Skocz do zawartości

[Skarga] Eric_Dowell


InżCzesio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Eric_Dowell

Nick oskarżającego: Czeslaw_Unitra
Powód: Obraza OOC z premedytacją
Kara (proponowana): Conajmniej 1 warn, ale to nie jest zykłe wyzwisko od śmieci by tak niską kare dać.
Wyjaśnienie: Oskarżony pisząc śmieszną akcje (jak na takiego bossa jakim sie uważał) po upomnieniu o jego niekompetencji z premedytacją zaczął wyzywać mnie dość ostro co widac na ss'ach, na końcu specjalnie wymuszał negatywną reakcje z mojej i koelgi strony podpuszczając, że niby kupiliśmy pieniądze IG czy się boimy i zaraz będziemy przelew robić. Dla mnie również było to urażeniem, z racji, że cały majątek zdobyłem legalnie i nigdy nikt mi czegoś takiego nawet nie zasugerował, że mógłbym zrobić.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/dFjuA  http://imgur.com/a/61XRB

Edytowane przez Czeslaw
Odnośnik do komentarza

Ogólnie wbiłem mu CK za to że kozaczył do mnie IC w sercu mojego gangu. Następnie był chyba godzinny płacz na /b- jakie to nie jest ch****e, jaki poziom itp itd, maku może potwierdzić że po wbiciu Ck zaczął się niepotrzebny płacz na OOC, nie tylko maku lecz sam @ nadający blocka na konto Franc_Walker.

 

/za kumpla bo on chwilowy ban na 4um

Edytowane przez Dyzmiontkoo
Odnośnik do komentarza

Sprawa tego waszego pseudo ck będzie rozstrzygnięta w oddzielnym przeznaczonym do tego temacie, a to co tu napisałeś nie wyjaśnia dla czego Eric nagle z takimi tekstami wyskoczył.

PS: Kto płakał to płakał, ale chyba "twardziele" nie uciekają od dyskusji? :D

Edytowane przez Czeslaw
Odnośnik do komentarza

NIkt od dyskusji nie uciekał ''twardzielu'' wyskoczyłem z takimi tekstami bo mnie sprowokowaliście, chciałem grać dalej IC a musiałem wysłuchiwać jakiegoś płaczu statsa bo nie chciał dać CK, trzeba byyło nie kozaczyć w sercu gangu+ kiedy już dostał on block na konto, przyszedł jakiś Cris_Walker i razem z płakaliście nadal+ wbijajcie do naszych domów gdzie chcieliśmy sobie IC pograć.

 

 

/za kolege

Edytowane przez Dyzmiontkoo
Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz przypomne, że skarga tyczy się obraz skierowanych w moją stronę, i nie wtrącaj teraz winy innych ludzi w to. I sory ale do kłótni prowokować to ty miałeś najwięcej chęci, zresztą masz nadal.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz przypomne, że skarga tyczy się obraz skierowanych w moją stronę, i nie wtrącaj teraz winy innych ludzi w to. I sory ale do kłótni prowokować to ty miałeś najwięcej chęci, zresztą masz nadal.

 

haha typie szkoda mi Ciebie troche bo najpierw płaczesz na ooc, prowokujesz to takich zachowań- no prawda wyzwałem Cie i co z tego, trzeba było mnie nie prowokować, a potem wstawiasz jakieś śmieszne skargi.

 

/za kumpla

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...