Skocz do zawartości

mlodykubus

  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci się to ugrupowanie?

    • Tak.
      22
    • Tak.
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Już teraz dołącz do naszego ugrupowania Mercenaries! ->> https://discord.gg/JjwBSVp

Bez_nazwy.png

 

Mercenaries, to niedawno powstała, bliżej nieokreślona grupa, będąca kontratakiem na ponowne formowane się rządu w stanie San Andreas. Jedną z rzeczy, którą o nich wiadomo, jak sama nazwa wskazuje, to - że większość z nich pracowała dla Armii Stanów Zjednoczonych, jako wojsko najemne w wojnie w Iraku. Federalne Biuro Śledcze cały czas zastanawia się, dlaczego w ogóle walczą z organami ścigania i rządem, oraz kto jest głową całej organizacji. Najciekawszą i najbardziej prawdopodobną tezą nie jest to, że ów żołnierze z dobrej woli powołali klikę do życia, Mówi się, że całą grupą steruje jakiś polityk, który szczodrze opłaca klikę, ponieważ rewolucje są mu nie na rękę.

 

Rzecznik prasowy Departamentu Policji podał do ogólnej wiadomości o ostatnim nieszczęśliwym wypadku, który odbył się w tamtejszym miasteczku - doszło do porwania jednego z radnych hrabstwa Red County. Według zebranych informacji wydziału śledczego mogliśmy się dowiedzieć, że został przetransportowany właśnie do Montgomery, następnie przetrzymywany. Organy ścigania przeprowadzili akcje antyterrorystyczną w celu odbicia - nagle w budynku doszło do wybuchu i tym samym zginął samorządowiec, jak i dwóch członków ATF. Osoby, które przeżyły i znajdowały się blisko lokalu - odmówiły składania zeznań. Najprawdopodobniej współpracują oni z Mercenaries i to właśnie oni byli odpowiedzialni za ten zamach. W ich kierunku jest prowadzone śledztwo.

 

Według innych danych możemy uzyskać informację, że grupa bierze czynny udział w półświatku przestępczym na ichniejszych terenach. Od pewnego czasu, oprócz wysokiego stosunku porwań i gwałtów, który departament policji próbuje cały czas niwelować - wzrosła liczba nielegalnych aktów w obszarze sutenerstwa i napadów na miejscowe sklepy. Nie wiadomo jednak, czy ma to bezpośrednie powiązanie z organizacją Mercenaries. Tendencję wzrostową zauważono również w obszarze wykroczeń drogowych, którymi często jest jazda w stanie nietrzeźwości. 

 

42345.png

 

Miasto Montgomery od wielu miesięcy stanowi centrum aktywność przestępczej w Red County. Chłodne mury, cień padający z nad autostrady, przykrywający sporą część miasteczka dodaje tylko mrocznego uroku temu miejscu. Status ten można zawdzięczyć grupie tzw. /Mercenaries/. Każdy z tamtejszych miejscowych narzeka na ciągłe krzyki i muzykę. Departament policji ma dużo do roboty w związku z praktycznie codziennymi zgłoszeniami o zbrodniach, dla mieszkańców Montgomery stanowi to poważny problem. Większość białoskórych nosi przy sobie wszelkie przedłużenie ręki typu scyzoryk, czy nóż w razie, gdybyś przesadzał z pytaniami, lub miał niewyparzoną gębe. To wszystko wydaje się abstrakcyjne, brzmi jak jakiś horror, prawda? Nie wierzysz w to? Myślisz, że to wymysł? Przekonaj się sam, ale nastaw się na najgorsze.

 

 

Ekipa: prebo; główny lider,

młody nurek; poboczny lider,

lowflow ellington; poboczny lider,

olkoholik,

keszi,

Daniocha,

hoosaii,

oktqq,

raszer,

skMetinek,

Wiger,

Normalny Człowiek,

mafia,

bambusmlody,

NexeN.

 

Edytowane przez młody nurek
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
NIe wiem jak nisko można upaść żeby wstawiać SS z discorda organizacji, na dodatek wysyłać tam swoich ludzi z org. Po przeczytaniu twojej organizacji i w sumie to nie wiem co wy gracie wcześniej to był gang a teraz nagle mafia i zajmuje się takimi rzeczami.

1."nie ciężko opchnąć pierwszemu lepszemu małolatowi dziewiątkę za pięć bucksów" już sobie to wyobrażam gdy podjeżdza sobie mafioza wychodzi z mercedsa i podchodzi do dzieciaka ubranego w koszulke Dragon Ball'a mówiąc "Ej dzieciaku chcesz kupić gnata żeby cie nie gnębili"

2."Wszyscy z organizacji wyrażają swoją opinię w socialmediach, a tam pojawiają się narkotyki, broń palna, drogie samochody oraz dziewczyny" Hmm.. Tutaj to nie wiem co o tym sądzić XD Raczej Członek mafi takich scen nie odwala ale ja się nie znam ty chyba masz wieszką wiedzę o organizacjach.

Podsumowując: Graliście wcześniej na tych postaciach kiboli ale szkoda wam było statsów wieć zrobiliście mafie gdzie co drugi To Young Ese i ma tautaże z gangu latynowskiego.

Organizacja wygląda jak gówno, sklejka to na odpierdziel robiona kilka broni oraz trzech sebastianów czekających na ustawkę za lidlem.

 

Tak widze waszą gre:

 

teSkxZs.png

 

 


Przejdźmy teraz do twojej osoby: Jeśli jesteś liderem i do osób które komentują twoją orgazniacje bo mają takie prawo to kierujesz w ich strone dosyć wulgarne wypowiedzi:

 

Napisano dziś, 00:09

 

Ledwo wrzuciłem apke a juz mi temat zaśmiecają

 

 vettz, dnia 19 Lut 2020 - 00:03, napisał:

 

kolejna apka ktora zapewne nie wypali jak reszta, pozdrawiam.

 

spierdalaj

 

 

 

AlbertKox, dnia 19 Lut 2020 - 00:06, napisał:

 

slabe, lider nie panuje nad emocjami

 

Pozdrawiam

 

Kim ty kurwa jesteś, prosicie mnie o nie robienie brudu w waszym dziale a sami to robicie - hipokryci.

 

Od razu po winnien być kosz i blokada na tworzenia organizacji przestępczej. Jesteś Liderem gdzie powinieneś dawać potwórzę D A W A Ć przykład dla osób z którymi masz zamiar grać a po twoim zachowaniu można tylko wywnioskować że nie potrafisz sobie radzić z krytyką i jesteś aroganckim oraz bezczelnym gówniarzem. Jestem na nie.

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza

Kolejny odgrzewany kotlet z Twojej strony. Stwierdzenie ze ktoś nie potrafi przyjąć krytyki nie oznacza hejtu na tą osobę.

 

Nie, to co napisałem to nie hejt.

 

PS

jeśli to nie wypali to wypierdalam na bok z moimi gównianymi aplikacjami

zrób to już teraz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Odgrzewany kotlet? Takiego czegoś jeszcze nie było na serwisie, więc nie wiem o co ci chodzi, masz pojęcie o półświatku jak ja o kosmetyce. Naucz czytać się ze zrozumieniem, bo przychodzisz tutaj, piszesz trzy linijki a twój post zajmuje o wiele więcej pikseli i robi mi tutaj syf. Możecie wyjść z tego tematu. Jaka krytyka, człowieku, przecież oni tam napisali tylko i wyłącznie:

Lider nie panuje nad emocjami, aplikacja jest gównem.

Jak ja mam to przyjąć do siebie? Pracuje nad czymś długi czas, aby zostało zwyzywane to w ciągu dwóch sekund - sorry, ale tak to nie działa, nie będę przyjmować do siebie takich słów, które ktoś rzuca na wiatr, ani trochę mnie to nie zabolało, bo takie osoby jak ty w prawdziwym życiu są zerem.

 


 

-->>  REKRUTACJA DO ORGANIZACJI  <<--

Na samym starcie otwieramy rekrutację do naszej organizacji, wystarczy się zapoznać z klimatem i już możecie dojść do ugrupowania. Spokojnie, będziemy was kierować w grze, jak dojść do wyższych szczebli hierarchii za odpowiednie przysługi.

Jesteś zainteresowany?

Napisz prywatną wiadomość do  ze swoim nickiem IC i zgodą na CK.

Podaj również swojego discorda, pozdro.

 


 

 I. We're back to old rubbish.

 

111111111111.png

2222222222222222222222.png

3333333333.png

444444444.png

Edytowane przez kubusiek
Odnośnik do komentarza

 

NIe wiem jak nisko można upaść żeby wstawiać SS z discorda organizacji, na dodatek wysyłać tam swoich ludzi z org. Po przeczytaniu twojej organizacji i w sumie to nie wiem co wy gracie wcześniej to był gang a teraz nagle mafia i zajmuje się takimi rzeczami.
1."nie ciężko opchnąć pierwszemu lepszemu małolatowi dziewiątkę za pięć bucksów" już sobie to wyobrażam gdy podjeżdza sobie mafioza wychodzi z mercedsa i podchodzi do dzieciaka ubranego w koszulke Dragon Ball'a mówiąc "Ej dzieciaku chcesz kupić gnata żeby cie nie gnębili"
2."Wszyscy z organizacji wyrażają swoją opinię w socialmediach, a tam pojawiają się narkotyki, broń palna, drogie samochody oraz dziewczyny" Hmm.. Tutaj to nie wiem co o tym sądzić XD Raczej Członek mafi takich scen nie odwala ale ja się nie znam ty chyba masz wieszką wiedzę o organizacjach.
Podsumowując: Graliście wcześniej na tych postaciach kiboli ale szkoda wam było statsów wieć zrobiliście mafie gdzie co drugi To Young Ese i ma tautaże z gangu latynowskiego.
Organizacja wygląda jak gówno, sklejka to na odpierdziel robiona kilka broni oraz trzech sebastianów czekających na ustawkę za lidlem.
 
Tak widze waszą gre:
 
teSkxZs.png
 
 
Przejdźmy teraz do twojej osoby: Jeśli jesteś liderem i do osób które komentują twoją orgazniacje bo mają takie prawo to kierujesz w ich strone dosyć wulgarne wypowiedzi:
 
Napisano dziś, 00:09
 
Ledwo wrzuciłem apke a juz mi temat zaśmiecają
 
 vettz, dnia 19 Lut 2020 - 00:03, napisał:
 
kolejna apka ktora zapewne nie wypali jak reszta, pozdrawiam.
 
spierdalaj
 
 
 
AlbertKox, dnia 19 Lut 2020 - 00:06, napisał:
 
slabe, lider nie panuje nad emocjami
 
Pozdrawiam
 
Kim ty kurwa jesteś, prosicie mnie o nie robienie brudu w waszym dziale a sami to robicie - hipokryci.
 
Od razu po winnien być kosz i blokada na tworzenia organizacji przestępczej. Jesteś Liderem gdzie powinieneś dawać potwórzę D A W A Ć przykład dla osób z którymi masz zamiar grać a po twoim zachowaniu można tylko wywnioskować że nie potrafisz sobie radzić z krytyką i jesteś aroganckim oraz bezczelnym gówniarzem. Jestem na nie.
 

 

 

1. Fajnie czytałeś, bo w aplikacji jest ukryte coś ważnego, poszukaj chwilę, dam Ci czasu na pomyślenie zdrowo, z rozsądkiem. Dla takich osób jak ty, specjalnie pogrubiłem, aby nie było wątpliwości co gramy. Raczej wbijam się tam na rozmowę o interesach = dragi za broń palną, częsci tuningowe, coś takiego. Widać, jakie masz pojęcie o półświatku już na starcie.

2. Tutaj znowu piszesz, że jesteśmy mafią XD

3. Podsumowałeś dwie linijki tekstu, które odnoszą się do farmazonów, które sam sobie wysnułeś, co jest nie tak? Mało osób rozumiało klimat kibiców, i mało osób jest wtajemniczone w te sprawy, nie cała ekipa chodzi na mecze piłki nożnej, stoi na trybunie bez koszulki i jest wtajemniczona w te tematy - okej, rozumiem, zamykam aplikację bo nie ma z kim grać.

 

Odnosisz się do moich wulgarnych wypowiedzi, wow. W żadnej z nich nie obrażam okropnie użytkowników - szanuje twoją wypowiedź, bo odniosłeś się do czegokolwiek, chociaż to czegoś czego tu nie ma, ale niech będzie. Za to oni, jedyne co potrafili napisac to; hej, słaba apka odgrzewany kotlet - gówno. Jak mam nie użyć przekleństw w stosunku do takiej osoby? Przecież to mija się z celem, pracuje nad czymś długo, a chłopak pisze dwie linijki i mi podnosi ciśnienie. Jestem nerwową osobą, co nie oznacza, że nie nadaje się na lidera - zwłaszcza na mruczniku.

 

RsQ4f7L.png

 

// Do tego twój obrazek odnosi się do gry Crackville boyz, którzy podczas interakcji ze mną i moim gangiem od razu kazali nam jasno wypierdalać, pomimo tego, że mieliśmy dla nich interes. Od początku chciałem zawrzeć z nimi sojusz, bo widziałem, że to masówka - im więcej osób, tym łatwiej się gra. Za pyskowanie dostali przez łeb na swoim własnym osiedlu - parodiujecie sami siebie, żałosne. 

Edytowane przez kubusiek
Odnośnik do komentarza

1. Fajnie czytałeś, bo w aplikacji jest ukryte coś ważnego, poszukaj chwilę, dam Ci czasu na pomyślenie zdrowo, z rozsądkiem. Dla takich osób jak ty, specjalnie pogrubiłem, aby nie było wątpliwości co gramy. Raczej wbijam się tam na rozmowę o interesach = dragi za broń palną, częsci tuningowe, coś takiego. Widać, jakie masz pojęcie o półświatku już na starcie.

2. Tutaj znowu piszesz, że jesteśmy mafią XD

3. Podsumowałeś dwie linijki tekstu, które odnoszą się do farmazonów, które sam sobie wysnułeś, co jest nie tak? Mało osób rozumiało klimat kibiców, i mało osób jest wtajemniczone w te sprawy, nie cała ekipa chodzi na mecze piłki nożnej, stoi na trybunie bez koszulki i jest wtajemniczona w te tematy - okej, rozumiem, zamykam aplikację bo nie ma z kim grać.

 

Odnosisz się do moich wulgarnych wypowiedzi, wow. W żadnej z nich nie obrażam okropnie użytkowników - szanuje twoją wypowiedź, bo odniosłeś się do czegokolwiek, chociaż to czegoś czego tu nie ma, ale niech będzie. Za to oni, jedyne co potrafili napisac to; hej, słaba apka odgrzewany kotlet - gówno. Jak mam nie użyć przekleństw w stosunku do takiej osoby? Przecież to mija się z celem, pracuje nad czymś długo, a chłopak pisze dwie linijki i mi podnosi ciśnienie. Jestem nerwową osobą, co nie oznacza, że nie nadaje się na lidera - zwłaszcza na mruczniku.

 

RsQ4f7L.png

 

// Do tego twój obrazek odnosi się do gry Crackville boyz, którzy podczas interakcji ze mną i moim gangiem od razu kazali nam jasno wypierdalać, pomimo tego, że mieliśmy dla nich interes. Od początku chciałem zawrzeć z nimi sojusz, bo widziałem, że to masówka - im więcej osób, tym łatwiej się gra. Za pyskowanie dostali przez łeb na swoim własnym osiedlu - parodiujecie sami siebie, żałosne. 

 

 

Po tym co mi napisałeś to wyraża to tylko XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

To powiedz mi na jaki chuj wstawiasz jakieś farmazony, które są zbędne? niszczysz tylko organizacje w ten sposób.

 

Em... Chcesz grać ZORGANIZOWANĄ GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ ale każdy siedzi na blokach pije piwsko i mówi tylko "Ej mordeczko jesteś ekipą musimy się kurwa wspierać, kumasz co jest pięć? Jeśli chodzi o to  "nie cała ekipa chodzi na mecze piłki nożnej, stoi na trybunie bez koszulki i jest wtajemniczona w te tematy" tutaj to tylko wielki facepalm 

 

W sumie to nawet przyznam ci racje ze całe nie przeczytałem bo tam jest tak tam za przeproszeniem NAPIERDOLONE GŁUPOT ze tego nie chce się czytać i raczej nikt tego całego nie przeczytał

 

"Widać, jakie masz pojęcie o półświatku już na starcie" XD grałem w kilku organizacjach ale na pewno bym nie zrobił takiego gówna jak ty i nie wstawił na forum

 

" tego twój obrazek odnosi się do gry Crackville boyz, którzy podczas interakcji ze mną i moim gangiem od razu kazali nam jasno wypierdalać, pomimo tego, że mieliśmy dla nich interes. Od początku chciałem zawrzeć z nimi sojusz, bo widziałem, że to masówka - im więcej osób, tym łatwiej się gra. Za pyskowanie dostali przez łeb na swoim własnym osiedlu - parodiujecie sami siebie, żałosne."

 

Jak śmiesz jeszcze oczerniać kogoś? przyjechałeś do nich sam zacząłeś wyzywać członków organizacji od PEDAŁÓW przy czym rozpoczęła sie bójka jesteś takim hipokrytą ze na ciebie słow brak na dodatek jeszcze bezczelnie tępisz ich robiąc przy tym MG

 

 

"Jestem nerwową osobą, co nie oznacza, że nie nadaje się na lidera - zwłaszcza na mruczniku" Co z tego że to jest mrucznik? XD to znaczy że musisz robić DM, chłopaki z Crakville maja codziennie kilka wjazdu i jakąś dają rade bez DM. To cie nie usprawiedliwia że jesteś osobą nerwową, jeśli ktoś sie wypowiada pod twoim tematem negatywnie to nie znacza ze masz odpowiadać agresywnie bo nikt sobie na coś takiego nie zasłużył. Powiem na koniec tyle nawet gdy przyjdzie ci jakaś akcja którą będzie trzeba wytłumaczyć to ty sobie rady nie dasz i zacznie każdego do okoła wyzywać. Zdania nie zmieniam, pograj u kogoś innego i nabierz troche doświadczenia oraz popracuj nad emocjami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Odgrzewany kotlet? Takiego czegoś jeszcze nie było na serwisie, więc nie wiem o co ci chodzi, masz pojęcie o półświatku jak ja o kosmetyce. Naucz czytać się ze zrozumieniem, bo przychodzisz tutaj, piszesz trzy linijki a twój post zajmuje o wiele więcej pikseli i robi mi tutaj syf. Możecie wyjść z tego tematu. Jaka krytyka, człowieku, przecież oni tam napisali tylko i wyłącznie:

Jak ja mam to przyjąć do siebie? Pracuje nad czymś długi czas, aby zostało zwyzywane to w ciągu dwóch sekund - sorry, ale tak to nie działa, nie będę przyjmować do siebie takich słów, które ktoś rzuca na wiatr, ani trochę mnie to nie zabolało, bo takie osoby jak ty w prawdziwym życiu są zerem.

Nie raz pokazałeś swoje "zdolności", między innymi kopiując projekty czy chujowe do potęgi słowniki czarnucha z innych serwerów. Pokazałeś że chcesz coś osiągnąć po łatwiźnie, skrótami. Nawet tutaj na wyjebaniu pisałeś o tym, co z resztą krates zauważył i słusznie ci zwrócił uwagę. Nie wytykaj mi (nie)znajomości półświatka, bo chodzi o Ciebie - z każdym takim tematem to Ty robisz z siebie pośmiewisko, klaunie. Problem w tym wszystkim jest taki że to Ty rzucasz się jak jakiś rozfochany bachor, któremu rodzic nie kupił batona w sklepie. Skarżysz się, że ktoś Ciebie hejtuje, a później stwierdzasz że Ciebie to nie boli więc na chuj o tym piszesz? Xd

 

odnosnie bycia zerem: skończ tą marną zawodówkę, osiągnij coś poza mrucznikiem (choć i tu ciężko) i potem wrócimy do tematu ;)

Edytowane przez max xd
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Ostatnia moja wypowiedź w tym temacie na wasze żale. Jeżeli uważacie, że to plagiat to mi to udowodnijcie, nie znajdziecie linijek tekstu, które są takie same jak moje, bo pisałem samodzielnie. Nie wiem skąd ból dupy - bo co, potrafię pierdolnąć porządną rozpiskę na temat tego co będę grał?

 

Nie raz pokazałeś swoje "zdolności", między innymi kopiując projekty czy chujowe do potęgi słowniki czarnucha z innych serwerów. Pokazałeś że chcesz coś osiągnąć po łatwiźnie, skrótami. Nawet tutaj na wyjebaniu pisałeś o tym, co z resztą krates zauważył i słusznie ci zwrócił uwagę. Nie wytykaj mi (nie)znajomości półświatka, bo chodzi o Ciebie - z każdym takim tematem to Ty robisz z siebie pośmiewisko, klaunie. Problem w tym wszystkim jest taki że to Ty rzucasz się jak jakiś rozfochany bachor, któremu rodzic nie kupił batona w sklepie. Skarżysz się, że ktoś Ciebie hejtuje, a później stwierdzasz że Ciebie to nie boli więc na chuj o tym piszesz? Xd

 

odnosnie bycia zerem: skończ tą marną zawodówkę, osiągnij coś poza mrucznikiem (choć i tu ciężko) i potem wrócimy do tematu  ;)

Nie chce mi  się już tobie odpowiadac. Z tego co wiem, jesteś dorosłym facetem, próbujesz szukać atencji cisnąć młodszego od siebie w temacie, nie odnosisz się do niczego tylko siejesz ferment. Zarzucasz mi jakieś plagiaty, kompletnie bez jakichkolwiek dowodów wskazujących na to - każdą zasługę opisałem w creditsach. Wrzuciłem ten słownik tylko i wyłącznie dla nowych graczy, idź przypierdol się do Kratesa, że skopiował poradnik Mademana do gry Mobstera, dlaczego tego nie zrobisz, bo co? Bo nie rzucisz się do osoby w swoim wieku? Sam napisałem, że słowniczek nie jest mój, więc nie wiem po co się teraz nad sobą użalasz. Tak, skarżę się, ze ktoś rzuca bezpodstawne obrazy w moim kierunku, bo niczym tym osobom nie zawiniłem, płaczą o grę in-character, to co robiła moja postać i wyżalają się mi w temacie. To nie jest dział do opisywania mojej osoby, wszelki zastrzeżenia kierujcie do Kratesa bądź kierownika komisji organizacyjnej.

Nie jestem w zawodówce, bo aktualnie kończę ósmą klasę podstawówki, świetnie, że jesteś doinformowany.

 

Skieruje też tutaj coś dla osób, które wysyłają mi ''mój'' profil na facebooku: XDDD

 


 

-->>  REKRUTACJA DO ORGANIZACJI  <<--

Na samym starcie otwieramy rekrutację do naszej organizacji, wystarczy się zapoznać z klimatem i już możecie dojść do ugrupowania. Spokojnie, będziemy was kierować w grze, jak dojść do wyższych szczebli hierarchii za odpowiednie przysługi.

Jesteś zainteresowany?

Napisz prywatną wiadomość do  ze swoim nickiem IC i zgodą na CK.

Podaj również swojego discorda, pozdro.

 


 

II.This is our first investment

 

8789768.png

23211241.png

hej kurwa napisalem alkocholu wiem ze zle ale bylo pozno ja juz na dobranocke powiniem isc sry

4212345.png

Edytowane przez kubusiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

ale sie go uczepiliscie - u mnie w varancie mozna kupic sporo bagiennego ziela i mam specjalnie przygotowana arene dla gladiatorow, jeden call do wezyra i jest ograniana walka

kvbus w poltorej roku z goscia grajacymi skinami z anime zupgradowal sie do gracza, ktory potrafi grac ciekawe postacie i pozostawac przy tym ogarnietym liderem (potrafi porwadzic gierke mimo wszystko)

jego minusy to, to, ze co chwile robi nowe apki co kilka pierdolonych dni - zagladam na to 4um raz w pierdolonym tygodniu i widze, ze wrzuca nowa apke.

prosze mi tylko nie mowic, ze bronie go w jakis w sposob po prostu wyrazam sobie obiektywna opinie na tym co sie tu dzieje.

przejdz kurwa mocku w koncu na inny serwis, sraja ci do mordy to sie zawin boga mi

Edytowane przez prince vans
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie chce mi  się już tobie odpowiadac. Z tego co wiem, jesteś dorosłym facetem, próbujesz szukać atencji cisnąć młodszego od siebie w temacie,

 

Szkoda tylko że jak młodszy gracz od ciebie wszedł na głosówkę to zacząłeś pouczać go a potem zacząłeś wyzywać i poniżać jak jakiegoś psa bo oczywiście nie miałeś argumentów a jak wiedziałeś że już się nie wybronisz to powiedziałeś coś w stylu "Dobra wy**ierdalam stąd" Takie osoby jak ty nie powinny mieć prawa gry na takim serwerze, pokazujesz cały czas jaki jesteś teraz momentalnie ocknąłeś się i zacząłeś usuwać wulgarne komentarze które pisałeś i robić z siebie dobrą osobę. Jesteś załosny.

Odnośnik do komentarza
Aplikacja nie jest zła, osobiście nie mam się do czego przyczepić w samym tekście. Osoby z ekipy kojarzę i również nie narzekam; są to ludzie z jakimkolwiek poziomem. (pomijając Twoich kretów wrzuconych pod mój panel po to by screenować naszego discorda - żałosne)

Intryguje mnie jednak postawa lidera, która jest naganna. Twój płacz OOC i grożenie wyrzuceniem mojej organizacji to dla mnie już codzienność - serio. Każda akcja, która Ci nie wyjdzie równa się z łamaniem regulaminu strony wygranej; zawsze widzisz w każdym przekręty i jednostronność. Jeśli akcja nie toczy się po Twojej myśli to zaczynasz DM-ić każdego w pobliżu lub zwyczajnie wpisujesz Twoje ulubione /q. Pomijając to jesteś bardzo toksyczną osobą jak na stanowisko lidera - bardzo często wybuchasz i bez powodu obrażasz graczy serwisu. W ciągu ostatniego miesiąca zrezygnowałeś z dwóch aplikacji z powodem "nie chce nam się grać" - słabo, nie wiem jak teraz to będzie wyglądać.

Patrząc obiektywnie mam mieszane odczucia przechylające się w stronę negatywnych.

Obserwując temat aplikacji wiele razy zauważyłem Twoje odnoszenie się do mojej organizacji; może jest to spowodowane tym, że udało nam się przejść okres aplikacyjny w przeciwieństwie do Twoich podobnych projektów - nie wiem. Na Twoim miejscu skupiłbym się na liderowaniu tego projektu, aniżeli szukania na siłę błędów w moim.


Informuje, że nie będę Ci odpowiadać w momencie dalszych zaczepek rzuconych w moją stronę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
(pomijając Twoich kretów wrzuconych pod mój panel po to by screenować naszego discorda - żałosne)

Nikogo nie wysyłałem pod twój panel lepiej napisz coś o waszym dzisiejszym rajdzie na naszego discorda, i wynoszenie ultra tajnych rzeczy, których się nie wstydzę bo się wam do niczego nie przydadzą. Wiele razy to powtarzałem, ale jesteście strasznymi hipokrytami, narzekacie na coś a sami to robicie.

Twój płacz OOC i grożenie wyrzuceniem mojej organizacji to dla mnie już codzienność - serio

Płacz OOC? Mogę wam tylko przypomnieć, jak podczas zatrzymania was, gdy grałem w departamencie policji i rozstrzelałem pięciu na jednego to kilka osób dało /q i płakało mi nw /w żebym nie zabierał żadnych licencji, i że z gangami nie mogę grać skryptem (XD).

Każda akcja, która Ci nie wyjdzie równa się z łamaniem regulaminu strony wygranej; zawsze widzisz w każdym przekręty i jednostronność.

Nie wiem kiedy nie wyszła mi jakaś akcja, od ostatniego czasu nie wzywałem administratorów do interwencji z wami, tylko wy ich. Ostatni, prosty przykład - schwytałem waszą czwórkę po próby porwania jednego osobnika, po chwili zjawił się póładministrator, który na samym starcie atakował moją osobę i raziła mnie w oczy jego jednostronność, po tym gdy przyszła Rozalka wszystko się wyjaśniło i poszło na to, że ja mam rację. - Jedyna sytuacja w której zarzuciłem jednostronność.

Jeśli akcja nie toczy się po Twojej myśli to zaczynasz DM-ić każdego w pobliżu lub zwyczajnie wpisujesz Twoje ulubione /q

Przychodzisz mi do tematu i masz czelność, zarzucać DM'ienie, gdy przez ostatnie trzy dni miałeś 10wl za masowe morderstwa, porwania i okaleczenia. Mam screeny z deathwarningów który wylądowały u Kratesa, i się nimi zainteresował. Jeśli zarzucasz mi /q, to proszę Cię, napisz na mnie skargę lub wrzuć jakiekolwiek ss'y, gdzie łamie regulamin. Jestem cwaniakiem, i potrafię wykorzystać LKiZ na swoją korzyść - zdarza się, ale w życiu przy akcji z wami nie dałem /q, moje główne konto na którym gram gangstera ma 0 warnów, to samo tyczy się policjanta. Jeśli bym wychodził z akcji na pewno by mnie nie było w lspd. 

Pomijając to jesteś bardzo toksyczną osobą jak na stanowisko lidera - bardzo często wybuchasz i bez powodu obrażasz graczy serwisu. W ciągu ostatniego miesiąca zrezygnowałeś z dwóch aplikacji z powodem "nie chce nam się grać" - słabo, nie wiem jak teraz to będzie wyglądać.

W tym miejscu znowu siejesz ferment na mój temat, gdyż nie jestem bardzo toksyczną osobą. Nie wybucham, gdyż nie mam do tego powodów, nie skacze mi ciśnienie przy gierce, bo nie jestem jakimś maniakiem, który 3/4 życia spędza na serwerze. Co się uczepiłeś do tych aplikacji? To moja sprawa, co z nimi robię. Nie chciało mi się grać murzynów, zrezygnowałem i poszedłem robić polskich kibiców w Ameryce, nie podałem tam żadnego powodu, że ''nie chce mi się grać''. Pomimo trzydziestu osób w ekipie było bardzo mało aktywnych, pomimo tego, że zgłaszali się i deklarowali aktywną grę. Nikomu się nie chciało grać, aczkolwiek ja miałem zapał do tej gry, ale mam grać HG w jedną osobę? To mija się z celem.

Obserwując temat aplikacji wiele razy zauważyłem Twoje odnoszenie się do mojej organizacji; może jest to spowodowane tym, że udało nam się przejść okres aplikacyjny w przeciwieństwie do Twoich podobnych projektów - nie wiem. Na Twoim miejscu skupiłbym się na liderowaniu tego projektu, aniżeli szukania na siłę błędów w moim.

Nie jest to żaden problem, aby przejść czas aplikacji, zwłaszcza przy wrzucaniu fałszywych ss'ów, gdzie nie ma tak naprawdę ciekawych dialogów. W twoim ugrupowaniu jest miejsce tylko i wyłącznie na przestępstwa i DM2, my stawiamy na wątki oraz klimat. Nie interesuje nas napierdalanie się, a wy robicie to w pierwszy dzień naszej aplikacji, po tym, gdy chcieliśmy kupić od was narkotyki - wyśmiewacie nas i każecie nam spierdalać? Ktoś mówi coś o przenoszeniu OOC do IC? Kurwa, jesteście jedynymi osobami które to robią, teraz proszę odwołać swoich przydupasków, żeby nie przychodzili mi do showrooma z grafikami i pisali komentarze pokroju; ''chujowe''. Tutaj proszę również tego nie robić, a dowody kierować do skarg oraz Kratesa bądź kierownika komisji organizacyjnej. Pozdrawiam.

 Informuje, że nie będę Ci odpowiadać w momencie dalszych zaczepek rzuconych w moją stronę.

Edytowane przez kubusiek
Odnośnik do komentarza

Kto tu wynosi informacje z prywatnego discorda? ''Jesteście żałośni'' Nie wiem co jest ciekawego w tych ss'ach, przekleństwa kierowane są do moich kumpli, którzy odnoszą się do tego z dystansem, serio weźcie odpocznijcie od komputera kiedyś, bo robicie wjazdy na czyjegoś discorda i robicie sklejke ze screenów XD

 

unknown.png

 

Jak macie robić takie sklejki to wpierdolcie coś ciekawszego bo przez 3 minuty filmiku sie nie usmiechnalem : ((

 

Szkoda tylko że jak młodszy gracz od ciebie wszedł na głosówkę to zacząłeś pouczać go a potem zacząłeś wyzywać i poniżać jak jakiegoś psa bo oczywiście nie miałeś argumentów a jak wiedziałeś że już się

nie wybronisz to powiedziałeś coś w stylu "Dobra wy**ierdalam stąd" Takie osoby jak ty nie powinny mieć prawa gry na takim serwerze, pokazujesz cały czas jaki jesteś teraz momentalnie ocknąłeś się i zacząłeś usuwać wulgarne komentarze które pisałeś i robić z siebie dobrą osobę. Jesteś załosny.

Byłem raz z wami na głosówce, żeby wyjaśnić akcję w której to wy złamaliście regulamin, a zarzucaliście mi RK - więc kto tu płacze OOC? Sam nie przeszedłem mutacji, więc proszę nie kłamać na mój temat, że wyzywałem jakiś młodszych graczy ode mnie XD 

Edytowane przez kubusiek
Odnośnik do komentarza

czlowieku, nie tworz tylu aplikacji, bo i tak zamkniesz je po tygodniu/2, tak jak ostatnie 4/5 aplikacji ktore zamknales pod pretekstem ze nie chce ci sie grac

moim zdaniem do wyrzucenia i sprobuj za kilka tygodni znowu cos napisac i zalozyc, bo teraz znowu zrezygnujesz szybko z powodu "nie chce mi sie grac"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

czlowieku, nie tworz tylu aplikacji, bo i tak zamkniesz je po tygodniu/2, tak jak ostatnie 4/5 aplikacji ktore zamknales pod pretekstem ze nie chce ci sie grac

moim zdaniem do wyrzucenia i sprobuj za kilka tygodni znowu cos napisac i zalozyc, bo teraz znowu zrezygnujesz szybko z powodu "nie chce mi sie grac"

 

4/5 Aplikacji? Pojawiły się tylko dwie, i teraz trzecia. Tylko jedna była pod pretekstem, że nie chce mi się grać. Do wyrzucenia i mam napisać za tydzień? Twoje zdanie nie ma sensu, chyba jestem niekumaty bo napisałeś trzy zdania w jednym i nie wiem do czego się odnieść. Pisałem setki razy o poprzednich aplikacjach, więc to co robisz to zwykły offtop.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak chciec pograć z nimi rp, a kubisiek mowi /rozpierdol go/ i gosc wychodzi z m4 w drugim dniu apki i rozpierdala mnie zza rogu xD what a nonsens. Ale spoko, chciales wojny, to spoko xD Pozdrawiam Beliara

Edytowane przez skBarman
  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak chciec pograć z nimi rp, a kubisiek mowi /rozpierdol go/ i gosc wychodzi z m4 w drugim dniu apki i rozpierdala mnie zza rogu xD what a nonsens. Ale spoko, chciales wojny, to spoko xD Pozdrawiam Beliara

Dostałeś MK wiec nie próbuj wypowiadać wojny, jutro wpierdalam na ciebie skargę za te wyzwiska i RK. Wtykales nosa w nie swoje sprawy to cie rozjebalismy - proste.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...