego zaplecza : - D bo zawsze jest potem syf do sprzątnięcia.


Krates jako członek KO stworzył wiele projektów czysto od KO dla graczy, ale niestety ograniczało się to do samego wstawienia tematu, nic po za tym więcej nie ugrał:
- https://mrucznik-rp....iver/?hl=driver
- https://mrucznik-rp....nknown-players/
- https://mrucznik-rp....n-people-group/
- https://mrucznik-rp....bell-gun-stuff/
- https://mrucznik-rp....restaurant-pub/
Parę tygodni temu przejął SA Bahamas i do dzisiaj dodał tylko parę screenów, gdzie inna organizacja by miała taką nieaktywność w temacie by została od razu wyrzucona.

Niestety, ale znowu gadasz jak potłuczony. Dlatego też szybkie wyjaśnionko poszczególnych linków:
  • %5Bko%5D jimmy the driver - temat zakładał początkowo granie kogoś w stylu Tommiego Angelo z gry Mafia: The City of Lost Heaven, jak to zresztą słusznie wspomniał w temacie [memberid=192]. Jednakowoż - gdy dołączyłem do Korporacji Transportowej zauważyłem, że nie mam z kim tak naprawdę grać tych całych interakcji. Ludzie skryptowo już nie wzywają taksówek, półświatek przestępczy jest naprawdę ograniczony i ciężko jest wyłapać kogokolwiek chętnego do aktywnej gierki. Tak naprawdę jedyną osobą, z którą spędziłem nieco więcej czasu był... Roman Fallaci x-D czyli ówczesny lider KT. Dlatego projekt starałem się parę razu modernizować na dzisiejsze standardy Mrucznik Role Play (początkowo był to naprawdę porządnie rozpisany temat - kto widział go w pierwszej wersji ten pamięta), a końcowo pozostawiłem w nim jedynie obrazek z krótkim opisem IC, bym mógł w razie czego wrócić sobie do tej postaci, gdy będzie potrzeba na epizodyczne granie, aby sprawdzić (na przykład) nowo startującą aplikację. Tak się czasami zdarza; w szczególności tutaj. Dalej:
  • %5Bko%5D unknown players - temat, jak zresztą widać po pierwszym poście, zapowiadał nową organizację w charakterze kartelu, która to powstać miała na slocie Hitmanów. Ustaliliśmy wspólnie z resztą ekipy komisji organizacyjnej, że frakcja zabójców w swoim pierwowzorze zostanie zawieszona, ze względu na problemy z jakimi się w tamtym momencie zmagaliśmy. Zastąpić ją miała duża grupa, która będzie sprzedawała broń w całym półświatku, napędzając tym samym rozgrywkę zorganizowanym grupom przestępczym, gangom i szajkom. Niestety tutaj faktycznie ekipa się wykruszyła, a ja sam z pomysłu się lekko wypaliłem i nie pociągnęliśmy tego zbyt długo. Jednak zapowiadało się naprawdę dobrze i myślę, że gdyby nie fakt odejścia większości mojej ferajny z tego serwera w tamtym okresie, to moglibyśmy naprawdę ugrać wspólnie coś naprawdę ciekawego. Wielka szkoda - bo organizacja miała i dalej ma ogromny potencjał. Poszliśmy dalej i zamknęliśmy to na rzecz rozwoju samej komisji (Telehama został wtedy dopiero co wybrany na kierownika) i całego półświatka przestępczego.
  • Unknown People Group - o co Ci chodzi z tym tematem, bo nie bardzo rozumiem? Jest to aplikacja sprzed 4 lat, która nie przeszła nawet etapu screenshotów. Chcieliśmy coś z ziomkami pograć, ale koniec końców nic z tego nie wyszło. Z tego co pamiętam nie byłem wtedy członkiem komisji, a zwykłym graczem, bez żadnej rangi. Więc o co chodzi? Mam podać w odpowiedzi link do Twojej aplikacji, którą "odgrywałeś" na pomocniku, by móc sobie poodwalać na serwerze jak już dostaniecie slot? W sumie z men at arms miała być powtórka z rozrywki, tylko że na większą skalę, ale o tym już wspominałem. Dalej.
  • [Projekty IC] Cluckin' Bell Gun Stuff oraz West Eagle, Rodeo restaurant & pub - to właśnie, inteligencie, miały być tematy "czysto do wstawienia". Taka krótka informacja i odnośnik do tego, iż w posiadaniu jakich biznesów czy przykrywek jest IC SA Bahamas i gdzie można nas najczęściej spotkać albo też jak można sobie w prosty sposób załatwić gnata od mafii. Znowu czepiasz się cholera wie czego i cholera wie po co.


Parę tygodni temu przejął SA Bahamas i do dzisiaj dodał tylko parę screenów, gdzie inna organizacja by miała taką nieaktywność w temacie by została od razu wyrzucona.

Gramy aktywnie i staramy się wrzucać screeny, gdy mamy coś ciekawego. Przynajmniej tak jest w moim przypadku, bo można też pokazać coś po prostu, jak to zrobił Erak dzisiaj. Skąd wiesz czy zostałaby od razu wyrzucona? Taka decyzja należy do komisji organizacyjnej, a nie do Ciebie i Twoich domysłów. Ja natomiast jako przedstawiciel półświatka i zarazem głównodowodzący Bahamas jestem chyba świadom czy moi ludzie (oraz ja) coś grają czy też nie? Dzięki temu mam też łatwy dostęp do sprawdzania nowych aplikacji czy aktywności organizacji innych niż moja. Pół administrator również ułatwia mi sporo działań czysto komisyjnych. A tak by the way: gdybyśmy nie grali to zamiast ratować frakcję z rąk vettza, to wrzuciłbym Bahamas, pomimo tak soczystej historii na serwerze jak i forum, do archiwum. Ja jeśli nie mam czasu to faktycznie mówię to wprost. Kiedyś może było inaczej, ale teraz już nie owijam w bawełnę.

Dodam tutaj jeszcze o hipokryzji Telehamy, gdy tworzona była nasza aplikacja org. terrorystyczna by walczyć z rządem i Departamentem. Od początku pisaliśmy, że nie będziemy DMić co się rusza, ale do PD jak najbardziej będziemy strzelać, porywać, przytrzymywać dla okupu, wpływów itd. Można śmiało powiedzieć, że chcieliśmy stworzyć małą wojnę, angażować cywilów do wstąpienia naszej "armii" by obalić rząd - no jestem przekonany, że gra by była zajebista dla wszystkich.

Twoje przekonania po raz kolejny się nie sprawdziły, bo przychodziły do mnie na discorda skargi na waszą wspaniałą aplikację od wielu graczy z serwera, którym się takie odwalanie nie podobało. No i oczywiście uprzedzę Twoje pytania - nie, to nie był "płacz" tylko i wyłącznie ze strony LSPD. To był również lament od zwykłych graczy, którzy przypadkiem lub nie: dostali od was po dupie i zdezorganizowaliście im w jakiś sposób rozgrywkę. Mrucznik nie wziął pod uwagę przy swoim evencie osób, które nie chcą w takowej strzelaninie uczestniczyć (ale on ma po prostu ten serwer już totalnie gdzieś), a wy nie wzięliście pod uwagę tego, że nie każdy chce dostawać z M4 po mordzie. Takich jak wy określa się mianem odwalaczy pod przykrywką.

 

Przy okazji - czytałeś regulamin organizacji/aplikacji przestępczych? Wiesz jakich rzeczy nie możesz robić jako aplikacja? Doinformuj się, bo za to też w prosty sposób mogłem was wyrzucić.


Również chcieliśmy, aby też się zaangażował chociażby wydział SWAT, który duży sens by miał na walkę z nami, prowadzić śledztwo co do nas - rozgryźć nas od środka. Wszystko jako PD mają szerokie pole do popisu, ale oni nie - woleli płakać na forum i udawać, że nic się nie dzieję.

Bo najwidoczniej chujowo to rozegraliście. Pomyślałeś o tym? Czasami rozwiązanie jest tak proste i leży tuż pod naszymi nogami, a my tego nie widzimy.

Do sedna - gdy my tak graliśmy to dla KO byliśmy odwalaczami, DMiarzami, tak stworzenie organizacji terrorystycznej stricte po to by walczyć z GOV/PD było dla nich tym

No kurwa było, bo szkodziliście i dezorganizowaliście w ten sposób rozgrywkę dużej ilości graczy. To jest takie trudne do zrozumienia dla Twojego rozumku?

 


a gdy kubusiek tworzy Polskich kibiców co o tematyce wspomniałem, że jak najbardziej tematyka ta na serwer się nadaję, ale to granie stricte PL jest żałosne i fajnie jakby to by było chociaż w odsłonie amerykańskiej to Krates vel Mobster napisał:


BwW58AZ.png


Kreatywna, oryginalna i zabawna aplikacja, która idealnie wpasuje się w formę serwera jakim jest luźny role play i która napędza półświatek przestępczy oraz nakręca rozgrywkę dla wielu graczy. Tak to właśnie wyglądało w moim mniemaniu. Widziałeś ile osób chętnych i rozbawionych wypowiadało się w temacie Kubusia? Przyglądałeś się ich gierce na serwerze? Ty nie masz prawa nawet stawiać na tej samej prostej aplikacji kvbusia i Twojej.

I to nazywam przez Was hipokryzją, niekompetencją, niszczenie gry co niektórym, a za tym wszystkim stoi kolesiostwo.

Jest sól. Solą się soli potrawy. Jest też pieprz. I Ty w tym momencie pieprzysz: tak pikantnej zupy już dawno nie jadłem. Określasz palcem co jest hipokryzją - samemu będąc hipokrytą. Określasz palcem co jest niekompetencją - samemu nie będąc kompetentnym liderem czy przykładnym graczem. Określasz palcem niszczenie gry co po niektórym, a sam niszczysz grę wielu osobom na serwerze, tworząc ten śmietnik jakim było men at arms. Robisz burdel i dobrze o tym wiesz. Co do kolesiostwa to się nie wypowiem, bo na tym serwerze zjawisko to przejawiało się od zawsze - kwestia tego w jak dużym stopniu: mniejszym, czy może większym. Zauważalnym, czy może mniej dostrzegalnym przez osoby postronne. Bo kto ma wiedzieć swoje ten wie swoje. I każdy w administracji ma swoje za uszami. Tego się ukryć nie da.

Kończąc swój wywód:

Jak najbardziej jestem za wymieniem chociażby tej dwójki z KO na kogoś kompetentnego.

Twoje oczekiwania: Zmiana Kierownika KO i wyrzucenie Kratesa.

Zobaczymy jaka będzie odpowiedź zarządu na Twoje święte wezwanie. Osobiście powiem Ci jedno: takich szkodników jak Ty będę tępił, dopóki mam możliwości i zdolne do tego narzędzia. W ogóle nie żałuję odrzucenia waszej aplikacji, bo było to w dwustu procentach uzasadnione działanie. I wielu innych graczy uważa tak samo jak ja. A dodatkowo szybka prośba: przestań lamentować i robić mi burdel w innych tematach, bo moderatorzy zaczną Ci wbijać kary za off-topic. Już naprzykrzyłeś się beztroskiemu Copernikowi, a zaraz może pojawić się ktoś następny. To tyle z mojej strony, siemano i cześć.

Ja nie wiem co taki koleś z takimi logami; https://imgur.com/a/Bar3ZI6 jest w KO i zajmuje się organizacjami przestępczymi xD

Prawdopodobnie robi swoje wiedząc, że to co przedstawia Twój screen to kolesiostwo Morasznika i Armina, którzy swego czasu starali się mnie udupić za wszelką cenę ;) Nie jestem na tyle głupią osobą, by robić przekręty, które potem wychodząc na jaw. Trzeba umieć działać na swoją korzyść i akurat Ty powinieneś zdawać sobie z tego doskonale sprawę. Nie szitsu? A tak w ogóle to kiedy wbijasz do Bahamas? Mówiłeś, że jesteś chętny pograć x-DD

Sam byłem za stworzeniem organizacji terrorystycznej na serwerze, bo mogło to rozkręcić rozgrywkę na linii Rząd - Przestępczy, czy w zasadzie... mogło to być napędzenie rozgrywki dla całego serwera, dla każdego gracza. Podobało mi się, że coś takiego stworzyliście, jednak niestety nie zdążyłem nawet zobaczyć poziomu waszej gry, więc nie wypowiadam się na ten temat.

Problem tkwi w tym, że jeśli nie umiesz zarządzać taką organizacją, to będziesz miał rozpierdol, a upilnować coś takiego to już w ogóle katorga. Ciągła biada z regulaminami i lamentem innych graczy. Zawsze ktoś coś spieprzy.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 0

Jeśli piszesz, że za pierwsze lepsze małe złamanie LKiZ byś nas wyrzucił do kosza to widać jaki jesteś po prostu zjebany, bo jak inaczej Cię można nazwać?

 

Twoją i Telehamy hipokryzję widać, jak piszecie raz o high RP, a raz godzisz się na takie gówno kubuśka co na Idlewood lecą i /k legia warszawa to najlepszy klub kto nie wierzy chuj mu w dziób xD

 

Po co ten wywód o każdym projekcie po kolei? W pierwszym napisałeś, że to jednak nie na standardy mrucznika, drugim że się od razu wypaliłeś, a w trzecim, że nic jednak z tego nie wyszło - to świadczy o twoim braku kompetencji. Tworzysz projekty KO nie mając pojęcia o realiach serwera co tu się "sprzeda" dla graczy, a co nie. Jako osoba od KO nic nie wnosisz tylko kwas.

 

I z tym SA Bahamas też przestań pierdolić, bo chuja grasz jedyne co robisz to czyste screeny, obrabiasz historię na /me w lsrp+ i wstawiasz, a za Ciebie gra jakiś Erak z "mobsterami" co niedawno w LSMC grali. Ja wiem, że Telehama większość gry na mruczniku spędził w tak zjebanych organizacjach jak BOR, LSMC i nie ma pojęcia, ale nie wkręcajcie sobie przypadkiem, że stamtąd wywodzą się dobrzy gracze i mogą u Was grać bez chociażby /zn xD

 

 

I przestań pisać farmazonów, że strzelaliśmy we wszystkich. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Przez te dwa dni ani raz bez powodu nie strzelaliśmy do cywila - do żadnego, tylko do PD. Jesteś baranem, bo cały czas piszesz o tych niezbitych dowodach i informatorach, gdybyś naprawdę miał to aplikacja by z kosza nie została wyciągnięta. Masz faktycznie te niezbite dowody to wstaw, a nie wymyślasz, że komuś darujesz zachodu.

 

Smoker3S nie łap mnie za słówka ze smutną emoji o tej całej Komisji Organizacyjne - wiadomo, że to szczególnie do tej dwójki. Ty byłeś spoko. Chociaż tu nie opisałem paru ananasów no, ale w innym temacie Eriket jest upokarzany, a inny z KO Hermano mi pisał, że mogę już na konkurencji sobie polityka nie pograć co ma tam chuja do gadania xD

 

I niech tu się żadne PD nie wypowiada na temat eventu i odnawiania kamizelek, bo jebnę xD

Edytowane przez lowflow ellington
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
  • 0

Moja aplikacja polskich kibiców została zlajkowana przez Mrucznika, którego nick jest w domenie. Dalej chcesz coś pod nosem pierdolić, że nie miała ona sensu?

// + Żaden z nas nie krzyczał na środku Idlewoood przyspiewek dot. Legii Warszawa.

Edytowane przez kubusiek
Odnośnik do komentarza
  • 0

Moja aplikacja polskich kibiców została zlajkowana przez Mrucznika, którego nick jest w domenie. Dalej chcesz coś pod nosem pierdolić, że nie miała ona sensu?

// + Żaden z nas nie krzyczał na środku Idlewoood przyspiewek dot. Legii Warszawa.

xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 0

 

2. Czas na zebranie poparcia dla wniosku to 14 dni liczonych od dnia napisania wniosku na forum, po tym czasie wniosek jest odrzucany i można złożyć go ponownie.

 

Wniosek nie ma wystarczającego poparcia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...