Skocz do zawartości

[Skarga]Anthony Ramsey Bart Allen Theodore Luperta


Navinte

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Anthony_Ramsey Bart_Allen Theodore_Lupertazzi

Nick oskarżającego:Paul_Collins

Powód:Massive DM z auta

 

Kara (proponowana):Po warnie.

Wyjaśnienie:Podjechałem sobie moją uszkodzoną alphą pod mechy zeby mi naprawli a tu tacy trzej odwalacze na mechy wbijają i DM'ią z auta

Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/2PeTWGO

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, wyzywanie IC to tak wazny powód by mnie dmić z auta ? i to we trzech ?, i po drugie to gówno prawda ze tylko anthony do mnie strzela, mam jeszcze pare innych ssów na których widać ze wszyscy do mnie strzelacie. :)

 

Za massive DM z auta jest warn a nie 20min AJ, nie ma tak lekko.

Odnośnik do komentarza

Wy do nas tez strzelaliscie co widac na ss jak moje auto juz jest skopcone, momentalnie sie zapalilo a ja wyszedlem chcąc uciekać z tego miejsca. Za moich kolegow nie odpowiadam i warny za dm zaczynaja sie od 3 osob zabitych , moi koledzy zabili po jednym na siebie wiec max 20 min AJ co najwyżej..

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, wyzywanie IC to tak wazny powód by mnie dmić z auta ? i to we trzech ?, i po drugie to gó**o prawda ze tylko anthony do mnie strzela, mam jeszcze pare innych ssów na których widać ze wszyscy do mnie strzelacie. :)

 

Za massive DM z auta jest warn a nie 20min AJ, nie ma tak lekko.

 

Mówię o tym jednym konkretnym zdjęciu, jeżeli chcesz aby każdy dostał karę, wstaw wszystkie.

Odnośnik do komentarza

We trzech? naucz sie liczyć! Masz więcej ss'ow? No to je wstaw, chce to zobaczyć gdzie ja robie dm.. ty pierwszy pod bankiem mnie stłukłeś autem i po drodze Seana (niepowiązany ze skargą) też, ja stałem na schodach a ty wparowałeś na schody z rozpędu.. o ile nie mylę cię z kimś innym to też wjechałeś mi w innym miejscu, gdzie wina była po twojej stronie a jeszcze sapałeś, rzucałeś mięsem.. potem się dziwisz, że ludzie cie ujeżdżają :)

Edytowane przez Marcels
Odnośnik do komentarza

Nikogo nie stłukłem, bo to wy mi wypchaliscie auto, a wszyscy zabijaliscie co popadnie i wszędzie, nie tylko pod mechami, pod mechami może zabiliscie mało ludzi, ale gdzie indziej to już inna bajka.

 

Po warnie, napewno jest pełno swiadków którzy tez powiedzą ze DM'icie, wesołych swiąt. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...