Skocz do zawartości

Fast Drive Unlimited


Mistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem SS dłuższy czas nie ma, posypała się lekko ekipa.

Mało gramy.. Dlaczego?

Dużo ludzi u nas jest starszego wieku i ato szkoła,praca,dziewczyna,dom itp.. Nie ma czasu na wyjście ze znajomymi a co dopiero na grę, coś staramy się ale wiadomo sam mało co ugrasz,prawie każdy ma u nas taką sytuacje.

 

Dziś wlecą SSY z gry ;D 

 

+1 ^ Ekipa już umówiona na grę, dzisiaj bądź jutro z rana wlecą SS'y :)

No i gdzie to wszystko jest? Wielkimi krokami zbliża się selekcja organizacji, a wy jesteście pierwsi na celowniku, więc lepiej się postarajcie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

vecedVs.gif


 


OOC: Luźne ss'y z gry na warsztacie, jeśli aktywność wzrośnie pogramy coś ciekawszego ;)


 


IC: Po miesiącu przerwy wkońcu spotkałem się z paroma osobami z naszej ekipy, już myślałem, że ekipa się rozpadła. Naszczęście zadzwonił do mnie Izzy z propozycją spotkania się. Na miejscu postanowiliśmy, że nie będziemy szukać nowych pracowników lecz sami rozruszymy warsztat, wpadła tez decyzja o otwarciu baru.


 


ARAOiHh.jpg


 


wgIzKZt.jpg


 


RawHBWH.jpg


 


NV6pb75.jpg


 


zS2fV7j.jpg


 


lTWsG1k.jpg


  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Witam, razem z nowym Asystentem ds. Przestępczych @Bratva podjeliśmy decyzję by dać ostatnią szansę organizacji.


Liderzy @Navinte@GEKON oraz @Fizzy mają tydzień czasu (do 19.03) by wyjaśnić sytuację i pokazać aktywność organizacji na serwerze. Każdy rozumie że to ktoś nie ma czasu, ale jeżeli organizacja upada to nie ciągniemy jej na chama i rezygnujemy. Jeżeli w przeciągu tygodnia żaden lider nie zgłosi się do nas, będzie to skutkowało zawieszeniem i zamknięciem organizacji!


Odnośnik do komentarza

Tasa! I ten koniec nadszedł to już nie te czasy żeby siedzieć i grać, nie ten sam klimat i nie Ci sami ludzie co kiedyś, niestety kij ma dwa końce, dziękuje wszystkim za grę i za tyle lat męczenia się z nami! Może kiedyś jeszcze się spotkamy w grze. Organizacja do zamknięcia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...